***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007(112)***

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

LA MULTI ANI!!! 2O10 SA VA ADUCA TOT CE DORITI!!!

Michelle cu Tudor Mateo 18.11.2009 si MARIO DOMINIC 15.05.2007

POZE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

In prag de An Nou va dorim si noi toate cele bune...multe impliniri si multa sanatate !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

LA MULTI ANI! Un an nou mai bun si mai frumos :)
Numai zambete si toate visele sa se indeplineasca!!!

Anca & Manuela & Mihnea

Anca, Manu 02.06.2007 si Mihnea 09.04.2009

www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

La multi ani! Un An Nou cu sanatate, spor, impliniri si surprize frumoase!

Mie imi plac anii pari...daca ma gandesc bine, toate marile realizari de pana acum le-am avut in anii pari.

Petrecere frumoasa!

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

La multi ani! Sa aveti parte de multa sanatate, impliniri personale si realizari profesionale! Un nou an excelent!
Edit: An, atunci se pare ca 2007 a fost o exceptie placuta Apropo de ce ai spus tu, aveam un prieten care spunea ca la fiecare 7 ani se schimba norocul.



Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miniuta spune:

la multi ani! sa aveti un an minunat, cu multe realizari, bucurii si mai ales, sanatate ca sa impliniti tot ce va doriti si sa va puteti bucura de lucrurile frumoase ce vi se vor intampla!

mamica lui david

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

LA MULTI ANI 2010. Ma duc sa fac capitol nou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Capitol nou aici.

Mergi la inceput