BRAVO DECENUELA! Pufuleti2010-HAI ROCO,VIKII!(91)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

Fetelor !! Ori eu am ori s-a intamplat ceva ca nu pot citi decat prima pagina din capitolul 90.

35+ (Amaris-Stefania)
AMR 5 saptamani!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Ma bag sa adaug capitolul 90 in listuta de pe prima pagina... si o adaug si pe doctora lui unboticutz

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Gata, acum ar trebui sa fie OK.
Lorex, cel mai simplu sa adaugi capitolul anterior este asa: copiezi linkul din bara IE al capitolului anterior, te duci in modul Edit al primului mesaj de la capitolul nou si derulezi codul pana ajungi la codul aferent primelor n-1 capitole. Si acolo reproduci pur si simplu codul de la capitolul anterior (adica un rand mai sus), doar ca modifici link-ul cu cel de capitol copiat din bara de stare.

Eu asa fac si merge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui gratiana77

Fetelor !! Ori eu am ori s-a intamplat ceva ca nu pot citi decat prima pagina din capitolul 90.

35+ (Amaris-Stefania)
AMR 5 saptamani!
poze


ia incearca acum din linkul catre Cap 90 de pe prima pagina. Ar trebui sa mearga

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Bun venit Diana! Felicitari Rox_y!



Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 36+ Sebastian Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

vikinga:
alarma falsa. sunt acasa. nu vor sa intervina ori sa ajute. lasa natural. colul e deschis, apa nu s-a rupt, contractiile s-au rarit. asteptam.multumesc t gandurile bune

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Fetele dragi, avand in vedere ca probabil asta e ultimul mesaj al meu pe anul asta, va doresc un final de an 2009 linistit, fara surprize neplacute. Pentru 2010 sper ca ceea ce imi doresc pentru mine si familia mea sa vi se intample voua, sa va tineti pruncii sanatosi in brate, sa va bucurati de fiecare secunda petrecuta alaturi de cei dragi, sa realizati tot ce v-ati dorit sa realizati pana acum si nu ati reusit. La multi ani!


Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 36+ Sebastian Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Fetele, azi a fost o zi deosebit de plina, cu emotii din cele mai diverse, inca de dis de dimineata!

As vrea sa va marturisesc ca ma simt onorata sa fac parte din aceasta odisee si sper sa ramanem la fel de unite ca pana acum si in februarie 2010 si la Clubul Scutecelor.

Va pup pe toate si va doresc un An Nou Fericit, cu bebelusi sanatosi.



Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Bine ai venit Diana. Sa ai o viata frumoasa ca aceasta zi in care te-ai nascut! Felicitari Rox-y!!!

Fetelor dragi daca mai avem vreun cap atat de plin de emotii ca 90 nastem toate urgent. A fost cum zice Lorex cel mai frumos capitol (si msg tau Lorex m-a impresionat mult). Imi venea sa ma ca nu am putut chiar azi sa fiu on-line. Ce aveam eu calduri pana acum, dar cat am citit cap acesta am schimbat 3 pijamale, nu-mi aintesc de cand n-am mai fost atat de emotionata.
Plateea, cris_dogarel ne-ati reprezentat cu mare cinste, ati scris tare frumos, va multumim mult mult


Roco ma gandesc tot timpul la tine cum te lasa englezoii astia atatea ore, dar ma bucur ca din msg pari optimista. Curaj ca vine bebe!

Hai Vikinga curajoasa noastra!

Bea, cum mai esti? Ivan mic si drag, nu ne da si tu emotii, ca deja e inghesuiala mare la pufuleti!

Dragelor, desi nu cred ca voi putea sa exprim atat de frumos ca voi ceea ce simt, nu pot sa nu va scriu ca sunt extrem de fericita si recunoscatoare ca v-am gasit. Citeam de vreo 5 ani acest forum, fara sa fi scris prea des si imi doream enorm sa mai raman insarcinata, sa pot sa-mi scriu si eu fericirile si temerile de graviduta la odiseea gravidutelor. Dumnezeu m-a ajutat si mi-a dat un bebelus in burtica si asa v-am gasit pe voi. Si incet incet am inceput sa va simt mai aproape decat pe cele mai bune si vechi prietene cu care nu simteam nevoia sa vorbesc cu zilele. In schimb daca treceau cateva ore si nu reuseam sa intru pe DC nu mai aveam liniste pana nu va citeam.
Poate nu am fost cea mai activa odisee, dar am fost unite si ne-am ajutat cu sfaturi, vorbe bune, incurajari, exact atunci cand am avut cea mai mare nevoie. Si uite asa mi-ati facut frumoase ultimele 4 luni si jumatate, cat am stat numai in pat si ati fost mare parte din lumea mea.
Va doresc un an nou cel mai fericit din viata voastra de pana acum, cu bebeii sanatosi in brate!!!

Tana cu Toma (10.11.2001) si 38+ Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

buna seara,dragele mele...
daca ati sti voi cat mi-ati lipsit!... dar a venit tati[in sfarsit],apoi de craciun am fost plecati la parintii mei sa fim toti impreuna[cu raducu cu tot ]...apoi am "bagat" un santier rapid in casa pt bb...
credeam ca ma va chema dr sa nasc in 30,dar in 29[cand am fost la control] a zis ca sa il lasam pana in 5 ...daca va binevoi bb sa astepte atat... oricum,in 04.01 trebuie sa merg la internare,iar in 05.01 e programat bb



am vazut ca au aparut pufuleti noi

felicit toate mamicile,le doresc sa fie sanatoase si fericite , sa creasca bblushii voinici,sa fie necoliciosi!...


va doresc sa aveti UN AN NOU FERICIT!

merg sa mai citesc ce apuc din urma,daca nu azi,anul viitor cu siguranta! va pup pe toate si va doresc sa aveti distractie placuta de REVELION!

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 37+ Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput