Minunatele Scorpiute *72*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe unde ati disparut scorpiutelor?

Monica-Elizabet

Retete in imagini



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragelor,
am reusit sa-i programez pe amandoi la spitalul militar Bucuresti la dr Carstocea.Astfel pe 28 ian 2010 la ora 16,30 suntem acolo.(100 ron/copil+drum )

Vom vedea ce ni se va spune pentru amandoi sper sa ma lamureasca si sa ia hotararea buna pentru copii mei.





Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dodo pentru ce anume faceti investigatii acum?
piticii si pe tine si sper sa auziti numai vesti bune de la dr

scorpiutele

Monica-Elizabet

Retete in imagini



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

dodo pentru ce anume faceti investigatii acum?
piticii si pe tine si sper sa auziti numai vesti bune de la dr

scorpiutele

Monica-Elizabet

Retete in imagini





Tot pentru cataracta



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, fetelor !
Mos Nicolae a trecut si pe la noi, incarcat cu maruntisuri, de i s-a parut Cristinei mai bogat ca anul trecut. Nuielusa si-a cumparat ea, singura, ca stie ca mosu' ei nu-i aduce nuielusa.
Mira, ce fac cei 3 muschetari ? Tu ?
Adriana, spor la treaba ! Ce face pilotistul ?
Ana, unde ai disparut ????
Gabi, tinem pumnii pe 21 ianuarie, sa primesti numai vesti bune !
Cum e Bodo ?
Monica, nuielusele voastre sunt cele mai faine, ca-s facute de voi !
Mina, voi ce faceti, cum sunteti ?
O zi faina in continuare, tuturor !





Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

dodo, o duci si pe printesica la control? ea nu e prea micuta?
de fapt...am vazut cand am fost noi la oftapro si bebelsi mici de cateva zile...tin pumnii sa fie fie

nina, ce haioasa e kiki...auzi si-a luat nuielutsa singura

Monica-Elizabet

Retete in imagini

Impresii, pareri, retete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Monica nu e mica a mai facut un control si s-a vazut si la ea cataracta la ochiul stang...acestai motivul...am mai scris ...



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

OF,imi pare rau...nu am citit cand ai mai scris... sanatate multa pentru amandoi copilashii

Monica-Elizabet

Retete in imagini

Impresii, pareri, retete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Ce faceti, fetelor ? E atat de liniste aici.
Monica, mergeti acasa, in Ro, dupa sarbatori, cand iau copiii vacanta ?
Gabi, i-a trecut raceala lui Bodo ?
Abia astept sa-i vad scrisoarea catre !
Weekend-ul acesta si Cristina ii va scrie Mosului.
Ana,
Mira, ce faci ? Tot fara timp liber ?
Zapada aveti ?
Asa astept si eu, sa ninga...
Mina, ce faceti ? Matei i-a scris Mosului ?
Adriana, la Razvan va fi serbare ?
La Cristina nu va fi, nici macar o intalnire cu muzica, dans si prajituri, cum se vroia in toamna, pt. perioada dinainte de Craciun.
Ei merg si sapt. viitoare la scoala, ca au avut liber cadrele didactice, cand cu gripa porcina.
Un weekend cat mai fain, tuturor !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Da, Nina tot asa fara timp. Acum sunt intr-o pauza de reclame. Ma uit la un film pe Antena 1. Profit ca barbatu s-a bagat in pat si ma uit la romani, altfel nu pot.
Zapada nu avem dar cica o asteptam la noapte. In rest ok, fara timp, inca putin bolnavi, tusim aproape toti cu exceptia lui David. Dar nu ma plang. Vecina mea totcmai imi povestea ca toti cei 4 copii ai ei au probabil gripa porcina. sunt cu febra mare de aprope o sapt, mai ales cei mici de 3 si 1 an sunt destul de rau, iar ea a facut dubla pneumonie.
dodo sper sa fie ok cu ochisorii. Ce ai facut pana la urma de vaccin pentru Isabella?
Monica, nici la noi nu exista nuieluse. Eu parca le simt lipsa. Dar, nu cred ca ar avea vreun efect la ai mei copii.

............Mos Nicolae a venit si pe la noi, tot asa cu nimicuri. Fetele au fost in culmea fericirii. Seline s-a bucurat asa de tare chiar si de nucile si arahidele din sac. David in schimb a spus ca nu a prea stiut Mosul ce sa-i aduca.
O sa pun si poze, poate maine.

Va doresc un weekend minunat.

Mira mami de DAVID(15.08.2002), DARIA(20.11.2004), si SELINE(07.02.2006)

Poze noi.....cu noi



Mit Kindern vergehen die Jahre wie im Flug. Doch Augenblicke werden zu Ewigkeiten.


Mergi la inceput