Puiuti de Randunici 2008!! (345)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Alo, ling-ling...aici Bacau... , esti criminal!!!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mimo, sa-ti traiasca sotul si sa va fie de bine distractia prin cluburi.

Am vazut Muffilici la zapada, ce-i mai place.

Naty, sanatate multa.

Noi azi stam doar cateva ore ...ne pregatim de party!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


La multi ani,Mimulee!! Sa ai sanatate si puteri de Superman,ca te-asteapta ani grei alaturi de Adolf

Ninge.Noi sedem cuminti,
Prin case fierbinti,
De dragoste pline-
Si miresme sublime!
Craciunul bate la usi,
Copii-s jucausi,
De veselie rasuna-
Craca,sub luna!


Edit,ca uitasem sa ma semnez,
poiata de cur gol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau sa faci poze
bai, eu nu stiu ce-i cu copilul asta..ma asteptam sa vina de afara frant, sa adoarma instant, a stat 5 min in canapea si de o ora chiraie si tipa si sare intr-una, dar tipa tare, m-a chiaunit de cap, nu mai pot, zici ca e la balamuc aici..or fi de vina vitaminele alea??liana, la voi sunt efecte secundare de genul asta?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Stati ca n-am plecat!

Ramo-sa va bucurati de bradut!

Mihu! Va pregatiti de Mos?! Cum va petreceti? Faceti gasca avec Adriuta family?

Ete ce-mi place de Stela,mai in forma asa

gecko m-ai lasat paf!! Ce-mi place cand sunt vesti bune si fericire,pe craca!!puii si tutorii lor!

Cami,e trist..pentru ceea ce faceti!!

Aaaa..Daaa,Alicel,uitasem sa pun , dupa tampitoNebuna rau

Ralu si Valen!

[;-)))]Uitasem de ling-ling!!Prea tare!!

Clau,dupa dispozitie,se pare ca te-ai reparat Distractie placuta la party!

Ariel esti bine?!

luny nici nu stiu de ce o mai intrebi pe liana N-ai inteles pana acum-copilasii astia asa au venit-cu efectele secundare la pachet



Ssssttt!! Vin sarbatorile!! Vine Mos Craciun!!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

bai, zoze, ce m-a ditrat filmuletul ala! la fel, faza cu monstruletul din buda m-a facut sa hahaiesc.aaa, am avut si eu ciocan d-ala gonflabil!!! mama, ce cafteala trageam cu frate-miu cu el! acum i-am luat lui barbat'miu o chitara gonflabila si o peruca de rocker (freza ca la aia de la kiss ), poate reusesc sa-l conving de rev sa si le puna ...eu imi luasem peruca turcoise, dar parca mai bine ii vine lui teo

sov, eu prefer vasele de yena. mi se par cele mai inofensive.
pt tuse, la cei mari si la copii care pot lua pastilute, recomand expectorant v de la plantavorel. e sg care ne-a ajutat la ultima viroza, pe mine, pe alex, in final am pisat si pt teo si i-am dat si lui.

stela, nu esti sg fara prima, bomboane si alte bagari in seama de la angajator. acum se agata de scuza "criza"...cu toate ca o prapadita de ciocolata nu cred ca falimenta pe nimeni.

cami, la centrul ala sunt si bebei? ca as putea sa le trimit si eu cate ceva, dar eu am mai ales de bebei mici

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

daca tot sta copilul lipit de TV, uitandu-se la PICICA (aka Tom and Jerry), hai sa va mai scriu si eu vreo doua vorbe.

In primul rand, Tom and Jerry. Mai, si eu ca alice, nu stiu cand sau transformat toate povestile si desenele copilariei noastre si au devenit atat de agresive. De fapt au ramas la fel dar tare sensibili am devenit noi. Si eu m-am oripilat (acum, la batranete)la "manjit peretii cu sange" si "spintecat burta lupului"...dar sa vedeti Tom and Jerry, pai ce de topoare, ce de securi zboara pe acolo...cutite, bate in cap...si copilul le savureaza. Cine stie...poate si desenele cu "Mihaela" se dovedesc la fl de agresive.

Si acum povestile...
Tineti minte ca spuneam ca le dau la fetele de la gradinita cate o felicitare cu Patrick. Ei bine, spiritul meu de roman, nu m-a lasat sa ma duc cu mana goala. Stau eu si cuget, ce sa iau, ce sa iau...si ma hotarsc la cate o cutie de bomboane (15$ bucata). Ma mai invart cu alte treburi prim magazine si pun ochii pe niste seturi de creme de maini (gen...produse a la Bamboo...exotice, tot felul de arome etc) si ma gandesc ca nu-i o idee rea. Recipientele micute numa bune de pus in poseta si binevenit in conditiile in care ele toata ziua stau cu mainile intre pampersi kkcioasi, dezinfectante etc. Pret 13 $ bucata. Ma duc cu pachetele la serbare si ma tot codesc...cand sa le dau? cum sa le dau? si vad parinti, la vedere, oferind cadouri fetelor. Asa ca...hop si eu...Astazi, vad la gradinita, pe o etajera la ei in clasa, aranjate frumos felicitarile si cadourile nedesfacute puse alaturi...nu le desfac pana vine Mosul

Si sa ma laud cu copilul. Intr-un fel speram ca stie parte din numele colegilor dar...azi il intreaba una din fete "Unde e Tamara?" si Patrick arata o fetita, negresa, la vreo 7-8 luni. Nimic ciudat pana aici si educatoarea imi confirma ca ea e. Apoi il intreaba unde e Rosseline...si Patrick arata o fetita, negresa, la vreo 7-8 luni...IDENTICA. Sa pic jos...nici nu stiam ca au gemene acolo...dar cum stie copilul sa le diferentieze. Zic fetele ca una are parul mai des ca cealalta...bine mai...asa o fi daca ziceti voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

zoze, eu te bag in seama, cu purandelul in brate

Sa va fie de bine cadourile primite, incarcat Mosu...sa nu-l cocosati prea tare...sa mai ajunga si la altii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

zoze poiata
gata, a adormit, dar greeeu, il hatzana ta-su, si el era cu o mana bleaga pe sus, il controla in gura, si zicea 'nuuu' cand il apuca, nu se da culcat cu una cu doua

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput