**Buburuze de 2009 in actiune(1)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

miruta,philip,cuscraaaaa,yioanna,lavinia..bun venit in noua casa
ttenzika...balaceala placuta si te asteptam la conversat

Vreau sa va spun ca si mie mi-a fost foarte dor de voi.Nazbatii?Hahahaha...o gramada a inceput sa facadar pe masura ce prostuioarele sunt mai mari,cu atat imi e mai draga.De actualitate se numara darniciamai exact papa pufuleti cu :pc-ul,draperia din dormitor(uite asa bag eu maine iar la masina),scaune,piciorul de la masa(are o afinitate pentru cel care este spre aragaz ),faianta din bucatarie de la un cap la celalalt si mobila din dormitor(mai exact,a ascuns pufulete balos in sifonier )si ochelarii lu' bunica..revin ca mi s-a lipit burta de sira spinarii de foame

mami de brotac terorist]Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Bine v-am gasit! Flori, mami de ghiocel de martie, 05 pe nume Rares Gabriel. ID Floric.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Bine ai venit Floric! sa iti traiasca buburuza

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Am revenit ca nu mai aveam rabdare

picky multumim si noi super-hiper-geniala ideea
ema incantata de cunostinta...l-am vazut pe micutul pufos ...e un dulce
eseea noua asa ne place...amestecate ...eu zic sa ramai si la noi ca altfel nu stii ce pierzi
mangagirl l-am vazut si pe botoselul tau...cred ca trebuie sa-mi schimb semnatura...cu siguranta ne-ati luat la botic
ramona eu nu numai ca mai tin minte morcoveii...la mine inca se mai simt niste frunze......multumim gigelica de aprozar
cscra, picky va sustin
lavinia ...te prinde bine vopseaua...da de Ferrari nu te cred pana nu-l vad...glumeam...oricum sa-l stapaniti sanatosi
ttenzika am vazut-o si pe Alecs cu cei 2 dintisori ai ei...e o dulce.Cu ce ai prelucrat pozele?
miruta periculosul a primit de Craciun hainute,jucarele si...bani in portofelul mamei lui
cuscra pofta mare si terorista fix stii tu unde.Ce n-as da sa mi se lipeasca si mie burta de sira spinarii...la mine inca se lipeste de slaninuta,sunculita si alte feluri de jamboane...da de luni ma duc la sala...vedeti voi ce bunaciune ma fac
floric l-am vazut si pe Raresel umflatel...cu berea in fata...ce mai,un adevarat barbatoi
picky fataaaaaaa....trece fata si la mine data nasterii 06/02/1979

Azi am fost la tara la bunici sa-l mai vada pe pitic si mi s-au intamplat doua chestii naspa rau:
1) am intrat cu fimiu la caprite sa vada iezisorii si cand am iesit am alunecat si am cazut fix in cur cu el in brate...si nu era zapada ...era noroi
2) cand ne intorceam spre bucuresti,prin niste sate neasfaltate s-a trezit un grup de rate mogofance sa traverseze "strada".Eu aveam un pic de vitezuca si nu am putut sa le ratez pe toate...si uite asa am provocat un mare deces in familia lor.Bine ca erau din alea mute(lesesti parca se numesc) si nu o sa se auda in tot satul cand o vor boci pe decedata...mi-a parut sincer rau dar daca puneam frana puneam in pericol viata mea si a celor din masina asa ca am mers pe premiza "decat sa planga mama mai bine plange...rata"

Ma duc sa fac un tort si revin

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump prelucrate Sf Andrei Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

tort...eu sunt cu crema de zahar ars la cuptor de abia astept sa fie gata

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,
Si noi suntem nascuti tot in 2009,in februarie. Suntem incantati sa facem parte din gasca

Ana, mami de bubulet zambaret (9 februarie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

mamicile de albinute, voi chiar nu mai intrati si la topicul nostru?

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Am uitat sa ne prezentam , pe baiatul meu il cheama Luca-Vlad, e nascut pe 9 februarie.
Acum face nani deja, iar eu o sa ma uit la pozici cu buburuze

Edit: Datele noastre pt listuta:Luca-Vlad, ora 11.15, 100% nastere naturala, 3950 g, 54 cm, apgar 9, 40+ sapt
Eu sunt nascuta pe 8.10.1982

Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

10 luni

Primul Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

si sa facem cunostinta...noi suntem www.youtube.com/watch?v=VpX3BOaVC2Q" target="_blank">aici

Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giovana spune:

Ne primiti si pe noi?
George Eduard nascut pe 25 iulie 2009. Buburuza mica si miscacioasa.
Revin mai tarziu cu detalii.

Mergi la inceput