Dovlecei de septembrie-octombrie 2009*22*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Am uitat sa va spun ca si-a luat co mami pana ma refac eu.
Acum va mai spun si alta chestie se poate intampla asta si ca sambata am facut si eu ceva cu gurita?(la doctor i-am spus si a zis ca se pronunta numai cu analizele in mana)
Dana eu nu am schimbat vigantolul.Toate doctorele pe care le-am intrebat au spus ca este cea mai mare porcarie.Dar fiecare are dreptul sa faca cum vrea
Manga f frumos al doilea efisod
Am vazut ca in cap trecute ati vorbit desucul de morcov.de ce nu este indicat?ca doctora mea a zis sa incep prima data cu suc de morcov

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Sotul nu stie cum sa-mi faca seara mai frumoasa, sa nu ma plictisesc, si tocmai mi-a propus sa ne uitam la filmul 2012!
O sa ma uit, ca sunt curioasa, dar sigur voi avea iar cosmaruri la noapte!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

EMMA VREA SA DEVINA FOTOMODEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Sotul nu stie cum sa-mi faca seara mai frumoasa, sa nu ma plictisesc, si tocmai mi-a propus sa ne uitam la filmul 2012!
O sa ma uit, ca sunt curioasa, dar sigur voi avea iar cosmaruri la noapte!

Cristina, mamica de Andrei Eric (26.07.2007) si Emma Ioana (05.09.2009) )
POZE

EMMA VREA SA DEVINA FOTOMODEL


Vizionare plåcutå!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Sårbåtori Fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Cristina nu mi-a aparut pe nici un eco si am facut si cateva 4d.
Filmul 2012?Il vreau si eu.Nu mi-l trimiti si mie?
Raluka am vazut poze de luna a doua..Si mie imi place cum atarna bavetica
Luto pot sa ma asez si eu langa tine?Te roooog.Promit sa fiu cuminte

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
ha ha..ti se pare....nu te lasa pacalita. Eu asa m-as intinde in hamacul lui monis si as bea o Cola rece ca gheata.....si as trage un puiut de somnic bun...

Al meu?!?!
Mai Luto alias big brother, di undi stii tu di hamacul meu?



ha ha ha...eu v-am zis cum trebuie privite pozele din albume putin mai devreme, se baga la cap amanunte care nu par importante dar pot fi esentiale mai tarziu in conversatie
Pai in pozele acelea in care canta tati la chitara se vedea
Cred ca mi-am gresit vocatia mai bine ma faceam naibii detectiv particular poate dadeam lovitura

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana


ha ha ha...eu v-am zis cum trebuie privite pozele din albume putin mai devreme, se baga la cap amanunte care nu par importante dar pot fi esentiale mai tarziu in conversatie
Pai in pozele acelea in care canta tati la chitara se vedea
Cred ca mi-am gresit vocatia mai bine ma faceam naibii detectiv particular poate dadeam lovitura

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul




www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Sårbåtori Fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

fetelor mi s-a retras dreptul de a ma bucura de compania voastra si mai am programare dupa baita lui Davidelu. Va imbratisez si va urez o seara placuta.
Abia astept sa vad ce se mai dezbate

Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana
ha ha ha...eu v-am zis cum trebuie privite pozele din albume putin mai devreme, se baga la cap amanunte care nu par importante dar pot fi esentiale mai tarziu in conversatie
Pai in pozele acelea in care canta tati la chitara se vedea
Cred ca mi-am gresit vocatia mai bine ma faceam naibii detectiv particular poate dadeam lovitura
Vine Craciunul si noi deja am primit cadoul



ti-ar sta bine asa:

daca vrei, iti trimit tie hamacul care intre timp a ajuns in boxa ca sa lase loc harnasamentelor copilului . Pleca unii de ai mei la vara-mea in UK intr-o saptamana, te bagi?


monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Pleca unii de ai mei la vara-mea in UK intr-o saptamana,


monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09) il asteapta pe Mos Craciun

poze de azi de ieri


In Suedia nu pleaca nimeni..un vecin ceva??

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fercitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Sårbåtori Fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

ne place la nebunie refrenul de la melodia www.trilulilu.ro/Acelashi/a7f454e42cbd71" target="_blank">aceasta

Mamica mandra de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God it's Christmas!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput