Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *119*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Pana la urma ce luam la munte, carucioarele, nu?



Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mart.apr09

Am pus si eu o intrebare ieri da nu mi-a zis nimeni nimic , asa ca insist : stie cineva cum pot incarca un filmulet pe picassa????


Eu am incarcat filme pe picasa din greseala. Adica, erau in folderul cu poze si le-am dat la toate add si apoi upload si asa au aparut si filmele. Insa nu iti recomand sa incarci filme in picasa pentru ca sunt destul de mari si se epuizeaza spatiul de stocare pt poze. Eu le pun pe youtube.
Sper ca iti e de ajutor raspunsul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Dragelor,
am reusit sa-i programez pe amandoi la spitalul militar Bucurestila dr Carstocea.Astfel pe 28 ian 2010 la ora 16,30 suntem acolo(100 ron /copil consultatia+ drum-sper sa am banii necesari).

Vom vedea ce ni se va spune pentru amandoi sper sa ma lamureasca si sa ia hotararea buna pentru copii mei.



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ela multumesc pt sms

Nicky felicitari pentru zimtisor

Dodo multa sanatate la copilasi

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Corect, Saby, va tinem pumnii ! Multa sanatate !

Simina_kin, sa stii ca io stiu ca te cheama mariana si ca te ofticai la un moment dat ca si in parc fetele tot Simina te strigau...Da io pe aici de obicei raspund pe nick, si tot de obicei folosesc doar prima parte a nickului la cele "compuse". Deci STIU ca nu te cheama Simina, ai retinut, da?



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)
am zis eu ceva??
Era vorba sa ma stiti pe nume la munte, nu aici.Ai ca m-ai binedispus

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78

Pana la urma ce luam la munte, carucioarele, nu?



Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)


Eu iau caruciorul, dar nu stiu unde o sa-mi intre si celelalte bagaje. Eu vin fara Cristi, asa ca o sa iau Smartul, care este cam micut. Dar sa speram ca o sa incapem. O iau si pe Chitibus

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Buna dimineata! Cum de e asa liniste pe-aici?

Voiam sa va intreb daca are cineva pe "Duni povestiorul", ca m-a intrebat un Mosh ce sa-i mai aduca Adelei si mi-ar place ala.... sau masutza Chicco... sau catzelushul vorbitor... So, il are cineva pe Duni asta? E asa simpatic cum am citit eu pe net?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votati cu noi!!!



Sa imi dau cu parerea despre cetlul vorbitor. Mie una nu imi place! Dar deloc! L-am vazut aseara de aproape si l-am apasat pe toate cele, l-am calcat pe coada etc etc.

Vladimir nu afost foarte incantat de el. Adica, catelul zice "imbratiseaza-ma" si fix asta nu face un copil la 8 luni. Cred ca e jucarie de copil mai mare. Si mai cred ca e prea scumpa pentru ce face.
Cel putin de varianta asta in romana am ramas dezamagita.

In schimb am gasit masinuta acea de la Chicco la eipe site. Nu este 250 ron (tu ai avut bafta), ci este 320 ron, fata de 400 ron pe alte site-uri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Buna dimineata! Cum de e asa liniste pe-aici?

Voiam sa va intreb daca are cineva pe "Duni povestiorul", ca m-a intrebat un Mosh ce sa-i mai aduca Adelei si mi-ar place ala.... sau masutza Chicco... sau catzelushul vorbitor... So, il are cineva pe Duni asta? E asa simpatic cum am citit eu pe net?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votati cu noi!!!



Sa imi dau cu parerea despre cetlul vorbitor. Mie una nu imi place! Dar deloc! L-am vazut aseara de aproape si l-am apasat pe toate cele, l-am calcat pe coada etc etc.

Vladimir nu afost foarte incantat de el. Adica, catelul zice "imbratiseaza-ma" si fix asta nu face un copil la 8 luni. Cred ca e jucarie de copil mai mare. Si mai cred ca e prea scumpa pentru ce face.
Cel putin de varianta asta in romana am ramas dezamagita.

In schimb am gasit masinuta acea de la Chicco la eipe site. Nu este 250 ron (tu ai avut bafta), ci este 320 ron, fata de 400 ron pe alte site-uri


Am vazut si eu acea masinuta, acum cateva zile, in carrefour, cu 250 RON. Vroiam sa o iau lui David, dar nu aveam banuti la mine. Sper sa o mai gasesc, caci mi se pare faina.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna mamici

La multi ani! dragilor nostri:

Damian Codrut Andrei, bebe de Lysbeth
Alexandru, bebe de Alex2alex
Petru si Nicolae, bebelusi de andreeeea




Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gianina au trecut bubitele?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput