INSEMINARE 57

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

sorinake nu,nu lua nici dupa inseminare. Ia-l intr-o luna de pauza, fara inseminari, stimulari. Reface ovarele,eu m-am simtit f bine dupa el. Eu una il pun pe locul intai intre naturiste pt femei. Te pup si bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

sorinake nu,nu lua nici dupa inseminare. Ia-l intr-o luna de pauza, fara inseminari, stimulari. Reface ovarele,eu m-am simtit f bine dupa el. Eu una il pun pe locul intai intre naturiste pt femei. Te pup si bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

bravo,ella. acuma dc. am stabilit saptamana, stabilim si ziua? stiu ca luminita pleaca pe 16, luni e 14, marti 15..poate vine si ea 30 minute? ce zici, lumi ?
proaspetele noastre gravidute ce mai fac? sunt bine? bebicii sunt bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Nu mai iau, Ella. O sa intreb si doctorita inainte de a lua!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

sorinake, putini medici se baga sa recomande naturiste, majoritatea sunt f rezervati. Viss,ok pt marti. Cine se mai baga? Peta, Sensibila, Lumi, noi2, ggsk? Lista ramane deschisa desigur, am zis ce mi-am adus aminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

sorinake, putini medici se baga sa recomande naturiste, majoritatea sunt f rezervati. Viss,ok pt marti. Cine se mai baga? Peta, Sensibila, Lumi, noi2, ggsk? Lista ramane deschisa desigur, am zis ce mi-am adus aminte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

viss sa stabilim si locatia. Nu stiu de ce imi apar mesajele de 2 ori. Scriu de pe telefon dar e ceva nou :-) sorry pt dublare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

bravo,ella. acuma dc. am stabilit saptamana, stabilim si ziua? stiu ca luminita pleaca pe 16, luni e 14, marti 15..poate vine si ea 30 minute? ce zici, lumi ?
proaspetele noastre gravidute ce mai fac? sunt bine? bebicii sunt bine?



Viss, scumpa,... fetele nu pot sa vin, nu va suparati pe mine!...trage de mine toata familia... poate altadata, cand vin in tara! dar va rog intalniti-va voi si pentru mine si veseliti-va !

Raalu, felicitari!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indi_77 spune:

fetele, eu vin...dar nu luni ca e ziua tatalui meu si mai schimba si prefixul...deci...marti ?

prin ce zone stati ?

Rallu, sa fie intr-un ceas bun.Sensibila, peta, cum va mai simtiti ?


va pe toate tare tare tare

8+ Doamne Ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Fetele nici eu nu promit ca vin. Marti trebuie sa ajung la eco sa vad cum e bebelina, ca sa imi pot aranja toate treburile pt plecarea de Sarbatori.
Sper sa fie totul bine ca sa pot pleca linistita.
Dar daca scap de toate si am cum, o sa vin, voi numai sa anuntati ora si locul.
Nu am zis ca nu vin, ci doar ca nu promit. Nu imi place sa zic da si apoi sa dau tel sa zic : stiti nu pot sa vin !
E foarte important ca fetele care zic ca vin sa si apara ! Ca e total aiurea sa ajunga numai una si sa stea sa astepte si asa nu vina nimeni !

e in burtica +27
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
varsta bebel
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

Mergi la inceput