BRAVO ROXY! Pufuleti 1-2.2010(90)HAI ROCO,VIKINGA!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

gata fetili, a zburat porumbelul stafetei aici

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Fetele cu mesajul pentru fulgusori...din partea mea, din toata inima
RESPECT!!!



Un mesaj foarte emotionant!!! Plin de , dar din alea placute...

Inca o data



37+ cu strumfita Daria-Ioana

pozicile_ mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Cris.dogarel, Plateea va multumim din suflet!!!! Cred ca fetele de la fulgusori sunt mandre de noi.

La fel cum noi toate suntem de voi doua. Cinste voua!!!

37+

AMR 3 saptamani!

Bebe e complet dezvoltat. Sa vedem cand o fi pregatit sa ne cunoasca :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Fetelor, cris si plateea ce bine le ziceti voi! Declar oficial in fata comunitatii si a comunitatii pufuletus dependentus ca devin senisibiloasa M-am emotionat tare, tare... mi-au dat si lacrimile, noroc ca sotu' e cu fata la cele doua mega monitoare la care lucreaza simultan Ca altfel ar intreba, unde-i nevasta-mea, ce ai facut cu ea?!

Felicitari pentru vorbele de suflet!

In alta ordine de idei, raportez aceeasi stare de leneeee... da, e drept, inca nu am terminat ceasca de cappucino.

tzontzo manager 37+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Cris.dogarel si Plateea, respect pt mesajul pe care l-ati adresat Fulgusorilor.

E plin de emotie si din suflet.


Va multumim.

Acum 37+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

mai bine de atat nu se putea....plin de emotie si de unicitate...superb mesaj fetelor...multe flori si multi pupici ptr plateea si cris.dogarel

Andreea 32+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Fetelor...eu nu mai suport atat intensitate in trairi...
stau cu tensiunea in gat de aseara si acum am si inceput sa bocesc...
Cris.D si Plateea, va multumim din suflet pt cuvintele frumoase si uratura facuta colegelor de la odiseea vecina!
Meritati toate florile de pe forum!


...vreau sa va mai spun fetelor, colege de "suferinta" ca...ma bucur ca v-am cunoscut, ca am intrat in clubul vostru si..desi m-am emotionat peste masura si parca mi s-au inecat corabiile chiar azi cand toti ne pregatim de trecerea in Noul An, cu frica si emotii ca nu stim ce surprize financiare ne mai rezerva guvernul si in ce conditii de austeritate ne vom creste copii, mi-am dat seama acum ca defapt datorita voua azi am parte de cea mai speciala zi de 31 decembrie din viatza mea si ca voi avea cel mai frumos revelion dpv spiritual!M-ati imbogatit! Ma simt fericita si binecuvantata!

Iubesc fetele de pe


..imi tremura mainile si incerc sa inventez o urare frumoasa de anul nou dar imi dau seama ca nu are rost pt ca deja suntem cele mai fericite femei si ca cel mai frumos An Nou din viata noastra oricum va fi pt ca vom tine minuni in brate!

_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 31+ ....10 kile cu

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

ptiu... fetili, ca ne deochiati, bre...
ziceti, ca ziceti bine, si ne creste inima-n piept ca pepenele (de parca ar mai avea spatiu de burtoi, da' vine vorba...) da' mai trageti cate-o scuipatura, nu de alta, da am uitat sa-mi pun funda rosie, si imediat ma descanta soacra...
multumim, multumim... incantate de asa onoare!

si-nc-o data mai baieti... hooop, s-asa!

BRAVO ROX Y!!!

HAI ROCO!!!

HAI VIKINGA!













36+ cu bbTo...+ 3 kg, ... -3 milioane de neuroni dar inca... satena si... lista continua!

AMR teoretic 4 sapt., practic "cica" 2 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Aseara m-a durut piciorul inghinal, ca un junghi, ca un nerv care se blocheaza si in plus aveam si in spate nervul sciatic. Asa ca am plecat in viteza in pat si desi credeam ca nu voi reusi sa dorm, am reusit destul de bine.

Ieri am fost in oras cu sotul ca mi-am dat seama ca nu am comandat "faire-part"-urile pt nastere. Si cum suntem in perioada sarbatorilor si a vacantelor, marea majoritate ne-au spus ca daca nasc in wk-end nu le pot avea pana marti-miercuri. Pai ce sa fac cuele asa tarziu. Asa ca am cumparat ce imi trebuie si cred ca le voi face eu sotul si sper sa iasa. Aseara am facut textul, l-am pus in pagina, am facut o incercare de imprimare pe foaie normala (ca sa nu le stric pe alea speciale) si a mers. Problema a fost cad am vrut sa imprim pe foaia de buna Pur si simplu nu mai imprima, iese foaia goala. Am umblat prin setaje si nimic, tot nu imprima. Imi vine sa Si vroiam sa fac macar una ca sa-i arata sotului cum sa faca pt ca el va ramane de nadeje (data, kg si cm trebuiesc imprimate apoi)

Of, v-am facut capul mare cu problemele mele.

Lumea se pregateste de Revelion cu bucate alese si eu nu fac nici o pregatire. Am altele de facut Sunt dusa cu capul dar voi ma intelegeti.




Acum 37+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

burtici si mamici de pufuleti ian-feb 2010 va multumim pt cuvintele frumoase si pline de caldura...sunt convinsa ca o sa fiti puternice la randul vostru si niste mamici extraordinare...a venit randul vostru sa fiti curajoase si dornice sa va tineti puiutii frumosi si sanatosi in brate...eu va doresc la toate nastere usoara, sa stiti ca indiferent cum va fi nasterea, o bucurie imensa apare la 2 secunde dupa ce ati auzit primul tipat de bebe abia scos din burtica voastra calduroasa si uitati de orice durere...vreau sa fiti convinse ca daca noi toate am reusit, veti reusi si voi ! as vrea sa simtiti si voi ce am simtit si eu in ziua in care am nascut, zi in care am plans la fiecare mesaj si telefon primit de la dragele mele fete , colege si prietene de odisee...credeti-ma ca emotiile pe care le-am trait in odisee alaturi de fete sunt de 1000 de ori mai puternice decat as putea eu sa le transmit in cuvinte...am plans de bucurie si am plans de tristete pt fiecare poveste a fiecarui fulgusor. Nu credeam vreodata ca un monitor si o pagina de internet imi va face sufletul sa tresare...nu credeam vreodata ca ma voi atasa de mamici pe care le cunosc doar din poze si pe care le iubesc atat de mult si carora le admir zi de zi puiutii asteptand cu nerabdare cate o poza noua de fulgusor.

Va doresc sa fiti unite, fericite, iar anul nou sa va gaseasca cu sufletul plin de dorinta... sa va dea Dumnezeu copii frumosi si sanatosi, o sa vedeti ca timpul zboara si acusi ne vedem la scutece.
Va pup cu mare drag viitoare mamici de pufuleti


Anca HAPPY MUMMY de SABINA IOANA

MI-AM DESCOPERIT

Fulgusorul meu iubit
"Mama este numele lui Dumnezeu pe buzele si in inimile copiilor"

Mergi la inceput