BRAVO ROXY! Pufuleti 1-2.2010(90)HAI ROCO,VIKINGA!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Gata, Rox_y esti in titlu si tu si Roco sunteti pe prima pagina cu majoretele de rigoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

se pare ca incheiem anul in forta. deocamdata:




HAI ROX Y!!! CURAJ!!



HAI, ROCO!MAI AI PUTIN!(sau...gata?)






Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

ce noapte faina ati avut voi...
eu cred ca ma mut jos, langa laptop, ca si asa dorm pe intervale din ce in ce mai scurte si nu stiu cum sa fac sa nu fac zgomot noaptea cand ma intorc de milioan de ori, imi suflu nasul, pipi, etc, etc

buna dimineata!

in ce ordine dezordonata sunt azi...

ma duc la fulgusori sa ii multumesc kreliutzei si acolo. mesajul ei mi-a amintit asa de mult de cum era acum 6 ani si 8 luni, cand a venit Ana..

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Burticute,

dupa cum spuneam si la noi in Odisee, am intrat pentru ca "ma ardea dejtili" sa vaz fidbecu' ...in mod normal, dupa sesiunea de papa (el) si pompare (eu)....luam directia patului. Dar acum, fiind o situatie mai speciala....cateva minute de nesomn..nu mai conteaza

alicredo

ale1212xa, un pahar cu lapte cald, o vorba de incurajare de la fete, un bratic de la iubi, si ia sa vezi cum vine somnu' ...

blue_rain, nu conteaza ca ai fost atipica, pana la urma ai fost speciala si inca esti (ca esti burtica )..indiferent ca avem sau nu greturi, momentele cand bebe se misca frumos (nu cand da la ficati ) in burtica..astea sunt singurele care conteaza.

rox_y, nu plange ..esti pe cale sa iti tii minune ain bratic ...si da, cred ca e faimoasa apa. Daca nu poti sa tii "pishu" asta...atunci aia e .. Eu n-am trecut p'aci, ca-l scosai prin alte parti ..hai, curaj!

decenuela, stiu ca partea cu neuronul gravidos e cea mai grea..insa, crede-ma ca nu asta a fost intentia, de a va face sa plangeti....desi, si noi am bocit cand ni s-a predat stafeta ....si acum, zambesc cu drag, caci ma vad pe mine in voi, atunci ....si stai linistita, ca vei aprofunda si acea traire de care se tot vorbeste....vei uita si toate durerile (inclusiv alea de nastere, )

Beatrice, ..vei putea, trust me . Saru'mana de urari!

ratusca, ma bucur ca ti-am insuflat putina incredere pentru ce va urma!

cris.dogarel...numele tau imi suna cunoscut..da' la oa asta nu as putea sa-mi explic de ce..... si tie

cam asta ar fi.....v-am incurajat din nou, ca asa trebuie la sensibiloase ...am terminat de golit si tzitzi..ma duc si eu la somnel ca s-a facut deja 6

in concluzie, totul va fi bine! ati ajuns pana aici, de dat inapoi, nu se mai poate! ...mergem inainte!!
Pupix pentru toate burticile.

Scot si eu niste motzate pentru Roco si rox_y
GO GO ROCO!!
GO GO ROX_Y!!


_
Krelia, mami de printes Rares-Mihai

"Orice copil te face sa vrei sa mai traiesti odata"
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:





HAI ROXY!







DE ROCO NU MAI STIM NIMIC...

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Multumim KRELIA de mesaj!
Ne-ai luat prin surprindere!

...

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

dau ture intre aragaz si pat si sunt surprinsa cata lume s-a trezit....vom avea o zi cam plina....

eu sunt in toi cu bucatele..cat m-or mai tin blamalele...

prb est praji...nu stiu ce sa fac dulce...si nu vreau tort...am fc d craciun...


36+ LUCA

Sa nu fii ademenit nici de Mos Craciun nici de Sf. Vasile ... nu raspund acu la provocari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

wow...hai ca nu stiu cu ce sa incep ...


Krelia .......multumim muuuuult de mesaj....pe mine m-a emotionat toata ... parca imi da curaj sa trec peste frica si morcoveii ca se apropie marele eveniment ...... esti o super mamica, asa cum ne dorim toate sa fim ...felicitari pentru minunatia de Rares, sa va umple zilele de fericire !!!

Elena, 35+
Poze concediu Thassos 2009, Burtica la 24 sapt, Burtica la 26 sapt, Burtica la 35s, Lucrusoare bb

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Roco ... cateva agitate si pentru tine ...desi sper din suflet sa fii cu minunea in brate deja ...

[majoreta





Elena, 35+
Poze concediu Thassos 2009, Burtica la 24 sapt, Burtica la 26 sapt, Burtica la 35s, Lucrusoare bb

Mergi la inceput