LMA Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *127*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Am uitat sa va spun ce ne-a adus mosul: un dintisor

Olga, mamica lui David iepurasul

Si lui Catalin
Abia acum intru..sa va urez sarbatori fericiteam avut si noi mos..o sa pun poze
La multi ani Monica(cu intarziere)



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza!

Am pus poze noi

- aici poze diverse - de acasa si din vizita Anei la nasi
http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/DiverseDec#

- iar aici poze de la primul Craciun al Anei

http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/242512PRIMULCRACIUN#

Speram sa ajungem dupa amiaza, dar sa vedem cum reusim, caci Ana a dormit doar 1/2 ora, de la 11,30 la 12, iar acum e in pat fara vreun gand sa adoarma. Nedormita nu as lua-o, ca iese circ.
Chiar sper sa reusim sa ajungem

ANCA, tu cum faci cu somnicul lui bb3? Adica are program de somnic? Stim ca el e oricum super cuminte si doarme oriunde oricand si nu face scandal ever. Sa se ia de mana cu finuta mea aia mica, eu asa copil nu am mai vazut in veci. Nu i-am auzit gura vreodata, unde o pui acolo sta, stai cu ea bine, nu stai iarasi bine, ii dai jucarii ok, nu ii dai iarasi ok, se joaca cu manutele, etc. Daca imi povestea cineva, pe cuvant de-l credeam

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

www.copilulvedeta.ro/voting.php?cid=1670" target="_blank"> Un vot, va rugam

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Bogdana vazut ciupercute frumoase imi era dor de ele!

Pisik, super distractie de Craciun, Ana e o scumpa, si a avut si companie de varsta ei Si tu? Il pupasi pe Mos Craciun, ha?
Multumim de aprecieri. Se spune ca prematurii ar fi niste copii speciali, eu stiu? Noi nu prea vorbim. Maine avem 11 luni. Iar poimaine primul nostru ghiocel implineste 1 an!

La multi ani
Vlad
Darius Andrei
Adrian
Bianca Stephanie
Stefan



www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

PISIK, v-am admirat pozele !!! Superbe ca de obicei !! Sunteti o familie de nota 10+
Mi-a placut mult costumatia Anei


Am pus si noi cateva poze, ca noi luam aparatul peste tot dar nu il prea folosim si cum mai mult am umblat si Craciunul acesta, nu prea avem poze

http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/


Distractie placuta la intalneala de azi !! Asteptam poze






Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ayla, am admirat-o si pe Luana care e cocheta ca de obicei, are si margele !!


Petrean, ce baieti frumosi ai !!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Pisik,am admirat-o pe Ana..si chiar asa.il pupasi pe Mos Craciun?
mersi mult Monica si Novus, pentru aprecieri.Monica..dc vrei sa vb mai mult..iti dau de la ai mei..ca deja imi fac capul patrat



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Va dedic o melodie www.youtube.com/watch?v=kU-afZ8SYbo" target="_blank">e din nou Craciun
Novus, e superba Alexandra, mi-e atat de drag de ea. Margelute si bijuterii pt copii gasesti in Takko, si voi aveti.
Bogdana mersi, dar probabil la un moment dat vom merge la logoped, acum e prea mica.

www.rockyou.com/show_my_gallery.php?source=ppsl&instanceid=155635897" target="_blank">The Christmas Story
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005),Luana-Emilia(28.01.2009)
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009),Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
Light a candle for Alma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

veniti la mine..ca am studiat si eu logopedie
e superba melodia..o stiu si eu



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

MONICA, NOVUS, PETREAN, multumim de aprecieri

Daaaa, l-am pupat pe Moshu. Am o poza cand Moshu imi pune mana pe picior, da'am zis sa nu stric imaginea despre Craciun

MONICA, nu stiu daca din cauza prematuritatii sau pt ca Dumnezeu a avut un plan cu voi, dar sigur Luana e un copil special. Stiu, toti copiii sunt speciali in felul lor, dar ea are un "ceva". Mie imi e tare draga

NOVUS, ce simpatica e Alexandra, cu zambetul ei sagalnic. E tare vesela si scumpa

A, am uitat sa va zic: mai avem 2 dinti, totalizam 7 . Unu a iesit ieri, iar azi cand am bagat mana in gurita am zis sa verific si pe sus, ca acolo nu pot vedea si surpriza: incisivul lateral stanga era demult iesit

Felicitari si lui David pt dinte

Ana doarme si eu profit sa ma machiez, sa fiu frumu la intalnire

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

www.copilulvedeta.ro/voting.php?cid=1670" target="_blank"> Un vot, va rugam

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Fetelor, cred ca am uitat sa ii uram pe ghioceii a caror onomastica e azi: Stefan Alexandru de Rivali, Stefan de Ramona7575, Bianca Stephanie de Karina26.

Socru-meu e internat si va sta in spital cel putin o saptamana. Om mai vedea dup-aia. Si sotzul, chiar daca se da cocos tare, vad ca e afectat. Nush cum au oamenii astia noroc, de Pasti era soacra-mea in spital, acum de Revelion o sa fie socrul (era cat p-aci sa fie si de Craciun).

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput