Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

multumesc tuturor pentru urari.....sa aveti si voi parte de bucurii si impliniri

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Pe Larry King live- emisiune cu cei patru frati Jackson (prima oara dupa ...)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

ce rau imi pare ca nu am vazut Larry King....multumesc Medy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Cu placere. Cred ca e azi la ora 12 la pranz (ora noastra). Daca ma insel, va aparea precis si pe youtube ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da, teoretic ar trebui sa fie azi in reluare daca nu maine cel tarziu....astept ora 12.A fost ceva interesant?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Nu l-am vazut, asteptam ora 12, dar acum am aflat ca a fost amanat interviul pentru azi. Inseamna ca eu il voi vedea maine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

cum a fost Medy?

pe tmz
http://www.tmz.com/2009/12/09/michael-jackson-kids-prince-thanksgiving-the-palms-hotel-basketball/
nici nu stiu cum sa comentez...oare cine o fi pus pe youtube asta si din banii cui se distreaza toti?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

si mai e o chestie care ma scoate din minti: de ce sa nu sarbatoareasca copiii Craciun zile de nastere etc....asa cum au fost obisnuiti cu M...nu mi se pare corect sa ii priveze de asta

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput
Mergi la inceput