Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj daca angajari nu vreti sa faceti....
io programare tot n-am pupat...

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna seara,

JoAnn, ti-am facut programare pt. maine la spa...ai tot tratamentul cu dark chocolate si alte chestiuni de infrumusetare.

Doamnelor printese...noi unde facem revelionul? La spa?






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara am iesit sa servesc cafeaua de la finutu energizantu,cafeaua cu frisca ca n-am apucat azi si raman io schimbu 3 la noapte in locu lui mj macar acu sa-i sar in ajutor ca ieri bubu a tinut cu ea

mey joann vrei sa te angajezi la spa? inca e liber postu de laboranta si programare eu puteam sa-ti fac de mult timp uiti ca e liber maine



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

grea zi a fost azi si uratttaaaa....pana peste cap

da mi-am luat revansa seara asta cu un iaurt si is ca noua

aseara la party dupa ce MLoveru a spart gheata....s-a incins tare si am urcat la mansarda sa stingem cumva focul

la spa n-am ajuns azi, vad ca iona se baga schimbul trei, e perfect. merg eu maine dimi sa rezolv vreo cleenta intarziata si gata, maine seara petrecem la spa....nu e loc mai potrivit pentru neste printese sa treaga pragu in noul an


JoAnn cine e nasa lu junioru? ca n-am preceput....ai mers pe mana lu' iona iaca iti ofera postu, eu zic sa accepti ca sa nu mai astepti dupa programare la spa

in rest, toate is in parametrii normali?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele
Iona ce zici vrei sa fii tu nasa lu junioru???si daca e liber postu ala de laboranta tare l-as vrea
Purple saru'mana de programare, uite acum ajung si io...sa ma rasfat...
Oana da ebony, unde petrece in seara asta ??

Daca faceti revelionul la spa pot sa viu si io ??

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello



asta seara e Goldie Party la spa...toata lumea obligatoriu la Goldie Party for a Goldie New Year, deci JoAnn acolo petrece si ebony senior si acolo te asteptam si pe tine

partyyyy...super partyyy

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili
mey da io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover cum de nu am primit invitatie la party??
iona mersi de ajutor da de www.moonwalker.3x.ro/images12/in%20the%20closet.jpg" target="_blank"> doktoru' nemik nu zisesi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cum n-ai premit invitatie mey mj? ca la tine l-am trimes pe killerul sa o aduca...poate s-a oprit in drum sa iti ia un buchet de flori sa nu vina asa....numa cu invitatia in mama

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

killeru e aci da nu zise nemik de party te pomeni ca vrea sa ramanem acilea doar noi?? adica cu baietii mei si cu killeru

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna fetele
promit ca dupa anul nou sa ma okup iar de cleente la spa, ca este multe..si au nevoie de tratament eficient si rapid ..insa acum ma pregatesc de Goldie party..nu ma gandesc la altceva....pentru ca nu vreau sa trec in 2010 cu un headache..mai ales ca iona nu vrea sa ne programeze la dl doktor..cu prima ocazie cand il intalnesc, ii spun ca pierde cleente importante din cauza ei..

eu acum servesc o www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">cafea, insa am pierdut sirul..o fi a treia, a patra?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput