Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
mey fetili io m-am culcat cu o durere de cap si m-am trezit tot cu ea intru aci sa servesc cafeaua de la mj ca cea de la JoAnn e prea slaba(vad ca si junioru ca si senioru nu-ti pregateste cafeaua dupa reteta originala) si cand colo anka imi provoaca o durere si mai mare amintindu-mi ca am de terminat un proiect sper sa am timp sa trec pe la spa sa va inmanez cererea pentru concediu de studii

purple ai dezlegare sa spui tot ce ai gasit in mansarda

lisa din partea mea poti sa-ti deschizi in fiecare judet firma de catering ca eu una nu mai apelez in veci la astfel de firme si am sa-ti fac antireclama pentru ca practici plata in natura si nu stiu ce ingrediente ascunse ai pus in delicatesurili de aseara ca oana vad ca nu mai stia despre ce se vorbaste in propozitie era vorba de curly nu de CTr

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey sa treaca cineva pe la receptie sa ia cheia de la apartamentu GP32 ca ramanem p'afara

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey sa treaca cineva pe la receptie sa ia cheia de la apartamentu GP32 ca ramanem p'afara


mey despre ce vb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

stai relax iona ca nu trebe sa-mi facu tu reklama ..imi face curly mey...si ca sa mai stii o treaba, mi-a zis ca de fiecare daca cand vei face party.. va apela la mine pentru catering.....sa va servesc cu delicatesuri care sa va tina okupate ..ca are el grija de nota de plata..

oanaaaa mey chiar asa de bune au fost delicatesili? asa-i ca you feel high?..ce ziceai de reklama iona?...

neext levelllll oanaaaa , eu nu pot sa ajung la receptie......intru direct in C32

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77
mey despre ce vb?

ankutzo io te rog sa-ti faci temili ca sa ajungi la zi si sa nu dea naiba sa mai lipsesti ca nu-sh ce-ti fac nu mai pune atatea intrebari vorbesc despre apartamentu 32 care vine dupa 31 asa cum am invatat io numerili si io cre ca tu stii despre ce vb ca de vreo cateva ori te-ai trezit cu usa-n nas

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Mergi la inceput