Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

fetelor,va pupic, merg sa mananc, si la culcarica!
sa fiti cumintele maine, si
NU uitati de MONA!!!!!
scoateti majoretele pe strasse!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Libra,fetita draga,si
Sa dea DD sa fie bine si puiutii sa fie cuminti si sa stea la mami in burtica cat trebuie!!
Ti-am spus ca vad triplu......eeeee.. m-am inselat.....era doar dublu!! Eee,Mama Omida a mai imabtranit,a incurcat numaru...dar a vazut ea ceva!!
Astazi tota ziua am sta cu ochii pe ineternetu de pe telefon.....nu am zis nimica,doar am citit si m-am gandit la tine.Am vazut ca gali a zis ca la ora 17 afli rezultatul.Ce sa fac? ca la ora aia eram la cosmetica...Asta e ,la ora 17 ma uit si nimica.....Astept .....Ma suie tanti cosmeticiana pe pat imi da cu smaculina si imi pune o punga pe fata ....ceva gen masca.Ce sa fac!!!Cum sa ma uit pe telefon??Astept sa iasa, imi fac o gaura la ochiul drept si ma duc la geanta sa iau telefonu......si DD a fost cu tine!
Mona, Sa dea DD sa fie bine!
Sorinake,eu cred ca totusi ovaru drept lucreaza,nu doarme!
Simonia, si trebuie sa speri!
gali,te astept cu vesti bune maine !
Amy ,Ada,Nico,Luminita,Mayan,eli,baby,blue,ani si toata gasca si trebuie sa speram ca ca o sa fie super bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

galli drum bun sa fie cu noroc!
monaliso e randul tau sa ne dai o veste buna
libra ai grija de tine si de burtica..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Bau!!!

Libruto sa fie intr-un ceas bun, sanatosi sa fiti .

Nico eu azi mi-am anuntat si colegii si unii dintre sefi...au ramas socati...Sefa aia mai mare cica: Da nu stiam ca va doriti copii....de parca eu ii faceam ei confidente... deh, pierde o resursa.si tre sa ma inlocuiasca ,acu sa vedem daca are si cu cine
Felicitari si pentru cele 4 stelute.

Galli bafta multa la doctor, sper ca ti-ai facut listuta cu intrebari, si intalneala placuta cu Aduta..........si dc va prind ca nu faceti poze ati incurcat-o. Ada deci am fost clara!!! vrem pozuci

Mona draga ia lucrurile usurel, fa in asa fel incat sa te simti tu bine, noi stam cumintele si asteptam si bineinteles ne afisam cu . Nu-i asa fetelor?

Amy sa vedem pana la urma care is pronosticurile reala, ieri la eco, dr zicea ca unul dintre bebei pare a fi baiat, dar nu se putea pronunta exact.

Mayanule, ce bine va sade impreuna, iar fetita ta e ca o printesica, cu cat reusesti sa o iei la voi cu atat mai bine, deh, o sa ai o mana de ajutor cu fratiorul .

Sorinake fie ca luna asta sa fie cu spor, sa se molipseasca toata lumea.

Luminita acomodare usoara.Incetul cu incetul le veti face pe toate, intelegere si sanatate sa fie.

Bruni distractie placuta in Spania!!!

Lyly rasfat cat mai des la cosmetica

Fete dragi sa fiti cumintele si sa aveti grija de voi!!
Cu vremea asta nu e de glumit, la noi s-a lasat frigul ....sufla vant puternic, inca mai fulguieste marunt, iar pe jos s-a cam format gheata.

Pupici la gagici

Eu bag trupa la nani, ca nu mai tine vrajeala.

http://lbdf.lilypie.com/YhfVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

aoleu!!!!!!!!am uitat!


luminita, drum bun, sa fiti cuminti, si te asteptam sa intrii cat mai rpd, sa ne spui ca esti regina acolo la holandia!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

lylyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
lumyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bruni,si pe tine!
mg impreuna de rev??
zii da!zii da!
raspunde rpd!
relaxare placuta in spain!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

wow!!
multumim d-nelor pt voturi!

sa scoateti majoretele pt mona maine,daaaaaaaaa?

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumy_Clt

Bau!!!

Libruto sa fie intr-un ceas bun, sanatosi sa fiti .

Nico eu azi mi-am anuntat si colegii si unii dintre sefi...au ramas socati...Sefa aia mai mare cica: Da nu stiam ca va doriti copii....de parca eu ii faceam ei confidente... deh, pierde o resursa.si tre sa ma inlocuiasca ,acu sa vedem daca are si cu cine
Felicitari si pentru cele 4 stelute.

Galli bafta multa la doctor, sper ca ti-ai facut listuta cu intrebari, si intalneala placuta cu Aduta..........si dc va prind ca nu faceti poze ati incurcat-o. Ada deci am fost clara!!! vrem pozuci

Mona draga ia lucrurile usurel, fa in asa fel incat sa te simti tu bine, noi stam cumintele si asteptam si bineinteles ne afisam cu . Nu-i asa fetelor?

Amy sa vedem pana la urma care is pronosticurile reala, ieri la eco, dr zicea ca unul dintre bebei pare a fi baiat, dar nu se putea pronunta exact.

Mayanule, ce bine va sade impreuna, iar fetita ta e ca o printesica, cu cat reusesti sa o iei la voi cu atat mai bine, deh, o sa ai o mana de ajutor cu fratiorul .

Sorinake fie ca luna asta sa fie cu spor, sa se molipseasca toata lumea.

Luminita acomodare usoara.Incetul cu incetul le veti face pe toate, intelegere si sanatate sa fie.

Bruni distractie placuta in Spania!!!

Lyly rasfat cat mai des la cosmetica

Fete dragi sa fiti cumintele si sa aveti grija de voi!!
Cu vremea asta nu e de glumit, la noi s-a lasat frigul ....sufla vant puternic, inca mai fulguieste marunt, iar pe jos s-a cam format gheata.

Pupici la gagici

Eu bag trupa la nani, ca nu mai tine vrajeala.

http://lbdf.lilypie.com/YhfVp2.png

Lumy,eu cred ca fata si baiat!! Stai linistita ca sefa ta o sa se descurce,nu iti face nimeni statuie! Tu si bebei sunteti cei mai importanti! Eu am o colega care facut 3 copii,unul dupa altul.A stat cam 5-6 luni intre concedii la servici si acum s-a intors si este o mama super fericita!Eu am ajuns pe post de arhiva "orala" a serviciului, ca doar imi aduc aminte toate tampeniile din serviciu.........si cu ce m-am ales !???! cu statuie!!??? Tu stai la serviciu cat poti si nu te stresa deloc!!Daca tb ia-ti concediu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

aoleu!!!!!!!!am uitat!


luminita, drum bun, sa fiti cuminti, si te asteptam sa intrii cat mai rpd, sa ne spui ca esti regina acolo la holandia!

astept inca o minune in viata mea!!!


gali,luminita o sa se descurce super bine!Ca este fata desteapta!Eu stiu 3 romance care sunt in olanda si s-au descurcat,scuze 4 cu Mayan!Nu le avem noi cu regulile prea bine,le mai uitam,dar ne descurcam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

galli sa vad biletele de avion , maine le rezerva si apoi pot sa ti spun ..
dar vb noi oricum..
bafta maine

Mergi la inceput