Burtici cu flori de liliac de mai-iunie 2010 (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Buna Burticute



Va doresc si eu un AN NOU FERICIT care sa va aduca bebei la termen, sanatosi, frumosi, mancaciosi si somniciosi, sa va bucurati de ei si sa va implineasca vietile!


ALI, mami de Vlady si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

LA MULTI ANI!!!
Noi am petrecut Revelionul la o matusa, am , privit TV pana pe la 4 dimineata.
Mira, Rocsy merci de comlimente.
Andrada, iti sta foarte bine in rosu. Arati superb pentru o insarcinata si mamica de un copilas mic!
Vivela, tinem pumnii sa iasa rezultatul bun la amnio. Eu stiu ca deobicei este recomandat la mamele cu o varsta trecuta de 35, dar tu esti faorte tanara!
Sabina, imi pare si mie rau ca te-ai certat cu soacra. La anul o lasati singura si mergeti undeva cu familia in vacanta.
Asta ati vazut-o?! Ce dulce! Eu una - abia astept!

Cris, LA MULTI ANI! Sanatate, fericire si un bebe sanatos!



www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

La Multi Ani Cristina!!!!

Ioana,
Philip 6ani, Yann 6ani, Sabina 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinutzza_87 spune:

in primul rand la multi ani 2010 si nasterii cat mai usoare, sa dea Domnul sa fie un an mult mai bun decat 2009 pentru ca noi am avut un final foarte urat sotul meu a avut un accident rutier foarte urat .....( a avut p spate o arsura destul de mare de gradul 4 , si masina a cazut pe el)asa k revelionul l-am facut in pat ca pensionarii dar bine ca am fost impreuna.
Eu acum la inceput lui ianuarie trebuie sa fac dry testul l-a mai facut cineva? este tot un tt? va rog sa-mi raspunde-ti k nu stiu c sa fac pentru ca doctora mea mi-a recomandat acst test nu tt

link=http://www.TickerFactory.com/]
[image noborder]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;15;19/st/20100618/dt/7/k/e191/preg.png[/image]
[/link]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Adinuzza_87 : urat sfarsit de an ati avut, m-au trecut fiorii cand am citit ! Ma bucur ca sotul tau nu este intr-o stare grava si ati petrecut revelionul impreuna ( chiar daca asemenea pensionarilor ), important este ca veti fi ok.
Despre dry test se povestea cred ca in capitolul 24-25, mai intrebase cineva de el . Nu mai stiu exact ce se povestea despre el dar daca ai rabdare sa recitesti cateva din capitolele trecute gasesti raspunsul ... asta in cazul in care nu iti raspunde vreo mamica de aici mai repede ! Impresia cu care am rams eu ca acest dry test este tot un fel de tt ... parca ... hei neuronii astia !!!


R_ocsy 19 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Adinutzza, recuperare cat mai rapida sotului tau. Slava Domnului ca nu e f grav si ca din fericire ati intrat in noul an impreuna. Multumeste-i si roaga-te lui Dumnezeu! ...Nu toti au aceasta sansa!

Eu inca nu dorm, am privit filmul No Reservations, il recomand cu drag, super dragut!

www.dropshots.com/mamanati" target="_blank">POZE
Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza09 spune:

Madutza09, DPN 09.06.2010 +Cristina 12.01.1999

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elybub spune:

Adinuzza imi pare rau pentru ce s-a intamplat, sanatate multa sotului, bine ca nu a fost ceva mai grav.
Ioana 5255 nici eu nu o suport pe soacra-mea e cea mai rea femeie din lume dar m-am obisnuit sa nu mai bag in seama rautatile ei si sa nu o las sa mai imi strice nici o zi, am devenit indiferenta.
Oricum la anul mi-am propus sa las pe bebelina la mama si noi sa mergem la Viena sau oricum nu in tara , nu lasa o soacra sa iti strice nici o zi din viata, nu merita sa te agiti pentru ea.

Ely21+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elybub spune:

La multi ani tuturor gravidutelor sa aveti nasteri usoare si bebey sanatosi!

Ely21+cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

La multi ani tuturor! Sanatate si bebelusi sanatosi!

Noi nu avem noutati, asteptam eco de la sfarsitul lunii sa aflam, sper, sexul.

Anna18+cu

Mergi la inceput