FIV la Cluj 31

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

kry, felicitari pentru printesa ... Sa fie sanatoasa si sa va aduca doar bucurii Sa ne spui cum o cheama, sa o trecem pe prima pagina ...

Fetelor, am ramas fara gravidutze pe prima pagina ... trebuie sa luam masuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

kry, felicitarile mele pentru proaspata mamica, sa va traiasca micuta si sa va aduca multe bucurii, vrem cateva pozici cu bebelusa,cum o cheama ?

cris,bravoooooo pentru productie, de ce ati ales si varianta ICSI? pe cand ET? Doamne ajuta pana la capat, sa fie bine si cu ochisori

fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui turqoise
cris,bravoooooo pentru productie, de ce ati ales si varianta ICSI? pe cand ET? Doamne ajuta pana la capat, sa fie bine si cu ochisori


Nu am ales noi varianta ICSI, dar dr zicea ca e destul de proasta spermograma si sa nu excludem varianta ICSI. Noi am zis ca suntem de acord. Pana la urma, spermograma nu a fost asha proasta, dar tot au facut si ICSI ... O sa vedem daca a fost ok sau nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Sunt trista
Am vb cu bioloaga... si zice ca au ramas doar 4 in cursa ... Nu inteleg cum aseara era 11 ... si acuma doar 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

Buna! Am o mare rugaminte la voi. Samabata viitoare trebuie sa fiu cu serviciul in Cluj, si tot atunci, neaparat trebuie sa imi fac niste analize hormonale (ma pregatesc pt primul FIV). Imi puteti recomanda un laborator bun la care sa ma duc sambata dimineata?
Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilicica spune:

Kry felicitari pentru printesa.... sa dea D-zeu sa fie sanatoasa si norocoasa in viata. Asteptam sa ne dai mai multe detalii despre peripetiile de care aminteai.
Te si .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anais74

Buna! Am o mare rugaminte la voi. Samabata viitoare trebuie sa fiu cu serviciul in Cluj, si tot atunci, neaparat trebuie sa imi fac niste analize hormonale (ma pregatesc pt primul FIV). Imi puteti recomanda un laborator bun la care sa ma duc sambata dimineata?
Va multumesc mult!

Eu am facut toate analizele la Synevo. Am fost foarte multumita... pe cand ajungeam acasa, rezultatele erau pe mail Dar nu stiu daca au program sambata sau nu ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Cris draga mea nu are sens sa iti mai spun ca e suficient din cei 4 sa ai un luptator... Ia copilasii acasa si noi ne rugam pt tine sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilicica spune:

Cris...... te asteptam cu vesti bune... tinem pumnii stransi sa pui 2-3 blastociti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Maine merg dupa puiuti ... va fi ET la 72 ore ... Doamne ajuta

Mergi la inceput