Nou stil de viata (286)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Buna! Haideti la un ceai!

Bine ai revenit Tzunico si sa numai pleci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Hellloooooooooooooo!

Tzuni, bine ai revenit! Tare dor ne-a fost de tine!

Io ma uit la Blonda de la Drept, a o suta oara cred... Mara doarme cu Winnie in brate si al meu barbat ma suna din Germania sa-mi spuna cat de frumos sunt orasele pregatite de Craciun.

Va pup si va doresc o seara buna!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Uraaaaaaaaa, Tzunella e back, bravo! Si eu sunt back, am fost la ski de mine v-a fost dor? O sa pun si pozne

Tzuni, I love you!

Gagici, pe toate va iubesc, merg sa va citesc din urma si revin, dar nu pt mult timp, iar plec insa iar voi reveni
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Tzuni bine ai revenit.
S-a simtit lipsa ta.
Nici eu nu m-am cantarit de ceva timp, dar va pot spune ca sigur m-am ingrasat vreo 2 kg. Voi vedea marti.

O saptamana frumoasa sa aveti.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicomico spune:

buna seara fetelor
sunt si eu o mamica de doi prichindei, care ma chinui sa slabesc - imi doresc foarte mult sa slabesc insa nu ma pot mobiliza sa tin nici o dita
am incercat in vara sa tin dieta disociata si nu am reusit, apoi am incercat cu foarte multe salate si iar am renuntat, am mai incercat sa mannac putin si des dar a fost suficiE
NTSa merg la o nunta si sa renunt la bunul obicei. am stagnez. ma ingras putin, reusesc sa dau iar jos dar nu ma pot mobiliza sa slabesc cat trebuie
acum am 70 kg la 1,68 si ma simt ingrozitor. sper sa reusesc sa intru zilnic si sa imi dau seama cum reusit sa slabiti si sa tin pasul cu voi. va pup si bine v-am gasit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Tzunella, wellcome back!

Fetelor, iar rasturnare de situatie. M-am simtit rauuuuuu si pana la urma s-a decis joi 17 decembrie operatia.
Nu stiu daca voi mai reusi sa va scriu pana la operatie, dar va pup si va tin la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna.

Mada tin pumni sa fie bine si sper sa auzim vesti de la tine.Eu zic sa te duci sa numai stai.

Tzuni ma bucur ca ai revenit.

Gata ma duc la locul meu cand am poze promit ca le pun.

Pup toate fetele si o saptamana cat mai buna sa aveti.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Gusta, . Tu ce faci? Cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

nicomico bine ai venit intre noi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza!

Delia esti o dulce ca tot intrebi de mine...cand nu m-astept. Te si-ti urez vacanta de iarna placuta. Ai terminat cele 3 proiecte ...sau inca mai lucrezi la ele?

Meph multumesc pentru preluarea "stafetei" si-ti urez si tie o vacanta odihnitoare, plina de colinde si bunatati. Craciunite putem fi pana dupa sarbatori zic eu, dar poti intreba fetele ce vor exact. Cred ca nici n-au observat schimbarile facute.

Tzuni bine-ai revenit si sper ca Mos Nicolaie ti-a lasat toate incaltarile pline de VOIE BUNA, ZAMBETE SI IUBIRE.

Gusta astept pozele cu oraselul. Stii vroiam sa-ti spun ca eu sunt convinsa ca toate fetele de-aici te iubesc si le pasa de tine chiar daca nu si-au exprimat aceasta idee in mesaje. Nu-i asa fetelor? Astept poze cu oraselul tau.

Violeta cat mai multa "practica" iti doresc de sarbatori si poate vine si cu-n .

Puskin tu cum mai esti?

Anda te sarut.

Liris cum e vremea pe la tine??? Cred ca numai buna de plaja...

Claudia ti-au intrat baietii in vacanta?

Tumpi ...hai mai vino la o vorba...nu ma fa sa te urmaresc.

Lou burtica.

Gabi cred ca filmul : Legally Blonde! o sa-l putem revedea la nesfarsit ca si Pretty Woman! Ce face Mara? Ce-asteapta de la ?

ZisaCami te-am mai intrebat dar nu mi-ai raspuns...Sa te trecem oficial in listutza? Hai vino si mai scrie-ne de Raducu.

Ioana esti mai ocupata acum de sarbatori? Mai ai timp de-o cafea cu noi?

Roxana sa-ti fie de bine schiatul. Astept pozele cu nerabdare...

Diana gata cumparaturile pentru Craciun? Ce le-ai luat baietilor tai?

Vikinga ai nascut sau mai "astepti"? De parca ar fi dupa tine....dar mai scrie-ne si noua cum esti.

Mik cand ai timp astept sa mai citesc despre obiceiurile din Mexic. Suna tare interesant ce-ai povestit pana acum.

Made succes cu operatia si refacere rapida iti doresc. Sa fii in forma maxima de sarbatori.

Crys tu cum te mai simti? Si zici ca ai poze noi? Abia astept. Nu prea am eu timp dar pozele tot le vad chiar si cu riscul de-a nu mai scrie...intr-o zi.

Sabina te-am vazut tunsa si-ti sta foarte bine.

Daniela tu mai ai timp si pentru tine sau esti numai pe drumuri. Unde-ti petreci sarbatorile?

Hopes cum merge scoala?

Doina stiu ca tu nu prea ai timp de noi asa ca iti spun de pe acum : CRACIUN FERICIT!

Mihaser ai scapat de si dulciuri?

Nicomico bine-ai venit in club.

Dragelor stiu ca am sarit pe cineva cu siguranta asa ca va pe toate si va doresc www.ozibuna.net/abonat/cadou.htm" target="_blank">O zi buna!.




Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput