Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ce-am facut? si cand ma gandest la tot arsenalu de cureluse si lanturi ce le detii ma ia cu dureri de cap
fetili...printesele imi pare rau da io tre sa plec....am o urgenta pa care mi-am facut-o cu mana mea i-au si directia ....lisa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sper ca ai supersonic iona ca altfel....pana ajungi buclili lu CTr o sa zburde vesel pa la lisa prin mansarda


vrem si noiiiiiiiii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetele . buna dimi

Vad ca v-ati dixtrat aci nu gluma , defilari care mai de care .

Si ca sa va mai veniti in fire dupa un asa party luati de serviti neste ....

asta e pt iona de la junioru

o zi buna

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele.
mey sa va spun si io La multi ani pentru ziua de ieri, sa fiti iubite si fericite.
Imi pare rau ca nu am putut intra deloc, dar am de facut neste referate si recenzii pt fak, si era dead line ieri .Asa ca m-am conformat.
va multumesc pentru urari, va iubesc si va multumesc ca ezistati.
mey mie imi da cu virgula ceva: de ce erati speechless ca pa bune ca nu prinsei ideaa .va pup
Edit: super defilari..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata
foarte frumos a fost la tine iona...dar si la tine in mansarda am gasit ceva fara sa vreau(cum am gasit in cea a lisei monitoare pt. camerele de supraveghere pt. spa, la tine ... )
Dar stai linistita, nu voi spune nimic , ai fost o gazda prea buna

Ca sa ne revenim in simtiri, cum vrea Joann, desi eu nu vreau (Joann te rog sa iti revii si tu "in simtiri" )


Anka e si pt. tine, sa iti treaca oboseala referatelor



www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
iona...supersonicul l-a luat curly inaintea ta, de asta a ajuns asa repede ...
fetili, yo m-am gandit....cre'ca ma reprofilez..imi deschid firma de catering ...se castiga foarte bineee ..si asta pentru ca asa e romanul cand e vb de bautura si mancare nu se mai uita la cat plateste ...sau cum plateste

oanaaa trecem la next level? ..poate asa imi revin in simtiri......ca daca e sa ma iau dupa purple ....


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili, printzesili
trezirea azi e friday thanx GOD
acilea e o ceatzaaaaaaa, da io stau la www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> soare
luati d'acilea cafelili ca vaz ca alea de la joann nu contine toate ingredientilisi io stiu cum va place voua
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

iar tu joann ca sa poti sa iei reteta de cafea ca sa stii alta data cum se prepara da click pe fiecare cana si ai sa cetesti acolo rateta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Multam fain Purple
mei Mj da in ce forma mare esti azi , multam de cafea.Asa cafea sa tot bei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io sunt in mare forma in fiecare zi nu ca altili care nu da p'aci zile intregi si vezi mai usurel cu cafelili aleasa nu te ia palpitatiili purpleshirtu ce mai face?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj multumesc de reteta
, io am oferit-o dimi asa simpla ca sa mai putem servi si de la tine cu ingredientele de rigoare


"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput