*** Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (256)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Roxi, Doamne-fereste! Bine ca sunteti intregi!

Noki, super ingerasul tau!!

Fetelor, eu lucrez inclusiv pe 24 (deh, doar traim in America!), asa ca va invidiez pe cele care terminati miercuri ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Azi facem cinste


Roxi Doamne fereste, bine ca nu au patit nimic! Au tras de ea, cum a cazut comoda?

Anda ceva poze de la mirobolanta petrecere nu vede si ochiu' nostru?

Noki admirat bufnita-ingeras...foarte haioasa a fost, accesorizarea de asemenea

Gata, s-a trezit sarbatorita....ne ducem sa desfacem la cadouri .

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

la multi ani, miruna!
sa va bucurati de pitica, mada!

Cristina
www.talentedenazdravani.ro" target="_blank">Talente... de Nazdravani
- mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.
Īncercam sa īnvatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decāt sa cāstigi.
Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite
Ce sa agatam singurei in pomul de iarna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

La Multi Ani Miruna,pupici apasati de la noi si speram, cadouri frumoase de la parinti.
Va rog sa nu va plangeti ca stati la serviciu pana pe 23 sau chiar 24, caci eu se pare ca voi sta la serviciu inclusiv pe 30, sper la o ora decenta ca trebuie sa ajung la munte pe 30 seara. Voi asista se pare la a 2 nastere din viata mea, exclusiv a mea, ca atunci am dormit, si anume nasterea guvernului Boc, Negoita sau care o dori Zeus. Prima a fost Guvernul Boc I.Asa ca va rog sa nu mai amintiti de vacanta, nu in casa spanzuratului, adica eu.
Va rog sa imi confirmati data de finalizare a concursului, ca sa pun la punct detaliile de jurizare.
Pup
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

La multi ani, Miruna! Frumos copilas cu ochisori minunati sa ai parte de o copilarie frumoasa, sanatate si numai bine.

Comoda era intreaga nu fusese rupta sau altceva, matei era langa ea si se juca la rafturi ..nu imi dau seama cum un ghem de 9 kg ar fi tras asa tare dar slava domnului ca sunt intregi.Noroc ca alexia se juca langa pat si nu pe jos cum sta deobicei ca altfel o omora tv-ul care s-a si nenorocit dealtfel, exact noki asta am simtit si eu.

[re]noki[/red] frumos foarte frumos ingerasul tau, mi-a placut foarte mult . cum sta cu sanatatea, a mai facut febra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Miruna nazdravana si frumusica cu ochi negri de caprioara! Sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa, plina de bucurii!

Eu am liber pe 24 pt ca imi iau concediu, nu primesc nimic "din partea casei". Doar 25 si 1 care sunt de la stat ca 26 si 2 pica prost, sambata.
Apropo de asta la anul 25, 26 dec, 1 si 2 ianuarie precum si 1 mai si 15 august pica toate in week-end deci saracie mare la capitolul zile libere.
La Virgil la servici pt fiecare libera care pica in week-end se da lunea libera, respectiv martea pt Pasti si Rusalii. Asa ca el la anul va avea vreo 8 zile libere in plus fata de mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

MIRU la multi ani! sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa

si urarile restante:
"la multi ani!" maya dragalasa! sa cresti mare si iubita!
"la multi ani!" serban!

Roxi, bine ca-s bine!
Ca sfat general, atentie la mobila cu sertare, e foarte periculoasa pentru ca se poate dezechilibra usor daca sunt deschise toate sertarele/ usile. de aceea se recomanda fixarea mobilelor in perete (la ikea iti dau si sistemul odata cu mobila).
nu-i nevoie de forta, doar un pic de curiozitate copilareasca.
Asa ca urmareste-l pe Matei, cum a zis Lavi.

Noki, super-bufnita :)

SATUL, durerea mea. IMI trebuie confirmata ultima clipa in care putem sa-l postam. SPER ca e 18.12 ora 24.00 (si nu ora 0). Acu sunt fericita ca indeplineste cerinta minimala de a avea 1 casuta . Cred ca va avea maxim 3, facute la ora 22 in sera de 18 la cum decurge "proiectu". Noah, totusi pot participa

PLIZ, confirmati dead-line-ul


c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

MARGELUTE NOI_NOUTE DE TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Cred ca am sa zgaltai de toate mobilele din casa, sa nu se miste vreuna. Of!

Datorita faptului ca s-a dat vacanta mai repede iar Silvia a plecat la bunici fara sa ne fi apucat de sat ma declar retrasa oficial. Mii de scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Dat fiind ca toata lumea e in intarziere eu propun sa fie data limita 18.12, ora 24.00.
Lavi eu vorbeam de concediul meu, adica de faptul ca s/ar putea sa nu il pot lua. Marinimia statului roman nu intra aici in discutie, deoarece tocmai mi-a luat 20% din salariu.....
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Miruna cea cu ochi negri de mure, cu zambet sarmant si fatuca poznasa, sa cresti mare si iubita, sa fii sanatoasa si norocoasa! Madau, sa-ti traiasca lumina ochilor!

Multumim de aprecieri!

Sat de Craciun- nici eu nu l-am termina, dar stau binisor as zice.

Dead-line- vineri, 18 decembrie ora 24.

Mitzo- sa nu te-aud ca te plangi! Stii vorba cu lucrul manual...

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput