LA MULTI ANI!!! 2O10 SA VA ADUCA TOT CE DORITI!!!
Michelle cu Tudor Mateo 18.11.2009 si MARIO DOMINIC 15.05.2007
POZE
In prag de An Nou va dorim si noi toate cele bune...multe impliniri si multa sanatate !!!
LA MULTI ANI! Un an nou mai bun si mai frumos :)
Numai zambete si toate visele sa se indeplineasca!!!
Anca & Manuela & Mihnea
Anca, Manu
02.06.2007 si Mihnea
09.04.2009
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia
La multi ani! Un An Nou cu sanatate, spor, impliniri si surprize frumoase!
Mie imi plac anii pari...daca ma gandesc bine, toate marile realizari de pana acum le-am avut in anii pari.
Petrecere frumoasa!
mami de Ana (22 mai 2007)
La multi ani! Sa aveti parte de multa sanatate, impliniri personale si realizari profesionale! Un nou an excelent!


Edit: An, atunci se pare ca 2007 a fost o exceptie placuta
Apropo de ce ai spus tu, aveam un prieten care spunea ca la fiecare 7 ani se schimba norocul.
Alina si
Mara (27 iunie 2007)
la multi ani! sa aveti un an minunat, cu multe realizari, bucurii si mai ales, sanatate ca sa impliniti tot ce va doriti si sa va puteti bucura de lucrurile frumoase ce vi se vor intampla!
mamica lui david
