Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



intai de toate pentru toate sarbatoritele, si o pentru o printesa mica, cea mai frumoasa dintre toate

va multumesc pentru urari si mai ales un mare multumesc lui M si lui goldie, ca mi-au adus in viata persoane asa de speciale ca voi

apoi sa va anunt ca perversa e pe picior de plecare, e cu un picior afara deja, il urnesc azi sau maine si pe al doilea


si fiindca s-au intamplat multe in ultimele 30 de min vreau sa depasesc faza de no comment si sa zic un mare si minunat

probabil dupa ce imi trece nodul din gat si lacrimile de bucurie o sa poci zice mai multe, dar acum stiu doar ca imi sunteti dragi si va port in suflet la loc de mare cinste


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey da voi unde sunteti? ce e cu decalaju asta de fus orar?..daca s-au impartit pijamalili deja si doktoru a primit invoire de la oana va ezemplificam din nou in ca consta www.youtube.com/watch?v=cupnsUDyjuA" target="_blank">consultatia ATENTIE!!! ACEASTA E PREFERENTIALAAAA ca de la doktor la asistenta

oana despre ce vorbesti mey?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

va multumesc pentru urari si mai ales un mare multumesc lui M si lui goldie, ca mi-au adus in viata persoane asa de speciale ca voi

si fiindca s-au intamplat multe in ultimele 30 de min vreau sa depasesc faza de no comment si sa zic un mare si minunat

probabil dupa ce imi trece nodul din gat si lacrimile de bucurie o sa poci zice mai multe, dar acum stiu doar ca imi sunteti dragi si va port in suflet la loc de mare cinste

oana te inteleg perfect....traiesc aceleasi sentimente......I'm speechless

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona eu zic sa ridicam la cel mai inalt rang si grad GSS-ul ca e cel mai bun si mai minunat din cate se exista - ne-a lasat speechless pe amandoua

fetele din GSS....ma inclin

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una zic sa lasati rangurili si plecaciunili si sa va reveniti in simtiri bagati acilea defilarili de rigoare ca de noi nu scapati

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

De - fi - la - re

Adica eu degeaba m-am imbracat in pijama la ora aia?
Ca sa-l vad pe doctoru' cu asistenta? Aia e scoatere de ochi, nu defilare.


P.S. iona si oana




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

fetele din nou...eu tot speachless sunt pana ajungeti cu toatili eu plec la alt party deci nu am timp sa scot baietii la defilare dar sor'mea o face cu www.youtube.com/watch?v=e41cAJbix_g" target="_blank">placere
am vrut sa va servesc cu un ceai fierbinte dar mi frica ca imi tremura mainili de emotie si nu vreau sa vars pa careva,doamne fereste, sa va ardeti mai bine astept sa imi revin

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

soo GSS ochii mari ca iaca incepe







Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

printesili care ati ajuns in prima tura cum e mey la partyli lu printesica?..se arata ospitaliera ma-sa cu voi sau ba?..eu vaz ca va trateaza ca la regim..numa cu iaurturi, ceaiuri, cafele, vin fiert si nici alea nu le serveste pe toate.....ca sa nu mai vorbesc ca pe baieti i-a incuiat in casa la sor'sa....

... iete am ras eu ieri si am zis ca ma prezint la party imbracata oricum ..insa chiar nu am rochita mey ..ce ma fac?..na, sunt o adevarata printesa orientala...nu am decat astfel de tinute ...iar daca sisterili nu incalzesc atmosfera cumva.......yo cred ca nu mai ajung la party nici in tura a doua..da nu-i nimik ..raman acasa cu baietii meisi o sa imi povestiti voi cu ce delicatesi v-au servit sisterili ..mie iona mi-a prezentat meniul si pare ....delicios.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa printesili din prima tura sunt in siguranta au ajuns in timp record avand in vedere ca s-au deplasat cu sania lu trasa de un ren si ghidate de steaua magica io acu m-am intors si vaz ca s-au facut comode..e ca la ele acasa de tratat sa zica ele cum fu caci doctoru a ramas acas cu ele iar sporty tv a emis fara intrerupere
incalzesc acusica atmosfera ca cei de la firma de catering m-au lasat balta numai sa ajunga si celelalte printese
da cu ce sa incep oare

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput