Ultima manusa aruncanta...

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Eu stau tot la 6. Au urcat si au lasat plicul la usa.
Ma gandesc ca, poate, fiindca au intrebat vecinii cine e 'a mai cu bun simt din bloc :)))).
Sau, poate, au intrebat cine e 'a care rade cel mai cel la sedintele asociatiei de proprietari :))))).

La tine, Ellej, nu ma bag, nu stiu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Eu stau tot la 6. Au urcat si au lasat plicul la usa.
Ma gandesc ca, poate, fiindca au intrebat vecinii cine e 'a mai cu bun simt din bloc :)))).
Sau, poate, au intrebat cine e 'a care rade cel mai cel la sedintele asociatiei de proprietari :))))).

La tine, Ellej, nu ma bag, nu stiu .


no, poate daca in urmatorii 5 ani m-oi duce si io la sedintele asociatiei de proprietari, s-or indura si-or urca 6 etaje si la mine beleaua e ca nu-s proprietar. da-mi doresc sa fiu. in pofida ideilor lu' geoana, cu prima casa doar in constructiile noi. io-mi doresc unu' mai vechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Eu stau tot la 6. Au urcat si au lasat plicul la usa.
Ma gandesc ca, poate, fiindca au intrebat vecinii cine e 'a mai cu bun simt din bloc :)))).
Sau, poate, au intrebat cine e 'a care rade cel mai cel la sedintele asociatiei de proprietari :))))).

La tine, Ellej, nu ma bag, nu stiu .


La mine au urcat pana la 10, si-au dat toata silinta fetele :). In plus, desi suntem proprietari, inca nu ne-a facut mutatia, deci adresele din buletin sunt altele. Dar cred ca vor ramane intrebari fara raspuns

Mergi la inceput