MONTIGNAC (129)... ''STIL DE VIATA NU DIETA''

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Si eu am luat niste retete de pe culinar, am impresia ca totusi sunt pt faza 2. Dar am zis ca de Sarbatori mai bine faza 2 decat .
Pt praji am vazut ca se foloseste mai degraba faina de soia. Sau de migdale. Inca nu am incercat, urmeaza.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya_m spune:

'neata fetelor

se pare ca va ganditi serios la prajituri monti..eu nu..nu am timp sa gatesc atatea preparate si monti si pt. restul familiei si nici nu vreau sa incep sa experimentez acum...de cate ori am avut pofte de dulce si-am mancat prajituri obisnuite in cel mai rau caz am avut stagnare niciodata nu a urcat cantarul...si-acum ma bazez pe asta...weekend placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Am trecut sa vad ce mai ziceti dar v-a apucat mutenia pe toate!?
Sau sunteti la robotit prin casa.

Eu am sotul bolnav, l-a apucat raceala acum...si stiti cam cum e cand sunt "ei" bolnavi...o atmosfera de kko.Vaicareli, sa stai in fundul lor...etc

O duminica placuta tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Nu stiu ce faceti voi,dar mie imi vine sa ma biciui.Am fost la cineva si a "trebuit" sa mananc si sa laud ce mi se da,asa ca am ingurgitat 2 placinte absolut minuntate si 2 felii de cozonac.Sa va mai zic de cele 4 trufe de ciocolata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Melany, sanatate.

Anelize - asta e doar inceputul Lasa ca dupa Revelion ne facem cuminti

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya_m spune:

;neata fetelor

MELANY sanatate sotului tau si tie muuulta rabdare ca ''ei'' sunt fooooarte sensibili....sa fereasca DUMNEZEU sa se imbolnaveasca ca e jaleeee
ANELIZE de asta mi-e si mie frica acum de sarbatori-de vizitele obligatorii la rude si prieteni unde esti nevoit[din politete] sa gusti din bunatati...si daca-s multe si dese iti dai seama....
se pare ca sunt prima la raport- 81 ....si sincer cred ca pe anul asta nu mai am nimic de raportat..in jos...pe azi meniul e reglementat-iaurt dimineata ,friptura de pui la pranz iar cina fructe....
PUISORULE unde esti? sper ca esti bine..
acum am vazut tabelul -ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

De raportat... raportez stagnarea pe la 53,2. Nici n-am fost f cuminte, da' lasa ca dupa Sarbatori

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Catalishka, am vazut ca ai un baietel. Cat are? Si al meu e mic, va fi primul lui Craciun. Azi vreau sa ii iau brad. Sa vedem daca rezista neimpodobit pana pe 24

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

Ziua buna fetelor!

Cu cat se apropie sarbatorile cu atat mai constienta sunt ca va fi foaaaaaaarte greu sa rezist...oricum sper ca abaterile sa fie cazuri izolate si nu mesele conforme sa devina caz izolat...oricum sambata am pacatuit...cu o felie de pizza, in vizita la niste prieteni punand tara la cale pentru plecarea de revelion...si deh lume multa, veselie mare foame si mai si ...si iata astfel prima abatere. Oricum mi-am scos parleala ca in seara respectiva dupa ce neam intors am bagat smotru

Aseara am fo fetita cuminte si nu am papat dupa 18.00.

Pentru azi am smotru in program cat m-o lasa acesta mic, deci sper ca cu mancarea mai subtire.

Monnvas baietelul meu face pe 26 decmbrie 6 luni si e maaaare fan . Si pentru noi e primul Craciun insa inca nu am facut bradut pentru ca noi vom petrece Craciunul la parintii mei in jud. Galati iar dupa ce ne intoarcem de la ai mei vom pleca la Polovragi pentru revelion. asa ca nu am facut bradut acasa ca e trist sa stea singurel. Dar vom avea un super brad la ai mei si sper sa fie incantat. Oricum la cata energie poate avea copilul acesta, m-as mira sa nu se infinga in el

Asadar si prin urmare, intrucat maine voi pleca la mamasi ma voi intoarce doar duminica seara, urmand ca luni sa plec din nou, nu cred ca ne vom mai citi.

DECI: Sarbatori cu bine, belsug sanatate si noroc in toate. Va pup!



www.phenforum.com/ticker/img,44,75,0,kg,84,80,60,/weight.png" target="_blank">
vreau sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Catalishka, drum bun si Sarbatori fericite!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput