La Multi Ani licurici de ian-feb2009(77)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bpaula spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!

pentru fetele care sunt acasa, ca si mine, si nu le place programul de la tv, recomand sa caute pe net scenete comice din trecut, cu Dem Raduelescu, Arsinel si toata generatia lor. Eu cu sotul asta avem in program pentru cateva ore si apoi la somn ca cel mic ne ia de odihniti dimineata

Sa aveti parte numai de bucurii in noul an!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

La multi ani dragele mele prietene!Noi suntem la bairam normal noi inca 11 invitati si papacelul!

Sa aveti un an nou muuuuuuult mai bun!



POZE BOTEZ ANDREI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

pana acum pe tvr1 este cel mai ok program,macar nu vad lautari si nu ascult manele. MOMENTAN!!!

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

La multi ani! Sa avem un an nou plin de bucurii, sa fim cu totii sanatosi si sa ni se implineasca toate dorintele! Va imbratisez cu drag

Anul trecut eram Bran, acum il am pe Bran langa mine! S-a trezit de la artificii si acum petrecem cu toti

Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

10 luni

Primul Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Aaa, si Vladut este fascinat sa se uite la artificii pe geam


Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

10 luni

Primul Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

La multi ani, dragi mamici si copilasi! Sa fim sanatosi in noul an, sa ne bucuram unii de altii!

Urez un 'La Multi Ani' special lui Lachlan si mamicii lui, Dark!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE SI MUUULTA FERICIRE TUTUROR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

LA MULTI ANI LACHLAN!SA FII SANATOS SI SA AI O VIATA PLINA DE FERICIRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

LA MULTI ANI, MULTA FERICIRE, SANATATE, SI NOROC, SI UN AN NOU PLIN DE BUCURII SI IMPLINIRI!!!

Multumim frumos pentru urari, ganduri bune si cuvinte atat de frumoase!! Am calatorit cu gandul "anul trecut pe vremea asta" cand mami, tati si bebe mic incepeau sa se cunoasca intre ei...fiecare zi care a trecut de atunci mi-a adus atatea zambete si fericire... nici nu mi-as fi putut imagina vreodata cata bucurie aduce in viata un copilas!
O sarcina "perfecta", fara probleme... o nastere "cu surprize" care a trecut bine, (la juma' de ora de la cezariana ii spuneam lui tati ca mai facem un bebe)...apoi am venit cu totii acasa...iar acum iata-ne pe toti trei in 2010 zambind increzatori la viitor... si daca totul merge bine, 2011 va aduce si un Huckie 2
La noi aici inca se continua petrecerea ...O sa vin cu poze si amanunte maine Mister doarme dupa ce s-a jucat o gramada cu cadourile primite si s-a bucurat de atentia tutrora (ca doara el e persoana cea mai importanta, inclusiv artificii a avut dragut primarul orasului ca l-a sarbatorit cu fireworks )

Va sarut si va imbratisez, urandu-va inca o data tuturor, mamici, tatici, licurici si fratiori/surioare de licurici

LA MULTI ANI 2010!!!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

LA MULTI ANI!
Un An Nou cat mai bun
Va doresc multa sanatate, bucurii si impliniri. Sa ne bucuram de puiutii nostri in fiecare clipa.
LMA tuturor celor ce s-au sarbatorit! Si pana revin pe deplin pe ecrane, LMA si celor ce urmeaza.



Numai bine tuturor

Mergi la inceput