Puiuti de Randunici 2008!! (345)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sovi, misto rau oalele...cam scumpe...dar misto! si eu stiam cu teflonul...cat rezista o tigaie sa nu se degradeze? eu am una cam de 1 an...poate 1 an si ceva...arata f. bine...
Ma bucur ca zici de siropel, la farmacie nu a gasit Cata si nu intelegea farmacista, asa ca l-am sunat pe Stanciu si mi-a spus exact cum se numeste sau daca nu gasim sa luam Tusend. Si m-am uitat pe compozitie si e cam la fel, aceleasi plante. Tusend are si miere, nu mai stiu daca si celalalt avea...si e mentolat putin.
Scrie pe prospect ca se da si la copii, lui Vlad i-a dat 5 ml de 3 ori pe zi. La astia mici sigur merge 2,5 ml.

ma doare un cap...ma duc sa-mi fac baita... a invatat si Stef sa zica capu, uchea si ochiu , in rest le arata cu degetul, partile corpului

Naty, saraca de tine...sanatate multa si sa te faci bine repede!!
pupicei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Fata ce-aveti cu butoiul ala?! Ralu,Alice-pun paru' pe cocoasa dvs.!Ralu-Craciunul il petrecem toate-AICI-pe ramurea

Da,Liana,asa e! Nu stiai ca-s blonda? nu puteai da o mana de ajutor?!

Baaai-am toti dintii,da?!

gecko-ideea cu oja e mortala!! Dureroasa ce-i drept,dar cu siguranta-eficienta..

Bestial Sashul cu pipilica!!

Olga mai mi-am revenit,multam de intrebareTu esti ok?!

Valen m-am deplasat cu dubaSerios!
Doaaamne ce-am mai ras-nu o stiam pe-asta cu rasul pana la cracanareGrozava!!!

Oana-distractie placutaaa,cumparaturi muuulte si iubire maxima!!

Alice si tu mah?! Tampito te pup!

Hai sa va zic si voua-a venit buni(mama) from Spain incarcata de cadouri Uraaa!! ce fain e sa primesti chestii Mihai a avut grosul-jucariile le-am lasat la ei pana la Craciun,dar am luat hainele si dulcicile(Miimoo?!) Noi ne-am ales cu maruntisuri,cosmetice,parfun,chestii casnice,niste pulovere si esarfe,mi-a adus o geanta draga rau..si nu mai stiu..Aaaa,ba da-margeleeee

Vad ca am un PM nou-de la cine-o fi?!Fug sa-l citesc!Revin!

Vine Craciunul!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ei,curiaselor,era de la draga,draga
Nah!

Ma duc sa vad in ce scap!

Uitasem,mi-a adus mama,ibuprofen superieftin-2 euro cutia cu 40 de pastiloaie-cataroaie,de 600mgCM-ul meu e fericit!

www.bascalie.ro/content_view/4aefc6d305880" target="_blank">Capiati-va si voi!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:




fataaa am zis sa mai bag un ochi scurt, ca nu poci dormi, si rad aici pe infundate sa nu trezesc mandra.
Ma bucur ca v-a navalit Mosul, dar mai ales felicitari pentru gratia cu care faci haz de necaz, ca zicai ca nu te simti prea bine zilele astea.

Bubu, la plafare sunt siropelele mai degraba. Eu cand am de luat chestii mai rarute, ma duc in zona Unirea, sunt 3 plafare foarte bazate. daca nu e acolo, nu e mai nicaieri.

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui sovietica
fataaa am zis sa mai bag un ochi scurt, ca nu poci dormi, si rad aici pe infundate sa nu trezesc mandra.
Ma bucur ca v-a navalit Mosul, dar mai ales felicitari pentru gratia cu care faci haz de necaz, ca zicai ca nu te simti prea bine zilele astea.


L-am vazut de 2X!! M-am cracanat de ras!!Pai si daca nu ma rad eu,cine sa ma rada si pe mine?!Pfuu..pruna te-am facut!! Mmm..pruunaaa Te-am papat!!..Pupat,pardon!-Uite-asa:


Vine Craciunul!


Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

zoze esti nebuna...mi-am luat si eu bradutz,de la practiker,90 ron bucata...are cam 2 m ,de abia astept sa-l impodobesc...sa stapaniti sanatosi cadourile

naty multa sanatate si sa nu fie porcina

multa sanatate si puiutilor bolnaviori

am vazut poze si filmulete de liana si alice,am vazut rambo si adolf.....

sotior de mimo la multi ani fericiti si sanatate ca-i mai buna decat toate!!!!

acu- eu va si va doresc o noapte linistita...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ups am uitatsimonette ce frumos scrii tu acolo asa-i e tare bine sa tii puiul langa tine.eu asa am facut cu andru,desi ff multa lume ma condamna ..chiar si la spital am procedat asa ,asistentele ma certau de fiecare data ,tin minte ca-l tataiam la fiecare scancet si imi ziceau ca sa nu-l invat asa ca trebuie sa manance la 3 ore etc...nu le-am asculat si am facut cum am simtit eu ...acasa a dormit langa mine,il mai puneam si in patut ,am avut o perioada scurta cand a dormit si in patut ...dar tot mai bine-i langa mami lui...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Naty multa sanatate! sa nu fie porcina!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Neata..



mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput