Sarbatori minunate!

Sarbatori minunate! | Autor: motanik

Link direct la acest mesaj

Fete dragi,
Noi o sa tragem chiulul de marti, mergem acasa si nu stiu exact cat o sa apuc sa intru de sarbatori, asa ca sper ca primiti asa devreme urarile mele de bine, sa fiti sanatoase voi si familiile voastre, sa primiti cadouri frumoase de la Mos si anul nou ce vine sa fie mult mai bun ca asta...si sa ne tina pe mai departe impreuna, pe toate, aici!

Ma bucur tare ca sunt alaturi de voi in cel mai special fan club ever.

Craciun fericit si la multi ani!

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

motanik multumim la fel si voua numai bucurii, sanatate si drum bun

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Ma alatur vocii copilului Michael, dorindu-va sa fiti iubite, caci #8220;cel mai mare cadou nu valoreaza cat dragostea. Ceea ce lumea are nevoie e dragostea, da, lumea are nevoie de mai multa dragoste.#8221; Sa existe intotdeauna o inima care sa va aline suferinta sau alaturi de care sa impartasiti fericirea.
Sarbatori fericite cu sanatate si noi impliniri !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Motanik drum bun in primul rand, sa ajungeti cu bine! Si sa petreceti frumos alaturi de familion

Si pentru toate fetele, sa aveti sarbatori tihnite, cu bucurii alaturi de toti cei pe care ii iubiti, cadouri frumoase si miros de cozonaci



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor!
Si eu o sa plec miercuri la casuta de la munte pe care tocmai am reusit sa o terminam, am sfintit-o si vom face sarbatorile acolo si de acolo nu stiu cat de des voi mai intra ...
Va pup pe toate, va doresc sarbatori cu fericire in suflete, va multumesc ca ati fost aici in momente de tristete, de deriva si depresie...
Ati fost si sunteti pt mine ca o casuta a prieteniei mereu cu lumina aprinsa, in care poti intra mereu, la orice ora, oricat de tarziu, oricat de obosita si aiurea te simti, mereu e cineva acasa care sa te asculte...
Pe langa cd-urile cu colinde am pus si dvd-urile cu Michael...
Michael va fi si el acolo, cu noi, de sarbatori...
Va pup pe toate si sarbatori fericite!

"In Our Darkest Hour
In my Deepest Despair
Will you still care?
Will you be there?
I'll never let you part
For you're always in my heart!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

I'm wishing you a thrilling Christmas and a dangerous new year

Sarbatori fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Sarbatori cu pace si linsite in suflet, fete dragi. Toate cele bune sa se adune la ale voastre case, sa se auda clinchete de clopotei si sa miroase a cetina, iar inimile voastre sa fie pline de iubire! Numai bine!

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Un mos generos multa lumina in suflete si in gand s-aveti, stralucire si magie in jurul vostru sa fie!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Sarbatori fericite si sa va bucurati de cei dragi langa voi!
Sa tinem maine o lumanare aprinsa si pentru Michael...6 luni

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti si miros de cozonaci. Craciunul este sufletul cald al celor dragi..este spiritul dulce al prieteniei, care lumineaza tot anul....este bunatatea si speranta renascuta...este pace si intelegere...

Craciuni de vis alaturi de cei dragi! Iar Mosul sa vina cu sacul plin de daruri mult asteptate.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

CRACIUN FERICIT dragele mele!
Va doresc sa aveti un Mos bogat si plin cu surprize,pace sufleteasca si liniste!




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput