BRAVO ROXY! Pufuleti 1-2.2010(90)HAI ROCO,VIKINGA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Cristies, facem de garda pt Roco in seara asta?

Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album


Eu de culcat nu ma culc, dar trebuie sa stau cuminte ca a venit sotul si m-a gasit stand in pat si s-a panicat... Si apoi a vazut si toate cate le-am facut azi si maine nu mai am voie sa fac nimic.

O sa intru sa vad ce face Roco. Ce mi se pare aiurea, ce o fi fost in capul alora s-o cheme la ora asta? Cred ca ii e asa de aiurea, toata ziua a trebaluit si acum...

Felicitari pentru steluta. Si pentru titulatura!

37+

AMR 3 saptamani!

Bebe e complet dezvoltat. Sa vedem cand o fi pregatit sa ne cunoasca :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

catalutza, eu intrebasem de ecografist. multumesc foarte mult de raspuns, cred ca ma potolesc, pe 12 ianuarie ar trebui sa fiu cu bb in brate distractie placuta la restaurant! eu nu mai pot sta in fund prea mult, am experimentat de Craciun, dupa 2 ore la masa nu mai stiam cum sa plec mai repede sa ma intind.

m-ati innebunit cu somonul, si mie-mi place de mor fileul de somon da cine si de unde sa-mi mai cumpere maine . si eu il gatesc tot asa simplu, un pic de ulei de masline, sare, piper si neaparat lamaie dar eu folosesc zeama si imi pun destul de multa ca imi place mai acrisor. nu pun ierburi ca imi place mult gustul de somon simplu cu lamaie.

roxy, ce nasol cu cazatura. daca nu te-ai lovit decat la picior bb n-are nimic, poate doar sa fie un pic mai agitat ca esti tu speriata.

elefantica, bea, aveti niste poze superbe. mi-ati facut si mie pofta da de unde sa iau talentul artistic

ce de burtici harnicute si ce de bunatati! eu o sa fac cele mai simple chestii posibile.

ce-o face roco acu? deja cred ca gelul isi face efectul



38+ Rares Mihai
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma...

AMR 1+!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sagetutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj

cum ma inscriu si eu in randul pufuletilor de ian 2010? Am DPN 20.01.2010


DPN, data nasterii, UM, doctor, spital
si apari pe prima pagina.
Oricum... din partea mea Bine ai venit!

37+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sagetutza spune:

Bea sunt super pozele... te declar alturi de Lucia artistul Odiseei... asta dk ma lasa fetele.

37+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sagetutza spune:

rox_y sa fie bine!

bubu sa scoatem ?

si am mai vrut sa zic ceva.....
nu-mi aduc aminte si pace..

37+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Fetele, merci pentru reteta. Eu am pastrav de facut maine. Ma batea un gand sa-l fac cum am mancat pe undeva, fript pe gratar si apoi pus intr-un sos de rosii cu usturoi, lamaie si patrunjel care poate fi reincalzit ca n-am de gand sa-l fac la 12 noaptea. Dar mai vedem.

A, si ca garnitura o sa incerc http://www.cevabun.ro/morcovi-dulci-picanti-la-cuptor/ dar o sa pun si niste cartofi, ca daca nu mi-or placea?




37+

AMR 3 saptamani!

Bebe e complet dezvoltat. Sa vedem cand o fi pregatit sa ne cunoasca :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sagetutza spune:

mda.... o sa ma bag in pat... poate dorm ... ca neuronul oricum a luat o vacanta....




37+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sagetutza spune:

si.... daca tot e capitol plin, putem lasa aici listutza intreaga cu aniversari si incepand cu capitolul viitor sa apara numai cele din luna respectiva, bine cu o nota de subsol ca celelalte au ramas aici.... zic si eu sa nu adorm. dar acum chiar am plecat...

37+ Nicola-Teodora (deocamdata... mai negociem...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Rox_y, . Ai avut mare noroc ca te-au vazut oamenii aia. Stai cumintica!

Dulcineea, bine ai venit!

Fetele cu pozele, sunteti extraordinare!

Eu ma intind si mai revin!

37+

AMR 3 saptamani!

Bebe e complet dezvoltat. Sa vedem cand o fi pregatit sa ne cunoasca :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_y spune:





H A I R O C O !!!!!!!!!





N A S T E R E U S O A R A!

39+ Suntem in negocieri
Poze

AMR 5 zile

Mergi la inceput