Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey l-a pedepsit iona fiindca tot insista bietu finutzu ca vrea sa ma vada

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetili ...oare www.polyvore.com/cgi/thing?id=9487409" target="_blank">e luat???

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
mey joann cat despre billie jeanu io iti vand un pont ezista undeva o discutie in care lisa zice ca " pe billie jean...am zis... nu il pastrez numai pentru mine" asa ca poate, poate lisa iti face o de ziua ta, acu io nu-sh chiar cum sta treaba, tu doar trebe sa gasesti discutia si sa ii arati dovezili lu lisa asa poate o indupleci



mj vorbili alea au fooost in good old days ....cand debordam de generozitate ......insa intre timp vremurili s-au mai schimbat.......la fel si yo ... si nu mai este valabil ce am zis in trecut......da ce memorii bune aveti voi, ptiu sa nu va fie da deochi.....va fac un benghi...iete insa ca ati uitat o discutie mai recenta..si anume ca, atunci cand joann mi-a personificat thrilleru si billie jeanu in ambalaj, respectiv ciocolata ....am zis ca "eu nu impart cu niminea bunatate de ciocolata...de mancare ma pot lipsi, insa de sweets never"
deci......you keep searching.....ca si in arhivile statului gasiti mai curand ceva interesant...

iar tu iona..nu mai avea grija mea si a thrillerasului..mai degraba vezi de scoate-l pe curly la o defilare.....ca nu am uitat..

Citat:
iar lisa nu si-a gasit inca rochia

mj mie nici nu imi trebe rochie mey...in orice m-as imbraca ....si in shalvari si cu voal pe cap....tot fromoasa sunt....de asta ma adora baietii mei

PS pe thrilleras si billie jeanu..o singura data i-am impartit ..nah inima larga....insa m-au implorat sa nu ii mai trimit never de langa mine.....insa daca vrei joann te invit sa ii cunosti la un www.youtube.com/watch?v=G_BdK5TOc9c" target="_blank">ceai..oferta e valabila pentru toate fetili care sunt enteresate de baietii mei

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io nu am zis ca nu ai fi fromoasa si ca baietii tai nu te adora am zis doar ca nu ajungi odata cu noi la partyli lu iona de maine nebuuuuuuuuuunoooo iar despre billie jeanu daca te adora asa cum zici de ce nu te risti sa il lasi o tura la joann asa de ziua ei vezi bine ca e inofensiva ca doar nu ai de ce te teme, nu?
io una ceai nu beau si nici de baietii tai nu sunt interesatawww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover e cel mai hot

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Lisa...lasa ma ceaiul ala de matraguna ..ca io am zis altceva si anume ...billie jean is not my lover..ok , ca io ma multumesc si cu o defilare acolo si aia o vad prin ochi de soare ...
mj are dreptate io sunt ...

am pus o intrebare mai sus ...nu stie nimeni nik ...sa inteleg

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joann acilea treburili nu merge asa pui prea multe intrebari ce mai astepti?? iete alt pont zi-ne cum il cheama, zi ca e al 2lea baiat al tau si pazeste-l ca pe okii din cap asta asa ca e ziua ta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona de la party bineinteles nu trebe sa lipseasca finul meu magic...ca trebuie sa facem un dans..iar pe curly..cred ca am sa il invat tot yo neste miscari..pardon pasi de dans.....insa nu garantez ca va fi in tinuta no 1...mai degraba in ...no3.

mj ajung eu la party.....nu-ti fa probleme....vezi bine ca am neste treburi emportante de rezolvat.....insa cu billie jeanu
..am zis si nu as vrea sa ma repet.....m-a implorat sa nu il mai trimit de linga mine si am sa ma tin de cuvant....nu pot sa il pedepsesc , ca nu am motiv mey...

joann iete defilare hot...musai oki de soare sa iti pui..


..auzi ce tipa nebunili, nu?..iar www.polyvore.com/cgi/thing?id=9487409" target="_blank"> baiatu ..eu una nu il cunosc...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

lisa

fetili thanx ...ma duc sa ma gandesc la nume

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa noi intotdeauna ne-am inteles foarte bine am o vorba cu tine mey tu ai vazut pa baiatu asta cu care zice ankutza ca vine la party? te-ai uitat de aproape la el mey??? ce parere iti bagi??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey fetili, vaz ca va pregatiti de zor de party....eu nu poci inca ajunge la iona, da o sa ma reprezinte cu cinste fete care ajung eu o sa vin in tura a doua

urarile o sa le fac maine, ca de 3 zile e perversa pe capul meu si nici cum nu o pot da afara


mj zici ca anka vine cu tipul ala? poi mie mi se pare ca e CT. daca il ciufulesti si ii dai o camesha galbina e CT curat

purple

iona nu astepta doctoru ca mai are program

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput