Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (74)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:


Ale

Cer permisiunea sa zac astazi......nici o schimbarein starea mea, bb e incapatanat! Amhotarat sa-l las sa vina cand vrea el
Va multumesc ptr tot

mami de Luca Anthony si de Yannis-Cristian si in
39+ cu Nicholas Ellan
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

AMR oricand!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

afara ningeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Andreea 29+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze



serios???????????????????????????????????????
si eu vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
fa si tu macar o pozaaaaaaaaaa........................plssssssss

Poze
Bea 35+ cu Ivan Matei

Doamne ajuta sa am un bebe sanatos!!!!!!!!!!


editez ptr k nu se vede bine in aparat... fulgii sunt viscoliti,daca e mai incerc...dar orikm incepe din ce in ce mai tare(am pus o poza)

Andreea 29+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze




mulumesc multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ce fain e
daca mai incolo se vede pe jos.....mai faci???????????????????


Poze
Bea 35+ cu Ivan Matei

Doamne ajuta sa am un bebe sanatos!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

mmm, am venit dupa aroma de scortzisoara, multumim ratusca

ale1212xa. multumim de tratatie

cristies,de postare pe prima pagina. ma simt cam stinghera de luni acolo... se mai baga cineva?

eu si ana nu prea am dormit; s-a trezit ea pe la 3 si nu a mai luat-o somnul pana pe la 4.30, avea chef de vorbaapoi Ema a inceput gimnastica si boxul cu ale mele coaste... acum ma simt de parca m-a lovit trenul, ca am mai si strans pe aici, calcat ultimele achizitii pt ema si lenjeria, aparatorile, pus la spalat, etc... a fost prima data cand mi-a trecut prin cap sa angajez si eu pe cineva, macar din cand in cand... nu mi-am pus pana acum problema, ca am timp destul la dispozitie in general, ma ajuta si sotul...

vad ca nu am fost singurele insomniace...

multumim de felicitari pt eco. ma gandeam azinoapte ca e cam mult 5 sapt sa nu ma mai vada deloc si implicit nici eu pe ema. dar nu vreau sa devin paranoica...si sa caut ac in caru' cu fan. daca mi se pune pata, pot sa sun sa intreb orice/sa fac programare, nu?

sa avem un week-end fain, cu pufuleti de zapada, eventual unul mic la odisee din Belgia (Nicholas) si unul linistit ptr lylika

P.S. vreau si eu un sotz grijuliu. dupa ce am citit aseara de ai vostri am cam turnat reprosuri si ...acum sunt tare ca nu vorbim (asa "ne certam" noi: eu zic ce ma doare si el se supara si nu zice nimic un timp)




Cris, 33+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 6 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Si la noi ninge de azi dimineata. Dar sunt fulgi mici, mici si rari si nu se aseaza deloc. Daca tine asa poate maine sa se cunoasca putin.

simonette permisiune acordata....daca te lasa bebe

Mamica Sarei Maria (22.11.2006) si 33+ Sebastian Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

lasa simionette ca vine el cand o sa vrea.....................




adina bulina ce faci???????????

Poze
Bea 35+ cu Ivan Matei

Doamne ajuta sa am un bebe sanatos!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina_bulina spune:

Iar am plans. Am citit povestea Biancai Brad... este incredibil de asemanatoare cu a noastra. Pana la un punct ... si sper sa nu se termine la fel. Si noi am avut pe 15 octombrie acelasi diagnostic de tetralogie fallot, dar ne-a ajutat Maica Domnului din icoana facatoare de minuni de la Manastirea Namaesti, si s-a schimbat. Acum avem un diagnostic "mai bland".

Arwen92, azi ii scriu dr. Catalin Badiu din Munchen. Exact cand ne-am intors din Germania am citit un articol despre el si mi-am dat cu pumnii in cap ca nu am stiut dinainte. Apoi am dat cautare pe site-ul centrului si i-am gasit si adresa de e-mail. Asta e!

Va pup pe toate!

33+ Maria Dalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Si eu am mai furat o tura de somnic, de la 7,30 la 10. Acum astept micul dejun pregatit de sotz

MYLADY, superba e pisicuta ta, sa va bucurati impreuna de Sarbatori linistite, primele dintr-un lung sir...

SIMO, LILYK, week-end-uri linistite sa aveti, ca cel mai probabil sunt ultimele pt o perioada luuunga




31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Bea sigur daca se aseaza mai fac si postez

adina

Andreea 29+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

La multi ani Ale1212xa!
Sa fii sanatoasa si bebe la fel si muuuulta fericire!!!

Vad la tv ca in bucuresti ninge


28+ ....9 kile
AMR....18 de zile pana la urmatorul eco

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina_bulina spune:

Ce sa fac Bea... uite ma bucur ca a mai trecut o saptamana si sunt in 33 sapt. acum. Am un mare stress cu plecatul in Germania, ca e dupa Revelion, si mi-e teama sa nu ma apuce ceva pana sa ajung acolo. De vreo 3 nopti, dar doar noaptea, ma dor picioarele, din radacini as putea zice, dar si pe os, si gleznele, aseara parca imi venea si sa vomit, dar mi-am dat seama ca e bebe, ca s-a miscat si s-a eliberat presiunea aia din stomac, parca ma durea putin si capul... oricum, cred ca e de la stress. Dar ziua nu am nimic. Sunt bine. Aveti si voi senzatii d-astea, sau doar eu ca m-am facut cat China?

33+ Maria Dalia

Mergi la inceput