Dovlecei de septembrie-octombrie 2009*22*
Raspunsuri - Pagina 10
iuliapapusa spune:
Am uitat sa va spun ca si-a luat co mami pana ma refac eu.
Acum va mai spun si alta chestie se poate intampla asta si ca sambata am facut si eu ceva cu gurita?(la doctor i-am spus si a zis ca se pronunta numai cu analizele in mana)
Dana eu nu am schimbat vigantolul.Toate doctorele pe care le-am intrebat au spus ca este cea mai mare porcarie.Dar fiecare are dreptul sa faca cum vrea
Manga f frumos al doilea efisod
Am vazut ca in cap trecute ati vorbit desucul de morcov.de ce nu este indicat?ca doctora mea a zis sa incep prima data cu suc de morcov
de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta


cristina_ana spune:
Sotul nu stie cum sa-mi faca seara mai frumoasa, sa nu ma plictisesc, si tocmai mi-a propus sa ne uitam la filmul 2012!
O sa ma uit, ca sunt curioasa, dar sigur voi avea iar cosmaruri la noapte!
Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009)
)
POZE
EMMA VREA SA DEVINA FOTOMODEL
Iulika29 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui cristina_ana Sotul nu stie cum sa-mi faca seara mai frumoasa, sa nu ma plictisesc, si tocmai mi-a propus sa ne uitam la filmul 2012! ![]() O sa ma uit, ca sunt curioasa, dar sigur voi avea iar cosmaruri la noapte! ![]() Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )POZE EMMA VREA SA DEVINA FOTOMODEL |
www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå
de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå
Sårbåtori Fericite
iuliapapusa spune:
Cristina nu mi-a aparut pe nici un eco si am facut si cateva 4d.
Filmul 2012?Il vreau si eu.Nu mi-l trimiti si mie?![]()
Raluka am vazut poze de luna a doua.
.Si mie imi place cum atarna bavetica![]()
Luto pot sa ma asez si eu langa tine?Te roooog.Promit sa fiu cuminte![]()

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta


lutoniana spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui monis5
Al meu?!?! Mai Luto alias big brother, di undi stii tu di hamacul meu? |
ha ha ha...eu v-am zis cum trebuie privite pozele din albume putin mai devreme, se baga la cap amanunte care nu par importante dar pot fi esentiale mai tarziu in conversatie
Pai in pozele acelea in care canta tati la chitara se vedea
Cred ca mi-am gresit vocatia mai bine ma faceam naibii detectiv particular poate dadeam lovitura
Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul
Iulika29 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lutoniana ha ha ha...eu v-am zis cum trebuie privite pozele din albume putin mai devreme, se baga la cap amanunte care nu par importante dar pot fi esentiale mai tarziu in conversatie Pai in pozele acelea in care canta tati la chitara se vedea Cred ca mi-am gresit vocatia mai bine ma faceam naibii detectiv particular poate dadeam lovitura Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul ![]() |




www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå
de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå
Sårbåtori Fericite
lutoniana spune:
fetelor mi s-a retras dreptul de a ma bucura de compania voastra si mai am programare dupa baita lui Davidelu. Va imbratisez si va urez o seara placuta.
Abia astept sa vad ce se mai dezbate 

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul 
monis5 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lutoniana ha ha ha...eu v-am zis cum trebuie privite pozele din albume putin mai devreme, se baga la cap amanunte care nu par importante dar pot fi esentiale mai tarziu in conversatie Pai in pozele acelea in care canta tati la chitara se vedea Cred ca mi-am gresit vocatia mai bine ma faceam naibii detectiv particular poate dadeam lovitura Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul ![]() |





ti-ar sta bine asa:

daca vrei, iti trimit tie hamacul care intre timp a ajuns in boxa ca sa lase loc harnasamentelor copilului

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun 
poze de azi de ieri
Iulika29 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui monis5 Pleca unii de ai mei la vara-mea in UK intr-o saptamana, monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun ![]() poze de azi de ieri |
In Suedia nu pleaca nimeni..un vecin ceva??
www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå
de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå
Sårbåtori Fericite
Dana15 spune:
ne place la nebunie refrenul de la melodia www.trilulilu.ro/Acelashi/a7f454e42cbd71" target="_blank">aceasta
![]()
Mamica mandra de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009
Thank God it's Christmas!
www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

