Pepenasi de iulie-august 2008 (162)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Estrella, am scris mai sus ce a zis doctorita. Nu prea seamana a ciupituri totusi...

Reclamele ii plac si ei, dar nu toate. Ii place in mod special o reclama la Prigat cu o sticla care topaie. Dar in rest la TV vrea muzica polulara si la calculator desene cu Thomas, Banbi sau pisicile aristocrate.

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Simona imi pare bine sa aud ca ati scapat cu bine din toata patania asta.Ce m-as bucura sa functioneze si la noi asa de bine 112!!!
Mai3 imi pare rau ca nu te pot ajuta insa nu cunosc nici macar un medic chirurg... Din ce stiu eu insa, cele mai bune spitale sunt Budimex-ul si Grigore Alexandrescu.Si I.O.M.C... Dar probabil ca lucrul asta il stiti deja si voi. Multa sanatate finutzei si multa putere de lupta parintilor!

Capri mie imi plac foarte mult pozele.Dar iti spun sincer ca nu ma pricep la detalii...adica eu vad si spun: imi au ba!!, mai mult de atat nu prea observ!!Asa ca, poate alte fete sunt mai avizate sau mai cunoscatoare ca mine in tainele fotografiei.

Am uitat sa va spun ca am facut bradul, mai devreme ca in anii anteriori insa am zis sa ii facem o bucurie Mayei. E foarte incantata, are tendinta sa puna mana pe globuri..insa ii spun sa le mangaie..pana acum e totul ok, le arata tuturor celor care vin casa bradul.. ii ia de mana si ii duce la el, le arata cizmele cu mosul agatate prin casa...beteala... tot!!Aobservat orice detaliu, mai precis decoratiune de sarbatori pusa in casa.. si face wowww!! la toate.

UN VOT

http://concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1061&ord=&pg=1&keyword=Maya-Elena&srch=yes


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Capri, am vazut si eu pozele. Foarte frumoase, mie mi-au placut toate, e greu sa ma decid .

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Kemalia, scriu mesajul in viteza pentru tine. Eu stiu (poate ma insel) ca o data membranele fisurate este riscul ENORM de infectzie. Eu zic sa mai consulte un doctor . Cred ca Sun sau Narcisa, ar putea sa-ti spuna, din pacate, mai multe despre asta.

Estrella ce retzeta vrei?? Eu sunt o mare lenesa si tot ce fac este ultra simplu :).


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns estrella80 spune:

Vicky reteta de la briosele sarate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

primiti oaia ratacita?

nu am timp sa va citesc din urma
putin probabil sa am timp sa intru si zilele urmatoare am multe pe cap

vroiam sa va transmit salutari in partea lui Capri, este ocupata si nu are timp(asta daca nu a intrat deja pe aici)

vorbiti de reclame
Sofiei ii place reclama aia la bomboane unde stau 3 insi pe un curcubeu si pica unul la un moment dat. ei bine cand ii vede ia stirga tare A, A ,A (intr-un fel: ai grijaaa!) si dupa ce pica:" ufff!" (ca si cum ar spune: ti-am zis eu!)

---------------------------------------

www.razvan-zainescu.eu/home/" target="_blank">SMS pentru o viata!

---------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Ioanei ii place reclama de la Jacobs cu Mos Craciun si cea de la Orange cu pinguinii!

Anna si Ioana 11.07.2008

povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Aha finally a mai scris lumea, bai voi aveti ceva cu mine? Cum apar eu cum dispare lumea.
Didi aha deci ciucalata e vinovata. Frumoase pozelesi faina ferma, e din aia little people?
Estrella asta e sg motiv si aici pt care nu recomanda suzeta mult timp, din cauza dintisorilor. Bafta la scapatul de suzeta.
Apropo de gooolll si fotbal, Ari daca vede ca e fotbal la tv si e pe romani zice go steaua si daca e la englezi striga go chelsea si Ami dupa ea gooo chelseeeaaa. Si daca e nervoasa si nu are chef de tv zice daddy you watch footbal, are voie tati sa vada fotbal si daca nu schimba ii mai zice odata asa ca pe un ordin.
Kamelya uff pacat, poate anu viitor. Multumim.
Cu membranele si eu stiu ca trebuie supravegheata faza ca e periculos si intra mult mai usor virusii si microbii si e risc de infectie si nici nu e bine sa stea bb fara lichid mult timp. Tinem pumnii sa fie bine in final.
Marina ce hazlie printesa mica , mio si imaginez cum zice uff, ca ei zic asa din suflet.
Si noi vrem sa facem bradul, da mai intai salcumparam ca am zis anu asta avem unu natural, sa vedem daca reusim sa mergem cu totii daca nu o sal ia numai tati, oricum Ari abia asteapta, is curioasa Amicum va reactiona.
Fug ca s-au trezit.


"Time is a great teacher, but unfortunately it kills all its pupils ... "

Louis-Hector Berlioz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Mada, nu e little people ferma, e ceva cu adele... Oricum, e intr-adevar simpatica . Aida deocamdata vrea doar sa le bage pe toate in casuta si sa inchida usa

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

Irina Dariei ii plac doar desenele cu Mickey Mouse

Mai-3 multa sanate finutei

Anna ia-i mai facut Ioanei breton?

Vichy merci, nu stiu ce sa zic ca nu am apucat sa vb cu cumnata am vb mai mult cu soacra-mea care este la ea acasa si am zis ca o sun un pic mai incolo sa cer detalii

_

buburuza mea


strengaritzei Daria Ecaterina 14.07.2008

Mergi la inceput