Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Purple, te asteptam oricum
.....in ce priveste echipamentul... lucrez si eu pe unde apuc......si apoi nu trebe sa vaz ce face iona din cleente cand nu sunt prin preajma?..

mj, eu pa doctoru ala nu l-am vazut p'aci....insa, cu prima ocazie cand ma intalnesc cu el iti fac si tie o programare

pana atunci, fiecare se trateaza cum poate...



oana, tu la medic nu vrei? ca nush fetili astea....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

OMFG ce sa mai zic mey killeru e

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa foarte multumesc da la doftor inca nu ma duc, ca iona nu a uitat chiar de tot verdictu ce l-am dat la proces...si cum ea e pe langa doctor nu ma risc....fa eventual o consultatie prin telefon

mj

purple, iona, JoAnn? eu credeam ca vin aci si va gasesc intr-o forma de zile mari...petrecand de zor

na iaca MLoveru a zis ca sparge gheata seara asta



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sunt aci cu greu dar conteaza ca am ajuns lisa vad ca totul e renovat nu doar cuscubeta portarului e super totul...am bagat okii peste tot noi ne-am retras in cabanuta din mini padure....sigur va intrebati cu cine binenteles cu CTu meu


as spune mai multe dar nu pot....... bubu e pe stalp si nu da semne sa plece

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetilisi niste facuta de junior.

lisa ,super casa ta si baietii tai si mai

da pe mine nu ma mai programati la spa-ul ala,eee...acu ma duc la concurenta...daca nu se rezolva...

Fetili avem de facut un botez....vreo nasa la orizont,pt junior???

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
printesele , trezireaaaaa.
v-am pregatit de la prima ora www.youtube.com/watch?v=VSwg25Bk-38&feature=related" target="_blank">ibricul cu cafea..insa acum cred ca s-a racit ...asa ca va las sa o savurati pe cea de la ebony jr.
apoi luati d'aci neste www.youtube.com/watch?v=G1MH720dKSo&feature=related" target="_blank">energizant sa incepeti ziua mai cu vlaga ..ca taaare greu va dati sculate din pat...

joann, azi consultam agenda si iti facem o programare , iar cu nasha lu junioru , cred ca cea mai indicata e iona.....acu sa videm daca accepta..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa , buna rau cafeaua aia la ibric si nu e rece e numa' buna de savurat

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetele, printesele
io cre ca servesc www.youtube.com/watch?v=Kt8VwRNZ3eE" target="_blank"> cu frisca

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili...ce inseamna asta??/? ati dezertat cumva

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili io nu-sh ce ati avut cu mine de m-ati lasat schimbu 3 la spa mey n-am reusi sa rezolv toate cleentele decat asa printre randuri daca intelegeti ce vreau ca sa zic acu m-a luat o durere de cap asa ca as cam avea nevoie de doktoru'


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput