Breaking News - 6

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Un tribut special, realizat de administratorii site-ului Memorial Myspace Michael (nu il pot posta din cauza restrictiilor de copyright)
http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=484435439&blogId=523983900

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Medy, la mine nu merge filmuletul de pe site-ul pus de tine, l-ai mai vazut si prin alte parti? Tributul vreau sa spun.

Danat, ar fi minunat sa fie chiar asa cum simtim noi, dar eu vad posibila si o varianta mai sumbra, adica el sa fi murit cu adevarat, iar toate aceste stranii coincidente sa vina de la oamenii care ahu profitat toata viata de pe urma lui... nu mai dau nume, ca ii stim foarte bine care sint si chiar daca nu-i stim, stim sigur ca au fost multi si nesatui. La faza cu regia m-am gindit si eu, stiu ca intr-un interviu chiar spunea ca asta i-ar placea sa faca, sa regizeze filme... poate ne trezim in citiva ani cu niste desene animate super sau filme pentru copii, ca eu cred ca daca ar face asta, spre ei ii va fi indreptata atentia... sau de groaza, ca am vazut ca se pricepe... Of, asa bine mi-ar pica daca as avea certitudinea ca e bine, undeva... altfel mi se pare tare trist tot ce s-a intimplat cu el.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Mai incercam o data asa

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendId=484435439

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

http://www.acandlefor.com/celebrity/Michael-Jackson/1.html



"I was born to never die/To live in bliss,to never cry
To speak the truth and never lie/To share my love without a sigh."

Michael Jackson -Ecstasy (Dancing the Dream)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Este pe videonews un film interesant-sculptura in zapada,omagiu lui Michael.Mie mi a placut,poate nu l ati vazut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Nelia, Dana, imi place scenarita voastra, continuati!
M-am uitat si eu la clipuletul asta postat cu ultima repetitie, si desi nu stiu limbajul surdo-mut, cateva semne recunosc. Si cand canta Earth Song si "traducea" prin semne, spunea altceva decat versurile. Adica a "zis" la un moment dat "I love you", in timp ce in cantec nici vorba de asa ceva.
Dar cu mesajul de dupa, ma gandesc ca era o repetitie pentru mesajul de final din concert. Adica asta ar fi spus celor din echipa si celor de pe stadion. ZIc si eu...Si a fost inclus in film pentru ca e semnificativ, e chintesenta lui Michael.

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

LaToya in Polonia, de Revelion
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,7413648,Sylwestrowe_szalenstwo_za_nami_.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Partea promotionala din nou lansata melodie Another Day. Versurile:
Michael Jackson feat. Lenny Kravitz - Another Day (SNiPPED + Shout)
New Track from the King of Pop.. !!
NO COPYRIGHT INTENDET FOR THIS SONG !!
ONLY PROMOTIONAL Use !!

THE LYRICS (SNIPPET) :
My life has taken me beyond the planets and the stars
And you're the only one that could take me this far
I'll be forever searching for your love
I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?
At night, I pray before I sleep in hope of finding you

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Interesant Medy6, nu stiam despre melodia asta.

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Am pus pe mail cateva fotografii despre care se spune ca au fost realizate de Craciun la mormantul lui mj

Mergi la inceput