Viata pentru Alexandra

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefaniya spune:

Catale,am transferat si eu azi 200lei.O sa dureze transferul cateva zile.

Felicitari acelor copii de care ai scris in mesajul tau,cu siguranta au parinti care i-au educat in ideea ca - si altii conteaza -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Am sunat si am trimis mail cunostintelor. Suma este foarte mare si e nevoie de multi oameni cu suflet sa se adune, dar zimbetul Alexandrei merita tot efortul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catale spune:

Mamica Alexandrei a tot incercat sa intre sa va multumeasca, dar fiind in spital conexiunea nu merge bine, asa ca va multumesc eu inca o data in numele ei. Alexandra s-a simtit mai bine azi, iar doamna doctor i-a dat chiar voie sa manace si fructe, si lapte cu cereale, asa ca Alex a fost foarte incantata. Pana acum, a avut foarte multe restrictii la mancare.

Azi am mai facut cativa pasi pentru obtinerea unui numar de sms de la companiile de telefonie mobila... Sper sa reusim.

de la fetita mea, prietena Alexandrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catale spune:

Aseara cazul Alexandrei a fost prezentat si de Mircea Badea, la In gura presei, iar azi a promis ca va scrie si pe blogul lui... Multumim !
Din pacate, am aflat abia azi dimineata si am vazut in reluare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Pune-ti linkul ei la semnatura si scrie si pe la generale pentru ca acolo intra mai multa lume decit aici. Sa imbratisezi puiul mic si bolnavior cind il vezi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Catale vb cu moderatori poate te lasa sa postezi subiectul macar o saptamana la Generale.

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catale spune:

Natasa, Anca, va multumesc mult pentru sustinere !

Ma gandeam sa mai astept cateva zile inainte sa rog moderatorii sa postez si la generale, ca sa primesc si raspuns de la companiile de telefonie mobila. Cine stie, poate reusim... si atunci avem si numere de sms.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davidoff spune:

Catale ai primit email-ul meu?te rog raspunde-mi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catale spune:

Buna. Azi Alexandra face o noua punctie, rezultatul este foarte important, ca sa poata incepe evaluarile pentru cautarea donatorului. Alexandra, ne rugam azi pentru tine si maine sa ne dai vestea ca ai intrat in remisiune !

Davidoff, multumesc, ti-am trimis pe email documentele. Poate iese ceva si de acolo, Doamne ajuta !

www.alexav.ro
teledon: 0900 900 273

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy38 spune:

Asteptam rezultatele noilor analize cu speranta ca lucrurile merg spre bine pentru Alexandra!Eu abia am intrat ieri pe forum si am fost profund miscata de tot ce am citit, am transferat deja cat am putut in contul de RON din BRD pe care l-ati indicat. Parintii/prietenii Alexandrei au contactat si ONG-ul "Salveaza vieti"? Este un grup de 7 oameni inimosi care fac tot ce pot pentru a ajuta, iar momentan desfasoara o campanie special pentru copiii care sufera de leucemie.Ma gandesc si ca prin simpla postare pe siteul/blogul lor cazul Alexandrei ar capata si mai multa vizibilitate- si implicit sansa de a primi mai mult ajutor.Doamne ajuta si suntem alaturi de micuta curajoasa!

Mergi la inceput