Pepenasi de iulie-august 2008 (164)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

Buna dimineata in 2010.
La Multi Ani tuturor mamicilor ,taticilor si pepenasilor!
Sa aveti un nou nou plin cu sanatate,fericire,bucurii si sa va ajute Dumnezeu sa va indepliniti toate visele!
Va pupam cu drag!


In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Buna dimineata in 2010!

Sa avem un an minunat precum copilasii nostri!

Sorelixu primim cu sorcova da' nu dam bani, ca inca-i criza...un mar, o maslina, o atentie!

Diana ma bucur ca ai fost alaturi de familie in noaptea dintre ani! Va tinem pumnii sa reusiti sa-l tineti pe bebe cat e nevoie si sa fiti sanatosi cu totii!

Danutaaaaa....o veste ceva???? Roz sau bleu?

La multi ani printesa de Rali!
Sa fii sanatoasa si trimite-o pe mami la calculator sa ne scrie despre tine si fratiorul pepenas!

Va pupam cu drag si le uram La multi ani celor ce poarta numele Sf Vasile!


Mamica unui MIRACOL
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

La multi ani si din partea noastra, sa avem un an cat mai bun cu totii!!!

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

La multi ani!! Sa va aduca noul an tot ce va doriti!!

Mada, multumim de sorcoveala...Ce mai face Ami?

Diana, sa mai stea bebe la caldurica..



Cristina,mami de Mihaita (30 iulie 2008) si 20+ cu Matei Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

La Multi Ani! Anastasia. sa ai o zi minunata si un an cat mai bun alaturi de familie.
Sorelix uff si eu care speram sa strang un ban cinstit. Da na e buna si atentia.
Cristina putin mai bine, incep sa se usuce bubitzele alea cele mai vechi da e plina de toate trei si alea abia aprute si alea deja cu lichid, inca nu papa cum trebuie sau ceva da macar bea lichide noaptea e mai greu se scoala de multe ori plangand o jeneaza o mananca na,urat asteptam sa treaca odata.
Cum ati petrecut fetelor trecerea dintre ani?
Noi dupa ce am facut baie la fete neam imbracat toti frumos si am coborat jos am ciocnit online cu bunicii si nasii, apoi Ami a mers la nani ca nu mai putea, noi ne-ampus toti trei la masa am papat, a baut si Ari niste sampanie, la prima gura sa scuturat asa ca de frig si apoi a zis cai yummy , ea a rezistat pana la 12 la noi aproape, exactcand erau artifciile nu a mai putut si a adormit in bratze la tati pe canapea. Am dus-o si pe ea la nani si noi am mai stat putin am admirat luna care ziceai ca e reflector asa tare lumina era o lumina albastruie peste tot. F frumos.
Si aseara am decis cu Ari ca facem o noua traditie pe 1 ian papam clatite facute impreuna tot familionul. Facem asta mai dupa amiaza dupa ce se odihneste si Ami. Abia astept Ari e si mai happy.

Va lasam pe moment mergem la o plimbare e rece tare da e soare si frumos. Revenim. O zi cat mai placuta alaturi de familie si prieteni.


"Time is a great teacher, but unfortunately it kills all its pupils ... "

Louis-Hector Berlioz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta_m_tm spune:

La multi ani! un an nou plin de bucurii, sanatate si intelegere.
Sper ca v-ati simtit bine in noaptea dintre ani.
Noi ne-am distrat, am inchiriat un bar impreuna cu prietenii nostrii, si a fost super ca am fost multi, si toti ne cunosteam, a stat si Miruna cu noi pana la ora 12 dupa care am dus-o la somn.
Va pup pe toate, va doresc numai bine, si sper sa fiu mai activa pe forum anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

LA MULTI ANI!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yael spune:


La Multi Ani 2010!
Numai bine va dorim

I,J ,N & E
--------------------------------------------------
"One who knows languages feels home everywhere."
(Dutch saying)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

LA MULTI ANI!!! Fie ca anul 2010 sa fie un an mai bun, mai imbelsugat, sa aveti parte doare de bucurii, fericire si iubire, si multa sanatate! Va pupam cu drag si va facem o dedicatie speciala!



Adriana 28+ Denis Alin si mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

La multi ani 2010!
La multi ani pepenasi, mamici, tatici, fratiori si surioare!
Sa aveti un an asa cum va doriti!



La multi ani Anastasia!

Diana, ne bucuram ca ai reusit sa ajungi acasa si ne rugam sa stea bb in burtik cat mai mult!

Mamicilor care nasteti in 2010, nasteri usoare si bb sanatosi!

Sun, multumim de urari !

Mada, sa va faceti bine repede !

Noi am stat pana pe la 2, cand a vrut Ilinca la nani. Matei se dusese deja de vreo jumatate de ora in pat .

pup you all,


-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca
Blogurile mele:
manute talentate
fotografiile-din-viata-ta

Mergi la inceput