Pufuleti 2010 (80) Felicitari Micky_mika!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

url=http://picasaweb.google.ro/BeaReka/Iarna2009#


uite linkul cu pozele....................

Poze
Bea 35+ cu Ivan Matei

Doamne ajuta sa am un bebe sanatos!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

Bebelasul meu nu era intors ieri. Capul lui era undeva pe la buric.
Deceneula nasa mea lucreaza la Sanador, dar la Victoriei.
Daca te intereseaza numele ei da-mi un semn.

33+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt
www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/" target="_blank"> Poze
Blogul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Bea tare frumos s-a asternut zapada si la voi!! Mi-e dor sa merg acasa, la parinti, privind pozele tale. Asa liniste-mi inspira!!! Tu pari asa radianta si fericita!
Fete... nu e bine sa adaugati si data nasterii bebeilor ce au venit deja pe lume, pe prima pagina?.. greutatea avuta la nastere, lungimea, scor apgar... ramane ca un jurnal al implinirii peste timp.

Mami de Luca again ~ Eva-Ioana



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roco1617 spune:

Buna dimineata fetelor


Vin si eu la cafea cu voi matinala .........nu am reusit sa dorm decat 4 ore sper sa mai pot dormi mai tarziu.

Mai fetelor ma inebuniti cu prajiturile si bunataturile voastre acolo ......poate aveti si voi din greseala retete de prajituri sau dulciuri pt diabetici ca eu nu am voie pandispannnn si chiar sunt pofticioasa rau .

Astazi merg si eu la ecografia doppler si astept ziua de miine ca piinea calda sa stiu daca mi-au aprobat cezariana sau cand voi avea inductia ........dar dupa ultimile discutii se poate sa fie chiar la craciun .

Astept cu mare nerabdrare ......oricum bebe sa coborat jos de tot iar ieri m-am trezit din somn cu o mare contractie foarte durerosaaaaaaa de nu ma mai puteam misca.

O durere as ca la ciclu dar foarte foarte intensa.
Poate se gandeste bebe sa iasa singur sa nu ne mai milogim pe la doctroii astia pe aici .





Astept poate aveti vreo reteta de bunatati si pt mine .


Roxana ( Alexandru Tudor )

AMR MAXIM 10 ZILEEEEEEEE !!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolcris22 spune:

Bea...foarte frumoase pozele, pesisajul...pare asa chiar aer curat...nu ca-n Bucuresti!!!

34+ ANDREI ....ne mai gandim la al doilea prenume...
AMR 6 saptamani!!!
http://community.webshots.com/user/nicolcris22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rebiana27

Bea tare frumos s-a asternut zapada si la voi!! Mi-e dor sa merg acasa, la parinti, privind pozele tale. Asa liniste-mi inspira!!! Tu pari asa radianta si fericita!
Fete... nu e bine sa adaugati si data nasterii bebeilor ce au venit deja pe lume, pe prima pagina?.. greutatea avuta la nastere, lungimea, scor apgar... ramane ca un jurnal al implinirii peste timp.

Mami de Luca again ~ Eva-Ioana


I can't fake with dignity so i'll not try!!


Avem, e un pic mai jos! Sus de tot doar le uram bun venit...

35+

AMR 5 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui roco1617

Buna dimineata fetelor


Vin si eu la cafea cu voi matinala .........nu am reusit sa dorm decat 4 ore sper sa mai pot dormi mai tarziu.

Mai fetelor ma inebuniti cu prajiturile si bunataturile voastre acolo ......poate aveti si voi din greseala retete de prajituri sau dulciuri pt diabetici ca eu nu am voie pandispannnn si chiar sunt pofticioasa rau .

Astazi merg si eu la ecografia doppler si astept ziua de miine ca piinea calda sa stiu daca mi-au aprobat cezariana sau cand voi avea inductia ........dar dupa ultimile discutii se poate sa fie chiar la craciun .

Astept cu mare nerabdrare ......oricum bebe sa coborat jos de tot iar ieri m-am trezit din somn cu o mare contractie foarte durerosaaaaaaa de nu ma mai puteam misca.

O durere as ca la ciclu dar foarte foarte intensa.
Poate se gandeste bebe sa iasa singur sa nu ne mai milogim pe la doctroii astia pe aici .





Astept poate aveti vreo reteta de bunatati si pt mine .


Roxana ( Alexandru Tudor )

AMR MAXIM 10 ZILEEEEEEEE !!!!!!!!!!!


Spor sa ai si rabdare ca nu mai e mult! O reteta pentru care cred ca poti gasi toate ingredientele www.prajiturele.ro/prajitura-cu-gris-si-alune/55/dulciuri.html" target="_blank"> aici.


35+

AMR 5 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Lorex multumim pt cap nou.
Danasor, Elefantica ma bucur pt rezultatele bune de la dr.
Decunela la cate remedii de constipatie ti-au dat fetele, mai adaug unul. Dimineata iaurt in cre pui 2-3 lingurite de tarate.
Bea ce frumusete e la tine acolo. Vrem si noi sa te vizitam

Tana cu Toma (10.11.2001) si 36+ Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Dragi mamici de pufuleti, va anunt cu bucurie ca ieri, 16.12, s-a nascut bebe scump de micki_mika, 2350 g, Apgar 9, nastere naturala la 36 saptamani.
Bebe a papat la san iar mami este bine!


Diana 31 s cu , mami de Iulia (15.07.2005) si Andrei (23.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Bea multi cu scuzele de rigoare...crede-ma ca nu stiu de ce nu am mai facut poze aseara....hmm...uituca sunt...ma mai crezi daca iti promit ca fac in seara asta..........superbe pozele cu tn in zapada

Andreea 30+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput