Gravidutze si mamici de Cluj-148 - LA MULTI ANI!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

LA MULTI ANI!!!NOUL AN SA VA ADUCA TOT CE VA DORITI!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)
4+
Ingeras mic,mami,tati si Bea nu te vor uita niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

LA MULTI ANI!!!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

LA CUMPATUL ANILOR,E TIMPUL URARILOR!BUCURII SI SANATATE,MASA PLINA DE BUCATE!SI DE MAINE DIM,VISELE SA PRINDA VIATA.BUCURIE_N SUFLET FIIE TOT ANUL SI IN VECIE!LA MULTI ANI CU FERICIRE....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

LA MULTI ANI SI AN NOU FERITCIT LA TOATA LUMEA!!!

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

BUNA SEARA FETELOR...CE SLABA MISCARE LA INCEPUT DE AN,SE VEDE CA INCA MAI PETRECETI!EU sunt acasa numai cu ALEES,si am mai mult timp.aseara de rev am fost la nasi pana pe la 2 fara,SARA a fost franta,s-a lasat cu mari plansete.iar azi ne-am dus la taica-meo,ca l-i s-au adunta acolo prietenii cu copii,6 fetite.e lumea SAREI cand e cu ele.si am lasat-o pana maine,ca maine tot cu ei merg la un chef.

IN rest suntem bine,ALEES creste.desi cantarul arata doar 150 de g in plus de greutatea cu care s-a nascut,eu il vad mia cu falcute,mai grasut.nici nu ma mia stresez..si tot la san ar sta,sau in brate..incerc sa-l invat cu suzeta,ca altfel ma i-a pe mine pe post de...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ada foarte frumosi sut Srasi Eric aici
http://picasaweb.google.com/adabutus/Craciun2009#5420936366183376322


sa inteleg ca se formeaza un nou cuplu aici pe forum

Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

La multi ani fetelor!

noi acum am ajuns acasa, a fost tare bine, Valea Ierii, cabana langa parau,aer de munte, chefuit in rest dormit si mancat toata ziulica, prajit afara, jucat carti...ce mai, domnie, hihi.

va doresc numai bine in noul an!

Meli8+ si Timea-Larisa(08.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

La multi ani, in 2010 cele rele sa se spele cele bune sa se-adune!!!!

Am ajuns ieri, direct dupa Patrick ne-am dus, drumul pina am ajuns in Ro a fost super, dar din Oradea in Bistra, prin Arieseni: gropi, ceata, ploaie, curbbeee... am facut 180 de km cit 400 pe autostrada!

A fost super, e ff faina Viena inainte de Rev(e faina oricind, defapt), de Revelion fff multa lume. Pe fiecare strada din zona centrala era cite o scena cu diferite tipuri de muzica, alta pe fiecare strada, vin fiert, bubuieli... merita cite o excursie de asta!

Va pup tare

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

LA MULTI ANI, 2010!

Ma bucur sa aflu ca sinteti bine cu totii si ca v-ati petrecut frumos de revelion. noi am fost la Hotel Premier, a fost bine, insa mi-e greu sa-mi revin dupa oboseala...batrinetile...ce sa faci...s-au dus vremurile in care imi permiteam sa pierd noptile.

va pup pe toate si sa ne auzim cu bine!


Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, dragele mele! Vad ca toata lumea s-a distrat si acum ne revenim cu greu! Noi inca suntem cu verisoarele si ne distram tare bine. De nascut inca nu, duminica intru in s 37, asa ca avem liberDe revelion a fost frumos, ne-am distrat, am cantat, dansat, am fost la artificii, apoi la prietenii nostri unde s-a lasat cu chef, la 6 ne-am pus in pat! Ne-am cam dereglat cu somnul, drept urmare Sara e tot mai irascibila, dar si surescitata de atata activitate! Va sarutam cu drag!

Dulcineea, si eu la prima sarcina tot la Muresan am fost! Acum sunt la dr. Puscas!Ne mai auzimm!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 36 +


Mergi la inceput