Albinutze de Mai-Iunie 2009(46)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

aha cuscra deci asa vine cutremurul....cand opresc astia curentul....stai ca acu ma urc pe stalp si il tai din radacina poate poate vine si replicaS-au potrivit zilele astea picii...cred ca s-au tinut de mana sa nu-i zgaltaie prea tare cutremurul
eu cu zapacita de sora-mea ne-am gandit ca la toti gagii lu' fi-mea sa facem claca si sa il terorizam pe pretendent cu cele mai penibile momente ale teroristei de cand era pitica..asa tinem baietii la distanta pana vine cuscra cu DenisDe la Denis pt mama soacra 1 milion de fara numar
cris "corcituri"?N-ai si tu un peste cu pedigree ca la cat de inalt e stalpul si la cat de lipsit de chef e sotul....mi-ar trebui si mie....hai ca merge si o "corcitura" mica...peste sa fie
clody multam de capitol nou

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump prelucrate Sf Andrei Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

alic,a mea nu da doi bani pe supravegherea noastra(a mea,a lu' ta-su sau bunica)ca tot ce stie faceE tare smechera si stie ca nu are voie sa bage in gurita,dar se uita fix in ochii nostri si cu o precizie fantastica ..incet si sigur o baga in gurasi daca ii zic "ce faci fata?nu ai voie!!!",imi baga un zambilici stirb pana la urechile-i clapauge si apoi degusta paginile in continuare

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg



Chiar se potrivesc teroristii astia mici...lui Denis ii zic ca nu are ce sa caute degetul meu la el in gurita si la fel face ...se uita atent la mine cu ochii aia de melc, duce incet degetul meu spre gura lui si cand se apropie suficient...hat baga repede in gura si ma "musca"...bine ca nu are inca placa

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump prelucrate Sf Andrei Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

philip,adevarul e ca am avut niste zile foarte pline cu munca,in weekend inmormantare,copil maraici la greu si treziri din ora in ora,sot cobza de racit si nu sta sa-i infig polidinul in cur(daca-mi raceste terorista in halesc cu fulgi cu tot)dar vrea cocolosit mai ceva ca fi-sa...s.a.m.d....dar revin eu la zi cu toate

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

philip,adevarul e ca am avut niste zile foarte pline cu munca,in weekend inmormantare,copil maraici la greu si treziri din ora in ora,sot cobza de racit si nu sta sa-i infig polidinul in cur(daca-mi raceste terorista in halesc cu fulgi cu tot)dar vrea cocolosit mai ceva ca fi-sa...s.a.m.d....dar revin eu la zi cu toate

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg




cuscra ....INMORMANTARE?!?! Condoleante n-am stiut

DANA mamica fericita de botos Denis Andrei
meu scump prelucrate Sf Andrei Flmulete BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

uite si zapada, 50% ii dau deei, ca ea o asteapta din noiembrie, restul o impartiti voi egal intre doritoare:
http://apha.shutterfly.com/12182#12186

cris, ioana, cu intarziere condoleante

clody,

US

www.youtube.com/watch?v=2-KuPRYed1Q" target="_blank">Depeche Mode August 25, 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

cuscra,[:-))]sunt si cu pedigree,dar maine are iar soata drum la bucuresti si poate se intalneste cu cuscrul sa ii spuna cum se poate urca mai usor pe stalp..vai de viata noastra cand or incepe sa capsezela tine mai e cum mai e cu degetul,dar la mine e mai trist ca maimuta se face ca vrea sa ma dragalaseasca si ma suge de gatcand o sa-i iasa coltii o sa ma trezesc ca am o mica vampirita

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

philip,multumesc,daca stau mai bine si ma gandesc..vreau si eu zapada dar multa de tot..sa se inchida drumurile vreo cateva zile
cuscra,multumescbunicul era in varsta si foarte bolnav,dar cel mai tare bunica si mama sunt daramate saracele

mami de Miruna(29 mai)
http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

[mesaj scris la cap trecut, sters de acolo si paste aici]

Buna seara dragelor,

Stau cateodata si ma gadesc [parca zic din Creanga]..nu stiu altii cum sunt da eu sunt varza cu timpul [mai corect nu mi-l gestionez cum trebuie] si urmarea este ca nu am timp sa fac atatea cate imi doresc.La capitolul asta intra si scrisul pe forum...cu cititul ma mai impac eu cumva..da scrisul ma omoara. Am scris cateva randuri la inceputul acestui capitol si acum vad ca va apropiati de final..si eu n-am apucat sa raspund la intrebarile voastre, sa va spun ca aveti bebelusi minunati si nici sa-mi dau cu parerea la una alta.

Dici, nu a fost cu intentie:) asa s-a intamplat...bavetica tip frac nu ti-o recomand. Nu arata asa de bine ca in poza[adica eu ma asteptam sa fie la exterior un material textil si in interior cauciucul..da, parca tine rece]. Pupici tie si micutilor tai.

Reby, spun si eu dupa un car de ani"bine ai venit" si speram sa iti placa aici

bridana, clody , sa va faceti bine repede repede si sa va bucurati de sarbatori asa cum trebuie.

ioana Hainutele de aduc din Anglia. O sa incerc sa aduc si jucarii, dar sa imi mai fac ceva bani de rulat si sa gasesc o firma de transport UK-Ro serioasa si ieftina. Am adus de 2 ori cu o firma care lua cam 20 de lire pt 20 de kg da mi-au ajuns hainutele"deranjate" d ela locul lor...au uitat sa-mi lase coletul la Sibiu...si dupa 2 zile cand mi l-au adus, fundul gentii era ud de la o zeama de muraturi[dupa cate am mirosit eu]. va dati seama ca asa ceva nu am mai putut vinde si am oprit pe Razvi[bine ca s-au potrivit].Acum apelam la DHL..ne cam pisca bine de bani, da macar stiu ca de se intampla ceva am asig produselor si mai mult, sigur nu o sa le mai primesc murate.Pupam printesele

Nicuratze , iti multumesc de cuvintele frumoase. Asa am simtit si eu..

cosminica, uff..ne pare rau de pataniile cu febra si nodulul. Si pe noi ne chinuie dintisorii de la 3,5 luni..gingia inflamata, balute ,multe...degetele acolo, ros bib..etc si dintocii pace sa apara.

Ramona.pmultumim de ajutor. Speram ca sa facem si noi ceva , candva bine pt voi.

Carla m-ai amuzat teribil cu " m-am culcat cu geoana si m-am trezit cu base'

philip..noi avem 2 somnicuri pe zi..unul de pe la 9-12 si altul de pe la 15-18. va pupam! sunteti niste draguti

lavinia , ma bucur ca iti place ce avem..va asteptam cu drag si cu cadouri surpriza! Toate cele bune!


Deea,

Relusha , va pupam dulce si va dorim numai bine

dani3lla..bine ai revenit! Ne era dor de postarile tale!

Bamsy poti cumpara folosind oricare date de contact existente pe www.andreibabyfashion.1r.ro/ .Site-ul este facut de mine, este site gratuit si inca nu m-am specializat sa fac ceva de genul "pune in cos"..adica sa se faca vanzare automata.Oricum, daca cineva de aici cumpara de la noi facem preturi preferentioale!

Trimit partea asta de mesaj si revin...





AnaMaria,posesoarea comorii ***RAZVAN***
Pentru cei care sarbatoresc azi:
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaela spune:

Buna seara intregului stup,

am culcat si eu acum una bucata bebel obosit, nu mai dormise de la ora 17 si a picat frant acum.
Cam franta sunt si eu pt ca astazi am trebaluit de dimineata incontinuu, am facut manacre, am calcat vreo 2 masini cu haine de ale lui Darius, am spalat vreo 4 masini de rufe si dupa a trebuit sa ma joc putin si cu Darius ca de cerea saracu atentie si din partea mea, azi a stat mai mult cu tasu si a iesit cu el la plimbare.
Dani3lla si multam mult.
de o mie de ori ce nepotica frumusica si desteapta am eu
Strunfita am votat si am dat si eu mai departe la toata lista de messenger
Cosminica e super ideea, i-am gasit si costumatie de craciun
Cris multam fain.
Sa nu uit cumva votat pe toata lumea si sarbatoritilor de astazi
Pupam stupul si revenim

Ana cu Darius Stefan Gabriel ( 29 iunie 2009)
http://picasaweb.google.com/chiriac.ana/DariusDecembrie2009#

http://picasaweb.google.com/chiriac.ana/BotezDarius?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminica spune:

cris, condoleante si multa putere mamei si bunicii tale!

ana micu si multe "succesuri" in vanzari!

philip, multumim pt zapada, portia mea i-o cedez crisei.
poze nu am facut decat cateva in casa si una in curtea parintilor.


carla, ffffff dulcica Sabynutza in filmulete.

alic, daca fetele sunt de acord poate facem ambele albume.

lauraa, haioasa tare poza celor 3 nudisti. Maia are avantaj!

fericita de ELIZA (04.05.09)

http://lb1f.lilypie.com/f6Bzp1.png

Mergi la inceput