Strumfi de iul-aug 2007 (166)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Cristina, sanatate multa! Frumoasa imaginea cu puiutul halind cu cate un snitel in fiecare mana, saracutul .

Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


Saby 2-3 ani*******mare(7) oct. 2009*******mare(5+6) august 2009 *******mare(4) iulie 2009 *******mare(3) iunie 2009 *******mare(1)2009 *******mare(2)2009 *******Saby la 2 ani
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Cristina va tin pumnii! sa iasa analizele bune, si sa gasiti in acelasi timp cauza pentru care v-ati dus spre Iasi. Sa speram ca nu e nimic grav si ca se trateaza repede si usor. Cat despre recoltatul sangelui lui Denis stiu ce inseamna sa stea copilul constient la o astfel de operatiune... si noua ne-a luat sange la 7 luni si atunci doar 2-3 minute... ai exprimat totul cand ai scris ca ii curgeau "siroaie de lacrimi"

Multa sanatate!

p.s. nu e nevoie sa mai corectezi nimic din text; am inteles tot ce ai scris!

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luna1
Sa ma impuste cinevaaa sa-mi curme chinul.



pick me, pick me!!!

www.youtube.com/watch?v=IOaz01CkUN0" target="_blank">Congo, here I come

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Sunflower va tin pumnii sa iasa bine analizele. Referitor la micile chisturi la ficat, vor investiga ceva sau analiza?

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

sunflower, sper sa iasa bune analizele! e bine ca v-ati dus....macar sa aflati care e cauza.....of, si cat chin pe capul lui! macar sa ramana toate ca niste amintiri urate!

www.youtube.com/watch?v=IOaz01CkUN0" target="_blank">Congo, here I come

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luna1


1) nici eu n-am purtat soimii patriei la scoala si am intrat la sc in 85 deci cred ca te confuzezi Karli. Iti zic sigur ca stiu pentru ca eu n-am mers la gradi deci uniforma d'aia n-am avut in viata mea.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)


hmmm.... voi vreti sa ma'nervez? uita-te la poza asta:
http://picasaweb.google.com/adelutza09/PozeDinSecolulTrecutLol#5413011905539748194
ca nu-i trucaj!!! nu inteleg unde ma confuzez eu sau unde nu va amintit voi.... poate fi varianta zisa de Carla ca s-o fi introdus uniforma tip "soimii patriei" mai tarziu... dar ca ea nu a existat la clasa 1 never ever ... nu e adevarat! Repet ca eu am intrat la scoala in clasa 1 la 15 septembrie 1987. Premierea din imagine e din iunie 1988.

Si mai e o dovada... in poza pentru panou!

Si snuruletele nu se dadeau la cei care aveau parintii mai activisti de partid, pentru ca eu sunt cazul care confirma acest lucru... probabil ca se dadeau si pe argumentul asta, dar si pe merit!



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

cica atunci cand te culci cu un presedinte si te trezesti cu altul , e clar ca politica e o curva!

www.youtube.com/watch?v=IOaz01CkUN0" target="_blank">Congo, here I come

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Luna, esti haioasa cum povestesti, dar cred ca a fost nasol cu totul. Bine ca n-ai avut viteza mai mare cand s-a spart cauciucul. Pe viitor, poate inveti sa-l schimbi singura .

Eu am intrat in clasa intai in 1982. Snurulet am avut doar rosu (comandant de grupa) si alb (sanitarii priceputi). Muream de ciuda ca o colega de clasa cu intelect mult sub medie era comandanta de unitate, pentru ca parintii erau mari prin partid. Sa vedeti ce bine le-a mers si dupa '89... . Eu in schimb eram in lotul national la mate si chimie si nici macar comandanta de detasament n-am ajuns .

Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07


Saby 2-3 ani*******mare(7) oct. 2009*******mare(5+6) august 2009 *******mare(4) iulie 2009 *******mare(3) iunie 2009 *******mare(1)2009 *******mare(2)2009 *******Saby la 2 ani
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

karli are dreptate: uniforma de soim al patriei se purta la festivitati la gradinitza dar si in clasa I, pana te facea pionier!

www.youtube.com/watch?v=IOaz01CkUN0" target="_blank">Congo, here I come

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui karligutza

Citat:
citat din mesajul lui Luna1


1) nici eu n-am purtat soimii patriei la scoala si am intrat la sc in 85 deci cred ca te confuzezi Karli. Iti zic sigur ca stiu pentru ca eu n-am mers la gradi deci uniforma d'aia n-am avut in viata mea.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)


hmmm.... voi vreti sa ma'nervez? uita-te la poza asta:
http://picasaweb.google.com/adelutza09/PozeDinSecolulTrecutLol#5413011905539748194
ca nu-i trucaj!!! nu inteleg unde ma confuzez eu sau unde nu va amintit voi.... poate fi varianta zisa de Carla ca s-o fi introdus uniforma tip "soimii patriei" mai tarziu... dar ca ea nu a existat la clasa 1 never ever ... nu e adevarat! Repet ca eu am intrat la scoala in clasa 1 la 15 septembrie 1987. Premierea din imagine e din iunie 1988.

Si mai e o dovada... in poza pentru panou!

Si snuruletele nu se dadeau la cei care aveau parintii mai activisti de partid, pentru ca eu sunt cazul care confirma acest lucru... probabil ca se dadeau si pe argumentul asta, dar si pe merit!



karligutza
sunt mamica Adelutei



Fataaaa, eu cred ca pe tine te-au pacalit ca mergi la scoala dar erai inca la gradinita.

Nu te nevroza ca te cred, dar la noi la scoala nu se proceda asa, o data intrat la scoala gata cu soimii patriei.

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput