Goldie Pants - 31

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey joann cum ar putea ebony senior sa o lase pe nashica oana singura chiar de ziua ei?? ori tu nu stii de la ce vine oana?? io zic sa stai cu junioru tau la o ca maine poimaine ramai si fara el
fetili ioanili io si cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover maine va zicem urarili de sf.ion, pana atunci luati de acilea www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank"> cea mai hot defilare din cate se ezista

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

mj ...azi, maine...duminica,...io nu sunt pretentioasa...cand il lasa oana

Si cine sa-mi ia mie junioru?? si de ce??... bine ultima intrebare nu isi are rostul pt ca e evident de ce

defilarea e hot

lisa ...billie jean....is not my lover imi veni mie asa sa imi aduc aminte

Duamnelor J.

"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

chiar asa? cine sa ti-l ia tie pe junioru?? nu e chiar niminea care sa il vrea. stai fara grija nu e niciun pericol
mey joann cat despre billie jeanu io iti vand un pont ezista undeva o discutie in care lisa zice ca " pe billie jean...am zis... nu il pastrez numai pentru mine" asa ca poate, poate lisa iti face o de ziua ta, acu io nu-sh chiar cum sta treaba, tu doar trebe sa gasesti discutia si sa ii arati dovezili lu lisa asa poate o indupleci
fetili mey azi e mare sarbatoare noi acilea un party ceva?? nemik??
sau nu servirati nemik azi?? luati d'acilea that the oxigen we need






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna fetele

despre ce e vorba aci mey? cine il mai vrea pa finu? JoAnn fi cu okii-n 4 ca pe aci se practica rapirile sa nu zici ca nu te-am avertizat iar la cele spuse de mj despre billie jean io as mai adauga ca acelasi lucru a zis si de thrillerasu

mey mj io fac partymaine da e cu.....bate vantul frunzele,in padurea cu alune,soarele a rasarit,ce petrecere frumoasa sunteti invitatele mele

mj ce mai face revolutionaru? ca mie mi se facu un doooorrrr de prisonu



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey iona lasa-ma cu revolutionaru si prisonu zi mai bine de doktoru ca vaz ca tu numai www.youtube.com/watch?v=0rksorSNOuE" target="_blank"> keep it in the closet da-mi-l mie o tura sa ti-l defilez io ca e mai mare pacatu asa frumustete de doktoras sa stea numai inchis in cabinet
cat despre party cre ca pe toate printesele poti sa contezi deja suntem pe drum unili dintre noi pe mine sigur ma recunosti ma imbrac cu rochia galbena viu in prima serie cu cindrella si cu ankutza cred nashica nu poa sa vina ca na are si ea partili ei iar lisa nu si-a gasit inca rochia da iti aducem o poza cu noi toate ca sa nu ne uiti never ever
fii antena maine la party musai www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/jam_281x211.jpg " target="_blank"> sporty trebe sa ne serveasca cocktailurili poate facem si un basket sper sa nu ne impiedicam in rokii i iar finutzu trebe musai sa ne danseze pe fiecare printzesa
moooooama ce party se anunta poate ne arata si noua doktoru cabinetu lui
mey da io sper sa nu ne prinda zapezili alea mari p'acolo
cu ce naiba ajungem noi?? sa venim cu sau cu sau cu sau cu sau cu sau cu sau cu cre ca mai bine venim cu sania lu si luam si un ren de rezerva cu noi si cum nu avem GPS o sa ne ghidam dupa o stelutza magica
fetili pregatiti-va de mare partyio deja incep


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

maine este si ziua mea asa ca va fi un party pe cinste .contati pe mine si pe loverul meu
va place ce outfit si-a ales?
va rupe gura targului garantat
http://s43.radikal.ru/i099/0912/8a/5ad17afe3df4.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum sa fie mey si ziua ta?? ca doar nu oi fi si tu vreo ioana??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

ba da mj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da nemik sa nu zici

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Mj, ieri intrebai de fina-tu pa unde umbla.
L-am gasit...ce pisici o fi patit?
http://i49.tinypic.com/2ziy9md.jpg
duamneeeee

Mergi la inceput