Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (74)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanaion

Petra de la Bucur Obor mi-a cumparat cineva de doua feluri. Pe fond alb unul cu imprimeu rosu cu bej, celalalt cu mov. Am inteles ca au multe modele. Nu stiu cat a fost metrul ca nu a vrut sa-mi ia bani

Tana cu Toma (10.11.2001) si 35+ Maria


multumesc, tana! am retinut bucur obor. sa vad cum si cand ajung!

Petra mamica de Alma (20.08.2007) si 36+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Hei, a intrat cineva pe userul de pufuleti si mi-a corectat numarul de capitol anterior, ca il pusesem 74 in loc de 73 si tocmai ma bagasem sa remediez "deficienta" Multumesc!

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Am ratat sesiunea de laudat cu circumferinta burtiinpentru simplul motiv ca eu nu am acasa un centimetru de croitorie Intre timp am gasit unul si rezultatul a fost... 103!

Pai in ritmul asta cred ca ajung la 150 pana la 39 de saptamani!

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

ceva dragut pentru a va lumina ziua
www.youtube.com/watch?v=NG-zB9yFX_o&feature=fvsr" target="_blank"> Sughituri

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Citat:
citat din mesajul lui adina_bulina

Hai "sa ma dau mare". Cand am ramas insarcinata aveam 52 kg, un fulgulet, si acum 69. Naaa!!!! 17 kg.... ma intrece cineva?

33+ Maria Dalia


Ha Ha Ha ! Esti slabuta rau
Cand am ramas insarcinata aveam 44 kg, acum am 64 kg. Daca seamana cu prima sarcina, pana nasc mai pun 10 Kg, ca sa fie rotund 30 kg. Ma intrece cineva ?



Mami de
Chris (08.08.07) )

si 33+ Patrick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Alexutzzza, ce zici de cosul www.mamiko.ro/produs/49-Cos-bebe-Mondo-Carp" target="_blank">asta, o intra in carutul de la Chicco?

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zookey

Buna fetelor ? Ne reprimiti si pe noi ?
Spre rusinea noastra am fost destul de activi pe la inceputul sarcinii insa dupa am avut de dat licenta ... admiterea la master ... etc si nu prea ne-am mai mobilizat la scris insa suntem la zi cu cititul! Apropo .... Felicitari proaspetelor mamici!



Andra posesoare de 34 +



Bine ai revenit printre noi Te asteptam sa fii mai activa si la scris nu doar la citit. Mai povesteste despre tine.

Acum 34+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 6 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria11maria spune:

Buna dimineata fetelor!
oof... mai are cineva programul atat de dat peste cap ca mine? de cand stau acasa, stau treaza pana pe la 4 si vorbesc cu burtica mea care face tumbe. si ajung sa ma dau jos din pat abia pe la miezul zilei... ma rog, excluzand repetatele vizite la toaleta :) Sper ca mariuca mea sa fie mai cuminte si sa nu faca nopti albe ca mama!
citesc din urma si revin!

34+ cu maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

Alexutzzza, ce zici de cosul www.mamiko.ro/produs/49-Cos-bebe-Mondo-Carp" target="_blank">asta, o intra in carutul de la Chicco?

Ratusca 32+


asa cos am avut eu la alma. ffff bun a fost! l-am folosit la greu! la un moment dat se gasea in auchan la 40 lei, acum nu l-am mai vazut.

Petra mamica de Alma (20.08.2007) si 36+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratusca_mica

Alexutzzza, ce zici de cosul www.mamiko.ro/produs/49-Cos-bebe-Mondo-Carp" target="_blank">asta, o intra in carutul de la Chicco?

Ratusca 32+


pe site-ul lor, mondocarp.ro e 35 ron. gasesti acolo si distribuitorii (si auchan). dar poate poti lua direct de la ei. trebuie sunat.

Petra mamica de Alma (20.08.2007) si 36+ cu

Mergi la inceput