Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *126*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

Avem si poze noi:

http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/201210Luni#

http://picasaweb.google.ro/Ioana.sima/212212SaniusSiBrad#



frumoasa ca de obicei !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Multumim fetelor pentru complimente

KEA, nu am pus poze cu ei, am cateva, dar chiar nu sunt frumoase, nu ca ar fi imbufnati, ci ca sunt aiurea ca poze, se vede ba o mana, ba un cap. Poate de la Craciun, ca se aduna tot familionul aici, iar o sa fie balamuc, vreo 15 adulti, plus copiii lu cumnata-miu, vai de noi

MONICA, exact azi dimineata, inainte sa citesc mesajul tau am incercat cilindrul asa. Nu prea s-a prins ea ce se intampla, o sa mai incercam. Cat despre lasatul liber, eu o las pe jos, pe covor zilnic, acum numai in camera ei, ca in rest e f frig in casa (noi avem toti peretii afara, stam la 4 si sus e podul si desi avem termopane si caloriferele ard in casa sunt maxim 18 grade). Dar ea nu face decat sa se aseze pe burta si sa innoate din maini si din picioare, pana se enerveaza. Am mai asezat-o ba pe langa mobila, ba pe langa patut, doar doar s-o agata de ceva. Mai incercam



Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)

www.copilulvedeta.ro/voting.php?cid=1670" target="_blank"> Un vot, va rugam

Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Timi07

Servus mamici si bebici, pardon copilasi mari de-acum

Eu am inceput lucrul di 17 noiembrie si-am trecut prin depresia pre si post reintoarcere si chiar si acum imi vine sa fug la micutzica mea dar e ok. Copila e super eu sunt singura care am suferit. Deocamdata e cu bunicii pe care-i avem la noi pana in ianuarie deci trai pe vatrai pt fetele mele.

Saptamana asta ne-a dat primul dintisor, papam cu poftsa fructe in rest mai strambam din nasuc. Inca papa la san de cate ori se poate si sper sa continuam asa pana dupa un an. In rest ma mulg la lucru ceea ce e cosmarul vietii mele dar ce sa fac...

aici puteti vedea cum a crescut puiutza mea. Nu sunt la zi pozele dar sunt totusi destul de recente ultimele.

Pt ca nu stiu daca o sa mai am ocazia sa intru pe net va urez de acum Craciun Fericit si sa fie Mosul generos cu voi

Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)



Timi, sunteti asa frumoase si fotogenice !!!
Ce aparat foto ai ? ca sunt superbe pozele

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Bianca imi pare rau :(
Novus am primit si noi caciulita e superba ,multumim

_

rasfat pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Salutare!!!

LA MULTI ANI Iulia Alexandra, Ian Alexandru, Alexandru Raul, Izia, Ana Miruna, Keutu, Mara, Eva Maria, Teodora, Monica, Tudor!!!


Cred ca Izia sarbatoreste pentru prima data in Romania!
Keutzu se bucura ca fetele i-au amintit mamei de ziua lui...
Eva Maria precis e la o sedintza foto, cocheta ca de obicei...
Iar titi Ian sa stie ca lui Sophiphi ii e dor de el iar maica-sii ii e dor de cuscra !!Inapreda

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
7luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Timi super poze-aveti acelasi model de scaun de ma sa a si noi

_

rasfat pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raaluca spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Salutare!!!

LA MULTI ANI Iulia Alexandra, Ian Alexandru, Alexandru Raul, Izia, Ana Miruna, Keutu, Mara, Eva Maria, Teodora, Monica, Tudor!!!

Olga, mamica lui David iepurasul


LA MULTI ANI! si de la noi.
Ce zi prolifica in ghiocei

Ii pe toti si ii felicitam pe parinti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Iulia Alexandra, Ian Alexandru, Alexandru Raul, Izia, Ana Miruna, Keutu, Mara, Eva Maria, Teodora, Monica, Tudor

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ayla, ti-am trimis si noi un mesaj , poate reusesti sa ne faci si noua niste frame-uri !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Revin cu intrebarea despre ham pt bebe : aveti ? ce marca ?


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput