FIV la Cluj 31

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

medut,am venit cu pompoanele

doamne ajuta la foliculasi multi si grasuni

_

endometrioza, FSH 27/20/29
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi


vind o fiola de 300ui puregon(400ron)
(exp 02.2011,pastrata la frigider +inca 6 ace)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Bytzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Medut- BAFTA sa dea DD sa dai startul pe anul acesta la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Salut fete dragi

Uite ca am inceput si eu stimularea ... ieri Nu am mai intrat ca am avut o perioada super busy, dar de acum voi fi prezenta, mai ales ca ati aparut si voi in sfarsit

Medut, pana la urma mergem impreuna la odisee...asha-i? Sambata am inceput si eu stimularea ... dar cu menopur ...

Pupici... Doamne da sa avem vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Vreau sa va intreb ceva, dar promiteti ca nu o sa radeti?

Eu fac toate injectiile in burta cu ace de alea mici de insulina... Daca sunt mai plinuta (am un colacel considerabil ) o sa ajunga injectia unde trebuie?

Ati promis ca nu radeti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medut spune:

Cris io nu ma las pana nu ajung la odiseea si mai trag si ceva fete dupa mine.
Referitor la injectie, cred ca ajunge. Daca tii seringa in unghi de 90 grade intra ea unde trebuie. Eu nu sunt prea grasuta
Hai spor la clocit si sa ne vii cu raportul la oua. Eu joi ma duc la Sibiu la primul eco.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

medut, cris fetele noastre dragi , bafta multa !!
sa va ajute d zeu sa reusiti si sa ne trageti dupa voi la odisee!!
deja ati inceput stimularea
sa aveti oute de calitate !
moniland
georgicule hai ca noua ne vine randul deodata! mobilizarea!!
pupici la gagici!! si mai faceti va aparitia ca nu v am vazut ochisorii in 2010!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

medut draga,eu miercuri seara merg la eco ... se pare ca tinem aproape ... Totusi, eu ma stimulez cu Menopur, deci tu vei avea oute mai multe ... dar nu conteaza ... sa fie doar cu ochisori ... macar unul ... sau doua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Crisule stai linistita ca merge si cu un colacel acolo...(eu vorbesc in cunostinta de cauza ca dupa o operatie de miomectomie clasica si 2 fiv m-am procopsit si eu cu asa ceva -dar soata mea ma alinta si-mi spune sa stau linistita ca in caz de inundatii ma tine la suprafata si in caz de foamete am resurse asa ca..... asta asa ca sa te mai destind un pic , hai punete serios pe treaba si cu Medut impreuna sa dati startul la - DA, NE-AM INTELES? bafta fetelor si sa ne tineti la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Bruni draguta eu pana dupa pasti nu voi face nimic asa am convenit cu soata apoi...ne vom hotara daca ne vom mai permite sau nu, voi vedea cat au mai crescut fibroamele mele...nu-mi fac nici un vis deocamdata asa ca astept vesti BUNE de la tine
De Uratica mai sti ceva?

Mergi la inceput