Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey fetili baiatu asta cu cine seamana mai tare? care din baietii mei poarta okelari de soare?


mey iona lasa baiatu asta..tot in curtili altora te uiti? mai bine vezi de al tau care poarta oki da soare..sa defileze cum trebe ..ca de nu....vine fiscul peste tine...este expert in depistatul fraudelor
si mj are dreptate.. oricum venim la partili lu printesica..deja am vb si cu finutu magic sa ma astepte cu un ness pentru inceput

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pentru ioanele noastre goldie (fie ca sunt cu state vechi fie mai noi fie in devenire) ganduri speciale asa cum sunt si ele toate la un loc si fiecare in parte
gandurile noastre bune sunt indreptate catre voi in fiecare zi pentru ca in calendarul nostru in fiecare zi e ziua voastra
we love you most
si sa nu uitati niciodata semnificatia numelui vostru
ION /IOAN / IOANA [ebraica] Yochanan = Dumnezeu este milos sau
Ioan este nume iudaic: "Iohanan" prescurtare din Iehohanan" si inseamna "Dumnezeu s-a milostivit"

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

LA MULTI ANI!!!!!!!!! tuturor aniversatelor de astazi ...pt. toate ionele, ioanele, ionelele, va stiti voi care sunteti, va doresc sa fiti fericite si sanatoase , va pup si va imbratisez cu drag.

la party am sa ajung in seria a doua , ca am neste treburi de dimineatza , insa am vrut doar sa felicit sarbatoritele si sa ii dau un sfat ankai...mey, referitor la purpleshirtu..mai bine nu il iei azi cu tine..ca iete aseara l-ai lasat singur si mj mi-a dat o tema de identificare..acuma, na, eu am facut-o l-am "studiat indeaproape si cu lupa"...metaforic vorbind ...si am descoperit cine este ,,inclusiv l-am si ciufulit nitzel sa vad daca oana a avut dreptate in ce a zis....
..si mj l-a identificat cu brio .. se pare ca simturile ii actioneaza si la alte culori nu numai la cea galbina
deci concluzia este ca mai bine vii azi fara el..deoarece am impresia ca si iona ar vrea sa il identifice ..i s-a nazarit ca ar semana cu baiatul ei cu oki da soare

purple ne vedem la party ..iar b&w ..mey singura slabiciune pe care o am fata de el se rasfrange asupra podoabei lui capilare..dar nu prea ma pricep la hairstyling...deci poti fi linistita...nu ma apropii da el

joann , fetili ne vedem diseara

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

tuturor Ioanelor si celor care poarta derivate din acest nume

Fetili ce e cu revolutia asta aci ??

Vad ca baiatu meu are deja nume..., da...nasa are sau ba ??



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili, ioanili
www.youtube.com/watch?v=_y3Igf3_m0Y" target="_blank"> o dedicatie speciala pentru ioanili noastre

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

aniversatelor noastre si tuturor care poarte acest frumos nume sa aveti parte numai de bucurii,fericire si multa sanatate
printesita e foarte hemotionata vin la party-ul ei printese adevarate iar ma-sa tre sa le faca pe plac puteti profita de ospitalitatea noastra a mea si a lu sor'mea ca lu baietii nostrii si vecinilornu le plac profitoarilii
pana una alta am vazut ca nu ati servit www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=player_embedded" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs&feature=player_embedded" target="_blank">
io dau o fuga pana la firma de catering sa vedem ce meniu imi propun doamnilii daca aveti ceva preferinte puteti servi si voi nu asteptati sa fiti servite numa ca doar suntem in familie

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lasa mey iona ca macar la zile d'astea mari poti ca sa scoti si tu pa un baiat d'al tau sau d'a lu sor-ta la defilare da-o-ncolo de treaba ce naiba, e intr-un an odata
dar din cate inteleg putem sa ne servim singure defilarili lu cine vrem noi, nu?? multumim, multumim, asa vom face


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

odata-n an? pai printesita are inca 6 zile d'astea mari plus a mele 3 plus inca inca 5 si nu la defilarili lu baietii mei ma refeream meyyy la ceaiuri,salate,cokteil-uri,yaurt un vin fiert dar dak insistati o defilare tot va facem dar numa dupa ce se impart pijamalili

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

La multi ani!!!!


Iona, la mine s-au impartit pijamalele...primesc vreo defilare?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

daca e vorba asa si noi ne puseram pijamalili acu asteptam cu mare interes defilarea promisa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput