Praline belgiene (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

Dargele mele,va multumesc mult pt urarile facute cavalerului meu....a fost tare fericit ieri si a primit multe,multe cadouri,toate pe placul inimioarei lui!Erau amandoi(si motzata de Reina binenteles) atat de frumosi si de fericiti ca nu ma mai saturam uitandu-ma la ei...Am facut o patrecere micutza acasa,in familie si seara Oana ne-a adus cadoul...pe Whisky!Sa-i vedeti pe astia mici cum se joaca si cum au grija de el...cred ca trebuie sa ne luam si noi un catzelus dupa ce pleaca Whisk ca sigur copii ii vor duce dorul!

Anuto,nu am filmat mah ieri,si-mi pare tare rau....am facut doar poze.Da au fost atat de dragalasi si haiosi cand au cantat ei la multi ani in toate limbile posibile

Taniuka,multumim frumos iubita de telefon!I-am spus lui Alex ca de fapt ai sunat pt el,iar el zice:vezi mami...toata lumea ma suna...ce bine e sa fie ziua mea!!!Te imbratisam cu drag si iti uram un Craciun imbelsugat si plin de bucurii alaturi de cei dragi tie!

Fetele mele dragi,va urez la toate un Craciun fericit,belsug si caldura in suflete,sa va aduca Mosu tot ce va doriti si...va iubesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Dragele mele, am intrat sa va urez CRACIUN FERICIT alaturi de comorile voastre si de toti cei dragi!

Am uitat sa va spun ca am scapat de epiziotomie insa m-am rupt totusi un pic in interior! Suferinta nu suporta comparatie cu data trecuta! Am putut sa stau in sezut imediat dupa nastere si durerile sunt super-ok!
Si, am mai uitat sa va spun ca astia mi-au dat liber la SEX dupa 3 saptamani La intrebarea ma daca sigur dupa 3 saptamani am voie ei au zis ca daca eu ma simt in stare mai devreme, pot sa fac ce vreau! Eu nu ma simt in stare si nici nu vreau dar ma gandesc.......oare de ce diferentza asta intre ce recomanda ei aici si ce recomanda ai nostri in Ro????
Gata......Sarbatori magice sa aveti!!!!!!

Ninuk te rog sa ierti intarzierea....;

Alex!!! Sa cresti mare si puternic si sa ai parte in viatza de tot ceea ce doresti!

mami de Luca Anthony si de Yannis-Cristian si in
39+ cu Nicholas Ellan
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR oricand!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

da Doamne!
Da Doamne, lumina,
in suflete calde, rasunet de colinda,
da Doamne, sanatate, masa-mbelsugata, speranta, bunatate,
da Doamne, Craciunul, sa ne veselim unul si unul!
Ia-ne grijile din prag si ne treci cu bine in Noul An!


din sufet, pentru fetele mele dragi,
mirika

miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de... bebe (jé)rémy noah 22+
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpi spune:

CRACIUN FERICIT pt. voi dragi pralinute! Sa va fie casa plina de dragoste si armonie, masa imbelsugata si sufletul cald alaturi de oamenii dragi voua! Va pup si va imbratisez cu mult drag

Sebastian, baietelul nostru iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Craciun fericit va urez de sub zapada.
Sa va fie Sarbatorile pline de bucurii, fericire, liniste si sanatate.

Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Craciun fericit si un An Nou fericit – La multi ani!

Joyeux Noël & Bonne et heureuse Année!

Vrolijk Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar!

Merry Christmas and Happy New Year!

Feliz Navidad y Próspero Año Nuevo!

Feliz Natal e um Prospero Ano Novo!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

Craciun fericit tuturor, cu multa sanatate si liniste sufleteasca!

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Craciun fericit si plin de caldura sufleteasca dragele mele pralinute! Sper ca ati avut parte de un plin de cadouri! Va pup mult!

31+ Lorena

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadyG spune:

Craciun binecuvantat,dragele mele pralinute!
Sa aveti sarbatori fericite in continuare si sa fiti cu mic si mare sanatosi,bucurosi si langa oameni dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Cu intarziere va urez si eu "Craciun fericit!" si sarbatori pline de pace in suflete, sanatate si dragoste alaturi de cei dragi.

Nina, scuze pt intarziere, "La multi ani!" pt voinicul tau care a devenit baiat mare.




Acum 36+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 4 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)
Am intrat in luna a noua !!!!

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput