BRAVO ROXY! Pufuleti 1-2.2010(90)HAI ROCO,VIKINGA!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KarmenS spune:

Cris.dogarel si Plateea superb mesajul pentru Fulgusori! Plin de emotie!
Multumim si ma inclin in fata voastra!

Carmen 34 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Danyelana, nu ne arati si noua cum le-ai conceput?

37+

AMR 3 saptamani!

Bebe e complet dezvoltat. Sa vedem cand o fi pregatit sa ne cunoasca :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

phii, ce-mi prinsesem urechile incercand sa pun si semnatura ta, plateea, ca e pacat de munca ta si de ea, e tare haioasa. am alambicat "copii-peisturi" si cred ca a iesit. ia, vezi.
inca o data, esti za best

dragele noastre, multumim de laude, da' tot va prindem la cinste, nu scapati asa ...doar din vorbe

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Cris.dogarel si Plateea , foarte frumos mesajul vostru


Mami de
Chris (08.08.07) )

si 36+ Patrick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelana

Aseara m-a durut piciorul inghinal, ca un junghi, ca un nerv care se blocheaza si in plus aveam si in spate nervul sciatic. Asa ca am plecat in viteza in pat si desi credeam ca nu voi reusi sa dorm, am reusit destul de bine.

Ieri am fost in oras cu sotul ca mi-am dat seama ca nu am comandat "faire-part"-urile pt nastere. Si cum suntem in perioada sarbatorilor si a vacantelor, marea majoritate ne-au spus ca daca nasc in wk-end nu le pot avea pana marti-miercuri. Pai ce sa fac cuele asa tarziu. Asa ca am cumparat ce imi trebuie si cred ca le voi face eu sotul si sper sa iasa. Aseara am facut textul, l-am pus in pagina, am facut o incercare de imprimare pe foaie normala (ca sa nu le stric pe alea speciale) si a mers. Problema a fost cad am vrut sa imprim pe foaia de buna Pur si simplu nu mai imprima, iese foaia goala. Am umblat prin setaje si nimic, tot nu imprima. Imi vine sa Si vroiam sa fac macar una ca sa-i arata sotului cum sa faca pt ca el va ramane de nadeje (data, kg si cm trebuiesc imprimate apoi)

Of, v-am facut capul mare cu problemele mele.

Lumea se pregateste de Revelion cu bucate alese si eu nu fac nici o pregatire. Am altele de facut Sunt dusa cu capul dar voi ma intelegeti.




Acum 37+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire







io nu am inteles ce tre sa faceti voi acolo, da' iti urez succes si fara stres, ca se rezolva toate

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Danyelana, nu ne arati si noua cum le-ai conceput?

37+

AMR 3 saptamani!

Bebe e complet dezvoltat. Sa vedem cand o fi pregatit sa ne cunoasca :).



Cristies, deocamdata am doar pagina in word ca nu am reusit sa imprim pe hartia buna ca sa le pot asambla. Mai incerc si cum imi iese va pun o pozica.




Acum 37+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

vazui, placui...
nu era musai nevoie sa ma treci, ca... io-s happy daca voi sunteti, nu am nevoie de diploma...
da apreciez, oricum, si dau o bere... tuborg christmas brew... da numa de 330ml, ca sa nu se urce la cap...

apropo... danyelana! ce e aia la care te-ai chinuit? ce foi? ce imprimante? ce trebuie sa faca tati? lamureste una bucata neuron... ce mai avem de facut, si eu nici nu stiu????

36+ cu bbTo...+ 3 kg, ... -3 milioane de neuroni dar inca... satena si... lista continua!

AMR teoretic 4 sapt., practic "cica" 2 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Cris.dogarel si Plateea multumim pentru mesaj. Foarte literar, am recunoscut stilul ambelor. FELICITARI!! SUNTETI CELE MAI TARI!!

Mi se pare f tare sa fii nascut de revelion, super de super deci:

BRAVO ROX Y!!! Sa ai o bebelusa fericita, sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!

HAI VIKINGA!

HAI ROCO!!!

Xela, mamica de Andreea (11.08.2007) si 34+ Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Citat:
citat din mesajul lui danyelana

Aseara m-a durut piciorul inghinal, ca un junghi, ca un nerv care se blocheaza si in plus aveam si in spate nervul sciatic. Asa ca am plecat in viteza in pat si desi credeam ca nu voi reusi sa dorm, am reusit destul de bine.

Ieri am fost in oras cu sotul ca mi-am dat seama ca nu am comandat "faire-part"-urile pt nastere. Si cum suntem in perioada sarbatorilor si a vacantelor, marea majoritate ne-au spus ca daca nasc in wk-end nu le pot avea pana marti-miercuri. Pai ce sa fac cuele asa tarziu. Asa ca am cumparat ce imi trebuie si cred ca le voi face eu sotul si sper sa iasa. Aseara am facut textul, l-am pus in pagina, am facut o incercare de imprimare pe foaie normala (ca sa nu le stric pe alea speciale) si a mers. Problema a fost cad am vrut sa imprim pe foaia de buna Pur si simplu nu mai imprima, iese foaia goala. Am umblat prin setaje si nimic, tot nu imprima. Imi vine sa Si vroiam sa fac macar una ca sa-i arata sotului cum sa faca pt ca el va ramane de nadeje (data, kg si cm trebuiesc imprimate apoi)

Of, v-am facut capul mare cu problemele mele.

Lumea se pregateste de Revelion cu bucate alese si eu nu fac nici o pregatire. Am altele de facut Sunt dusa cu capul dar voi ma intelegeti.




Acum 37+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire







io nu am inteles ce tre sa faceti voi acolo, da' iti urez succes si fara stres, ca se rezolva toate

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!




Cris.d, stiam eu ca sunt cu capul si aberez.
De fapt aici e obiceiul sa dai oamenilor sau sa le trimiti prin posta celor care nu sunt aproape de tine, un fel de invitatii in genul celor de nunta pt a-i anunta de nasterea puiului. Si asta incerc eu sa fac acum daca ma va lasa doamna imprimanta. Am reusit sa fiu mai explicita de data asta?



Acum 37+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 3 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

gata fetili, a zburat porumbelul stafetei aici

Cris, 36+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 3 sapt.!!



FOARTE FRUMOS!!! Multumim mult cris.dogarel si Plateea

Ratusca 35+

AMR 5 SAPTAMANI

POATE PANA ATUNCI NE HOTARAM SI DE NUME...

Mergi la inceput