Pufuleti 2010 (84) Bravo Irrinaa !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

am adaugat si niste pozici noi... cu impodobitul bradului la sora mea si omul de zapada pe care l-am facut we asta

32+
poze gravi
trusou bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

M-am desteptat intre timp. Am gasit-o pe Mcrissa si o trec acum si pe listuta.
Si ea si Onitza au niste pufuleti foarte curiosi, ca amandoua au DPN dupa prima jumatate din ianuarie.



36+

AMR 4 saptamani!

De-acum e oficial. Am intrat in luna a noua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vi4i spune:

noi toata ziua curatenie prin toata casa,deh vin oaspeti la noi si sa fie asa casa mai prezentabila
am casa curata dar in schimb am capatat si eu niste contractii,eu ca atare le am de mai mult timp,dr a zix=s sa nu-mi fac griji dar in ultimele zile sunt tot mai dese si usor dureroase si eu il simt pe bebe foarte jos!!oare dece????

maine merge la Eco Doppler si v-om
avea niste raspunsuri,abia astept ca pe bb ultima data l-am vazut cu 6 saptamni in urma!!!

ah si ca tot mi-am adus aminte,vorbeati voi mai innainte de niste clatite, pancakes vreau si eu receta daca se poate ca o sa am un pui aici la mine in casa si tare as vrea sa incerc sa le fac!!!! multumesc

eu si sotul suntem foarte bine,am vorbit de ce s-a intamplat si mai cerut iertare si noi iar ne ce bine e cand totul e bine!!!!

merg la culcare si ne vedem maine dupa ce vin de la ECO,adica seara....

va pup si noapte buna!!!!!!

31+ Ioannis-Dionisios

baby in burtica
hainute bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arwen92 spune:

fetelor,dar am spus cand m-am logat ca ma apuc de capitol...acum m-am uitat si nu mai vad mesajuls-o fi sters?sau l-o fii sters cineva???nu stiu si nici cea mai mici ideea nu am...probabil ca am inchis prea repede fereastra...credeti-ma ca nu stiu ce s-a intamplat...azi am fost toata ziua intoarsa

arwen9229+s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!



www.flickr.com/photos/arwen92/" target="_blank"> avem si noi cateva pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

arwen eu am vazut la un moment dat mesajul ca se lucreaza la un nou capitol, dupa care a disparut... dar tu ce ai patit de ai fost intoarsa? sa treaca tot

32+
poze gravi
trusou bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

EVYME, frumoasa burtica ai tu acolo sa vii mai des pe la noi

VI4I, ma bucur ca s-au calmat lucrurile, distractie placuta cu rudele tale si un Craciun cat mai linistit

Noi am fost plecati prin oras dupa-amiaza sa cautam cauciucuri de iarna o aglomeratie infernala pe strazi si cauciucuri lipsa in magazine oribil... Si am capatat si dureri mari de spate si bazin si contractii din cauza drumului Maine repet cateva analize, mi-au iesit trombocitele putin mai mici acum o luna, sper sa se fi rezolvat intre timp, dr a spus ca nu punem epidurala daca sunt trombocitele mici

Noapte buna, somnic usor



32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

Fetele va las si eu si maine am sa va arat soseta care m-a tinut treaza pana la ora asta
Noapte buna

34+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt
www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/" target="_blank"> Poze
Blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Hmmm, iata-ma-s la schimbul III iar. Insomnii de gravida? N-as zice, din pacate. N-am avut insomnii in viata mea, bebe e cuminte, arsuri nu am acum, nu ma doare nimic, n-am nevoie la baie... poate doar am capul plin de ganduri. Mai e cineva pe aici?

Nico de Isabela si 32+ cu Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

cristies, si poza? De bucatarie vorbesc. Glumesc, bravo tie ca ai fost asa de harnicuta, io anul asta de sarbatori cred ca o sa am casa destul de putin aranjata, ma uit neputincioasa la tot ce ar fi de facut.

onitza, felicitari pentru vestile bune de la eco! Eu una sunt sigura ca bebe o sa se intoarca, mai este timp!

evyme, am admirat si eu burtica frumoasa, mi-au placut mult pozele in care esti impreuna cu sora ta, asa sper sa fie si fetele mele peste vreo 20 de ani.

Vi4i, felicitari pentru curatenie, dar ia-o mai usor de acum incolo, nu-s ok contractiile multe si dese la doar 31 de saptamani! Te asteptam maine cu vesti bune de la eco!

arwen, mesajele tale pot fi sterse doar de tine sau de un moderator. Nu stiu sincer ce s-a intamplat, acum imi pare rau ca am zis ca ar fi bine sa anuntam, sper ca nu te-ai suparat.

Nico de Isabela si 32+ cu Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Se pare ca sunt singura pe aici... ma incearca si un pui de depresie, o fi de la sarcina?

Nico de Isabela si 32+ cu Irina

Mergi la inceput