Puiuti de Randunici 2008!! (345)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zoze, si eu te bag in seama mami! Mmmmm, cadouriiiii, sa va fie de bine.
Aaaaa, ce frumos intretii tu atmosfera pe crenguta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Zoze, vezi ca te saluta cineva pe flickr

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, MIMULEEEEEEEE!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ete ce atmosfera s-a creta pe aici...credeam ca ati ramas in adormire totala,tot deschizand si nemaivazand niciun mesaj...Noroc cu Zoze

Veni si prima-bomboana cu bonuri valorice de 50 lei in valoare de 1/4 din salariu...deci,tot e ceva,de fapt e maaare lucru pentru unii ca mineLa randunoi nici macar o bomboana nu se intrezareste,ba luna asta nu i-a dat comisionul ce de obicei ii ridica un pic salariul mizer...Traiasca sefu' mic ca el s-a gandit si are suflet mare,ca cel mare nu ar da nik ca,cica e criza,nene.

Am vazut Mufulici in zapada..
Ma bucur pentru cele ce se pregatesc de party.La noi nu egzista asa ceva

So,am pus treburile la punct pe aici ca pana pe 4.01 e CO,am baut 3 cani mari cu ceai de sunatoare,busuioc,musetel si lamaie fiindca,in urma tratamentului luat mi-am iritat stomacul meu sensibil si s-a suparat...asa ca am dat-o dintr-una in alta...ca asa e mereu,tratezi una si imbolnavesti alta in urma reactiilor adverse.Am oprit tratamentul ca sa reglez stomacul.Basca am de azi dimineata niste friguri,dureri de oase si atat.Lumea ma suspecteaza de porcina.Am bagat un paracetamol sinus,ca altceva nu am.
In plus,am niste dureri nasoale in josul burtii-in zona ovarelor-raceala banuiesc.

Gata,m-am vaitat destul,ma pregatesc sa-mi strang catrafusele,imi iau sania la spinare si o tai la troleu


Edit:MIMO,SA-TI TRAIASCA SOTUL,SA FITI FERICITI!!

mami de TEA (1.04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ce frumoooos!! Parca ar aplauda! Cred ca era fericit(a) ca va vedeti! Bai ce emotie!! Multumesc! Sa cresti maare si voinic,pui mic!! Frumos Craciun in 4, o sa petreceti!!

Vine Craciunul!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ari,esti totala!!

gecko sarutmana de bagareAsa atentie mai zic si eu!! Bai-pe mine nu ma oripileaza nici T&J,nici burtile spintecate,nici sangele tasnit care pe unde,din povestile copilariei.Cred ca m-ar oripila daca m-as uita la stirile de la tv sau daca l-as lasa pe Mih sa vada asa ceva..Atat timp cat nu privesti agresivitatea,nici nu o cunosti!Gresesc?
M-am prapadit de ras citind despre cadourile facute duamnelor!! Romanco!(fara -,da?!)
De gemene ce sa mai zic Sunt testate,se vad zilnic,cum sa nu le deosebeasca?!Mortaal!!

luny!ce dulcic fu Muff-puff!!Bine ca-l doborarati,tre sa doarma nitel

Uite mai Stela,ca veni si Mosul!! Putintelu' cu putintelu,se aduna!!

Clau!!Da,da-poze-zice bine luny!Kitzy ne-a lasat cu ochii pi la soare

Ma duc sa ma mai uit la aplaudaciul mic si dulce!!

Vine Craciunul!



Ela,sufletelului blond!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!
@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

LA MULTI ANI MIMU SOT DE MIMO ! Sanatate, fericire si numai bine sa iti aduca anii multi ce vor urma!

luny la teo nu se numeste efect secundar, e efect genetic ... sau defect
zozeal-o eu nu te bag in seama ,daaaa ? ca simt eu ca nici azi n-ai deschis geamu' ...
alicel-o de ce te face blond-a de la craiova tampit-a ? ... ca n-am avut timp sa citesc tot din urma, decat asa din 2in2 ca asud de zor ... blond-a nu sari la atac, ca am deschis geamu' daaaaaa?
gata, stop joc...uite cum ma scoase mimu cu ziua lui din barlog , cand ziceam ca iau o pauza mai lunga la vorbareala ... nu de alta, dar nu vreau sa am constiinta incarcata acu' de sarbatori



"Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui lianam
zozeal-o eu nu te bag in seama ,daaaa ? ca simt eu ca nici azi n-ai deschis geamu' ...
alicel-o de ce te face blond-a de la craiova tampit-a ? ... ca n-am avut timp sa citesc tot din urma, decat asa din 2in2 ca asud de zor ... blond-a nu sari la atac, ca am deschis geamu' daaaaaa?
gata, stop joc...uite cum ma scoase mimu cu ziua lui din barlog , cand ziceam ca iau o pauza mai lunga la vorbareala ... nu de alta, dar nu vreau sa am constiinta incarcata acu' de sarbatori


Chiar nu esti normalaa!!Mor aci!! Iar ma iei cu pauzarea?!
Fata,pai daca ea a zis ca s-a tampit,eu i-am zis ca e o tampito Stai linistita,ca si noi tot din categoria asta facem parte!-Nu am favorizato pe e-a,da?!
Haidi pa!


Holidays Are Coming!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

liana fataaa, genetic zic si eu, da' gasisem o scuza acum cu picaturile..si care-i faza cu pauza??? nicio pauza, ca eu va cetesc distractia, chiar dac nu ma bag, ca nu-s in dispozitiune, dar ma amuz pe margine!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput