Puiuti de Randunici 2008!! (345)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui lianam

Citat:
citat din mesajul lui aliceionescu

Lia-pauz(i)a, nu m-a facut Zoze asa, eu m-am facut, ca nu mai stiu scrie romaneste (cu "i" din "a"...) Si stai linistita, si eu is defecta genetic, da' uite ce frumoasa si desteapta mi-s. In fine, nu ma uit prea des in oglinda, dar asa imi place sa cred...:))))

Zoze, ma termini cu poeziile tale!!! . Jos defavorizarea!!! Cine nu-i cu noi, e impotriva noastra! Nah, ce-am scos-o!


soro tampitic-o era vorba de efect, da' la noi si de defect ... si crezi bine tu ce crezi, ca te-am vazut si te-am "auzit" eu ...
iar asta cu "Jos defavorizarea!!! Cine nu-i cu noi, e impotriva noastra! Nah, ce-am scos-o!" chiar e din put-a gandirii ... gata, te pun multi-sefa la biroul de presa -relatii cu publicul si la sindicat




"Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi."





Mah, zi drept, tu vrei prima de Craciun, ha?? No, nooooo, nu asa usor, fetitza, la munca, la sapa, la asudat sa te stergi cu maneca de la flanica, nu asea, hmmm!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui aliceionescu

Mah, zi drept, tu vrei prima de Craciun, ha?? No, nooooo, nu asa usor, fetitza, la munca, la sapa, la asudat sa te stergi cu maneca de la flanica, nu asea, hmmm!!!


lasa, lasa...ca nu mai deschid eu ferestrele de loc zilele astea, si de nu s-o simti pan' la buzau ... si-ti trimit si flanica prin curier drept dovada ....sef-o

peseu: nici pe cuscr-a n-o bag in...seama ca prea face shoping des


"Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:



Fapte, fapte, nu vorbe!

Dana, ce frumoasa esti, fata, si tu!!! Te-am admirat in pozele cu buburuza, scumpica rau de tot in rochita aia! Si cum, mah, sa faci sarbatorile singura, tu stii vb aia, "mortii cu mortii..." Haide in gasca, ca nu esti singura, parol! (Bine, o mica_cotizatie la sindicat n-ar strica...
)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

Alice nu stiucit sunt EU de frumoasa dar pitica e sigur (ce modesta sunt )
Pai cotizec domne ce sa fac ! daca tot muncesc ceauseste azi, ma fac membru' de partid.

Doamne e o vreme afara de iti vine sa-ti tai venele pe lung !! mohorit si gri si frig bbrrrrrr

Ma uitam la filmutele puiutilor si vad ca toti ciripesc de zor. A mea nu ciripeste nici piscata, a mea cinta tot ce scoate pe gura in afara de ham ham si mama, se pronunta cu gura inchisa si cintat
Fetele din diaspora.....ai vostii copii fiiind expusi la doua limbi vorbesc greu ?

Dana mamica de Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/mommydana/FirstBDayMay6th09?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

e pustie crenguta :(

ma duc sa fac o cafeluta si sa pipez si revin.....poate poate apare cineva

Dana mamica de Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/mommydana/FirstBDayMay6th09?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dana imi pare rau de relatia esuata, dar tot inainte, or veni si vremuri mai bune
eu sunt p-aici, ma lupt cu mancare, copil fitos, dar ce e nou sub soare?..
am facut astea http://www.bucataras.ro/retete/2837/patate_duchesse.html#com15203, bestiale, cu micile mele completari

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

Luny pe toata tastatura

Am vazut in ce fel balotezi Mufarinul si a mea e scirnava...mai pe intelese nu vra sa manince decit carne si mesele sunt un adevarat show de scalimbaieli, haranit toate urataniile dar eu o pun in scaunul ei ca altfel n-o prinde nici tata mare.
Plus eu nu am rabdare,ma scol la 5dimineata si mai ajung acasa pe la 5.30 -6 cind ma ia copchiu' de noua si nu am cine sa ma salveze si asa ma enervez citeodata de-mi vine s-o dau de toti peretii si binenteles ma simt vinovata dupa aia, ca deh ce vina are copilul ca eu sunt obosita.

Cu individul nu ma ajit prea tare pt ca din partea mea n-a fost nimic serios,ne vedeam cind aveam eu timp si nu m-am implicat prea tare dar el s-a implicat si binenteles ca ma simt vinovata, ca asa sunt eu fata "buna" si mi-e mila de toti si de toate. Trecem si peste asta dar acum dau anunt mare.......sunt buna de petit

Dana mamica de Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/mommydana/FirstBDayMay6th09?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Anca, Mufa e bine, de l-ai scos afara? Eu l-as scoate pe Matei, dar la cat a tras cu tusea asta, mi-a atat de frica...

Valentina cu Matei si 32+ cu Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana_Singh

Luny pe toata tastatura

Am vazut in ce fel balotezi Mufarinul si a mea e scirnava...mai pe intelese nu vra sa manince decit carne si mesele sunt un adevarat show de scalimbaieli, haranit toate urataniile dar eu o pun in scaunul ei ca altfel n-o prinde nici tata mare.

Dana mamica de Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/mommydana/FirstBDayMay6th09?feat=directlink


Asa e Matei acasa..ne rugam de el..pana mananca ceva..
La gradi, in schimb, mananca fara probleme, si foarte bine...Dar ma gandesc ca o sa se dea pe brazda...

Valentina cu Matei si 32+ cu Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ce ma sfatuiti? Sa ma duc la petrecerea de Craciun sau nu??????? Am un chef de nu mai poot...

Valentina cu Matei si 32+ cu Luca

Mergi la inceput