Copii nostri speciali! *11*-CRACIUN BINECUVANTAT!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo stilatelor!

am uitat sa spun ieri.....

LA MULTI ANI ALEXANDRA! fiica de Paula. sanatate si tot ceßti doresti, multe realizari si visele sa devina realitate!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

LA MULTI ANI NICOLETA!!!
multe bucurii si sa ai parte de tot ce-ti doresti pentru tine si familia ta!

Nikena, ma bucur alaturi de tine pentru realizarile lui Cristi! si sunt fericita ca nu ne-ai uitat!!!

wnimra, nimic nu suna mai frumos si melodios decat sa auzi pe cel caruia i-ai dat viata, spunandu-ti MAMA!

restul fetelor, va citesc mereu, va stiu realizarile si asteptarile si mereu sunteti in gandurile si rugaciunile mele!

azi avem la scoala serbarea de Craciun, la copii am avut sambata. iar pentru maine am aranjat de o chiuleala in grup (sttt sa nu ma spuneti!)suntem foarte putini, majoritatea colegilor au plecat fiecare in patria lui pentru sarbatorile de Craciun si anul nou.

o zi cat mai buna si plina de reusite va doresc!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

Mady- ma bucur mult de tot ptr realizarea lui alex,si eu astept la fel,sa aud si eu cuvantul magic,ca pe tasu l-a albit cat il striga
sa dea d-zeu sa auzi cat mai multe cuvinte de la alex,sa aiba cat mai multe achizitii;
spor la pregatiri si Craciun Fericit alaturi de familia ta si de cei dragi tie;

va pooop dulce si sa auzim numai de bine


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

beyyyy,eu sunt vai mama mea de racita ce sunt
nu imi curge nasul,doar tusesc fff rau de ma doare gatul de atata tuse si ma doare capul,ba chiar azi-noapte am facut si febra,ma dor si muschii de pe corp,doamne ce stare am,nu am chef de nimic,tocmai acum de sarbatori cand sunt atatea de facut,si eu behai intr-una si stau cu masca la gura sa nu ii dauy si lui andrei,ca asta ne-ar mai lipsi;
incerc si eu azi sa fac carnatii si sa baf la spalat sa termin prin casa ce mai am de facut si gata,maine sau joi un tort si astept craciunul;


va pooop pe toate si va doresc o zi faina


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

Hello
aici si noi ,,,cam intarziati ce-i drept dar cu scutire medicala,,
In ultimele 2 luni am trecut prin cate nu am trecut tot anul,stiti cum se zice,NU-MI DA DOAMNNE CAT POT DUCE
In noiembrie verisoara mea sau mai bine zis sora mea s-a imbolnavit grav si dupa 3 saptamani de umblat prin spitale si cotizat la greu la dr a ajuns sa fie operata in ultimul stadiu cand aproape a fost prea tarziu
Am trecut prin niste momente graznice cand am ingrijit de 5 copii,3 ani mei ,2 ai ei( mama ei plecata )si umblam cu ea prin spitale,a fost strict responsabilitatea mea....
Am ajuns s-a stau langa ea la reanimare si sa ma rog sa supravietuiasca,,sa ma gandesc ca are 32 de ani,2 copii mici acasa care m-a sunau continuu sa vada ce face mama lor,o familie disperata care m-a sunat continuu( eu eram singura acceptata sa stau cu ea)si eu care am m-am vazut nevoita sa iau in calcul posibilitatea de-a ma intoarce fara ea acasa,,,,cand eu am dus-o la spital si 3 saptamani inainte am fost numai prin spitale cu ea...cum doamne sa ma intorc sa le spun ca nu mai e?????
Un dr care dupa ce a luat o gramada de bani ne-a spus ca am ajuns prea tarziu si ca sa ne rugam sa supravietuiasca ca el nu ii da sanse...
Sincer numai cand am nascut baietii am mai suferit atat si chiar nu imi imaginam viata fara ea,,,,ea locuieste langa mine,,si santem nedespartite de cand ne-am nascut,,,,Dar d-zeu a fost bun cu noi toti si a ajutat-o sa isi revina cat de cat ,sa pot sa o vad si copii sa aiba MAMA.
Nu bine am terminat cu ea,cand inca era in spital am plecat cu tatal meu in viena la o operatie la gat,,,chist foarte uraT ,operatie complicata,,,frica cat incape,,,ca e barbat si era prima data bolnav.
Noroc ca era austria,,,alte conditii ,,alta situatie,,,am trecut cu bine ,,operatie reusita ,,analize bune,,,dar stres cat incape...
Am ajuns acasa si dupa 2 zile m-am trezit cu copii raciti cobza,,,gripa noua,,porcina ,sau gripa veche,,,doar D-ZEU stie....
Azi e prima zi cand copii dau semne ca sant mai bine,,,prima noapte cand am dormit 2 ore continuu si cand am timp sa stau sa scriu....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

revin ca mi-a picat netul
deci toate au venit deodata,,,ca asa se intampla,,,,
Ma bucur ptr voi,,,,,cat am putut sa citesc in urma am vazut vesti bune,,,,
Sa dea d-zeu sa o tineti tot asa ,,,sa va bucurati de copii, de realizari,,de primii pasi facuti si primele cuvinte,,,sa dea domnul sa nu va pierdeti increderea si speranta niciodata,,,,
NICIODATA NU STII CAND SE INTAMPLA VRE-O MINUNE....
Spun cu intarziere
LA MULTI ANI!!!!!!
tuturor sarbatoritilor si sa ma scuzati daca am uitat sau nu am avut timp sa scriu cand a fost momentul,,,,,
o sa incerc sa ma revansez atat cat pot
Vera gripa trece in 7 zile,,,orice ai face,,o spun din experienta dar e bine sa fii pregatita cu medicamente,,,,,
va pup si mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianapop

Hello
aici si noi ,,,cam intarziati ce-i drept dar cu scutire medicala,,
In ultimele 2 luni am trecut prin cate nu am trecut tot anul,stiti cum se zice,NU-MI DA DOAMNNE CAT POT DUCE
In noiembrie verisoara mea sau mai bine zis sora mea s-a imbolnavit grav si dupa 3 saptamani de umblat prin spitale si cotizat la greu la dr a ajuns sa fie operata in ultimul stadiu cand aproape a fost prea tarziu
Am trecut prin niste momente graznice cand am ingrijit de 5 copii,3 ani mei ,2 ai ei( mama ei plecata )si umblam cu ea prin spitale,a fost strict responsabilitatea mea....
Am ajuns s-a stau langa ea la reanimare si sa ma rog sa supravietuiasca,,sa ma gandesc ca are 32 de ani,2 copii mici acasa care m-a sunau continuu sa vada ce face mama lor,o familie disperata care m-a sunat continuu( eu eram singura acceptata sa stau cu ea)si eu care am m-am vazut nevoita sa iau in calcul posibilitatea de-a ma intoarce fara ea acasa,,,,cand eu am dus-o la spital si 3 saptamani inainte am fost numai prin spitale cu ea...cum doamne sa ma intorc sa le spun ca nu mai e?????
Un dr care dupa ce a luat o gramada de bani ne-a spus ca am ajuns prea tarziu si ca sa ne rugam sa supravietuiasca ca el nu ii da sanse...
Sincer numai cand am nascut baietii am mai suferit atat si chiar nu imi imaginam viata fara ea,,,,ea locuieste langa mine,,si santem nedespartite de cand ne-am nascut,,,,Dar d-zeu a fost bun cu noi toti si a ajutat-o sa isi revina cat de cat ,sa pot sa o vad si copii sa aiba MAMA.
Nu bine am terminat cu ea,cand inca era in spital am plecat cu tatal meu in viena la o operatie la gat,,,chist foarte uraT ,operatie complicata,,,frica cat incape,,,ca e barbat si era prima data bolnav.
Noroc ca era austria,,,alte conditii ,,alta situatie,,,am trecut cu bine ,,operatie reusita ,,analize bune,,,dar stres cat incape...
Am ajuns acasa si dupa 2 zile m-am trezit cu copii raciti cobza,,,gripa noua,,porcina ,sau gripa veche,,,doar D-ZEU stie....
Azi e prima zi cand copii dau semne ca sant mai bine,,,prima noapte cand am dormit 2 ore continuu si cand am timp sa stau sa scriu....


povestea unor ingerasi



Dragostea de mama face ca toate celelalte sentimente sa paleasca.





Adriana, ma rog sa se faca bine sora ta, sa-i dea DD sanatate si sa se vindece. si tie putere ca esti asa curajoasa si le duci pe toate. suntem alaturi de tine, de voi cu gandul si cu rugaciuni!



Bazar pt Mihaita

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianapop

Hello
aici si noi ,,,cam intarziati ce-i drept dar cu scutire medicala,,
In ultimele 2 luni am trecut prin cate nu am trecut tot anul,stiti cum se zice,NU-MI DA DOAMNNE CAT POT DUCE
In noiembrie verisoara mea sau mai bine zis sora mea s-a imbolnavit grav si dupa 3 saptamani de umblat prin spitale si cotizat la greu la dr a ajuns sa fie operata in ultimul stadiu cand aproape a fost prea tarziu
Am trecut prin niste momente graznice cand am ingrijit de 5 copii,3 ani mei ,2 ai ei( mama ei plecata )si umblam cu ea prin spitale,a fost strict responsabilitatea mea....
Am ajuns s-a stau langa ea la reanimare si sa ma rog sa supravietuiasca,,sa ma gandesc ca are 32 de ani,2 copii mici acasa care m-a sunau continuu sa vada ce face mama lor,o familie disperata care m-a sunat continuu( eu eram singura acceptata sa stau cu ea)si eu care am m-am vazut nevoita sa iau in calcul posibilitatea de-a ma intoarce fara ea acasa,,,,cand eu am dus-o la spital si 3 saptamani inainte am fost numai prin spitale cu ea...cum doamne sa ma intorc sa le spun ca nu mai e?????
Un dr care dupa ce a luat o gramada de bani ne-a spus ca am ajuns prea tarziu si ca sa ne rugam sa supravietuiasca ca el nu ii da sanse...
Sincer numai cand am nascut baietii am mai suferit atat si chiar nu imi imaginam viata fara ea,,,,ea locuieste langa mine,,si santem nedespartite de cand ne-am nascut,,,,Dar d-zeu a fost bun cu noi toti si a ajutat-o sa isi revina cat de cat ,sa pot sa o vad si copii sa aiba MAMA.
Nu bine am terminat cu ea,cand inca era in spital am plecat cu tatal meu in viena la o operatie la gat,,,chist foarte uraT ,operatie complicata,,,frica cat incape,,,ca e barbat si era prima data bolnav.
Noroc ca era austria,,,alte conditii ,,alta situatie,,,am trecut cu bine ,,operatie reusita ,,analize bune,,,dar stres cat incape...
Am ajuns acasa si dupa 2 zile m-am trezit cu copii raciti cobza,,,gripa noua,,porcina ,sau gripa veche,,,doar D-ZEU stie....
Azi e prima zi cand copii dau semne ca sant mai bine,,,prima noapte cand am dormit 2 ore continuu si cand am timp sa stau sa scriu....


povestea unor ingerasi



Dragostea de mama face ca toate celelalte sentimente sa paleasca.





doamne Adriana prin cate ai trecut si totusi rezisti si te mentii in picioare;
din partea mea-jos palaria in fata ta,pe cuvant ca esti un exemplu uimitor,cate poti face,prin cate treci si totusi sa ramai dreapta;
sa dea DD sa fie bn si ptr sora ta,ptr copiii tai si ptr tatal tau si sa aveti parte de sarbatori fericite alaturi de cei dragi voua;

Craciun Fericit si tot ce va doriti voi mai mult sa va aduca mosul inzecit


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mdanicoleta spune:

buna fetele
va multumesc din suflet pentru urari si va doresc tot binele din lume si sa dea Dumnezeu sa ne ajute pe toate in tot ceea ce ne dorim
cred ca nu sunt foarte coerenta in ceea ce zic si scriu ca nu am avut zile foarte bune...
ma bucur pentru voi toate , chiar daca pe unele nu va cunosc, de tot ce fac puiutii vostrii
adriana, imi pare rau sa aud ca ai fost asa de incercata in ultima vreme
wnimra, sanatate si lu alex si asteptam un ...ioana- urmatorul cuvant
vera, ai grija sa nu-i dai ceva si lui andrei mie mi-a zis dr sa-i dau echinaceea ioanei si vitamina c picaturi pe care nu o ia...tu ai incercat cu ridiche neagra cu zahar? sa stii ca la mine a dat roade..eu nu cred in leacuri babesti dar asta a mers...rasa si mult zahar si baut zeama
kari, multumesc pentru urarile de ziua mea si pentru urarea de ziua ioanei din noiembrie

pupici la toate fetele si puiutii vostrii si sanatate multa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andru_mami spune:

beyyy,cu ridichie nu am incercat,ca nu am avut ridiche,daca e poate imi iau maine,depinde cum ma simt maine,deocamdata acum ma delectez cu ceai de tei cu lamaie si miere,poate ma mai lasa un pic ca nu mai pot,nu am chef de nimic,ma doare si burta de la atata tuse;


va pupic dulce pe toate si sa aveti o seara linistita


POZE

Mergi la inceput