Albinutze de Mai-Iunie 2009(44)
Raspunsuri - Pagina 14
Relusha spune:
`neata,
daca tot ati vorbit de calculatoare bolnave, l-am trimis si eu pe al meu la doctor
abia azi l-am primit...a trebuit sa stea o zi la spital....![]()
, dar e perfect sanatos!!!!
Doamne rau e fara voi!!!!

si acuma..... o
calda pentru doritoare....
nu am reusit sa citesc nimic.... sper sa apuc azi sau maine....
La Multe Lunite sarbatoritilor de ieri....

Eliza, bebe de cosminica 
Vlad Stefan, bebe de Ela2001 
Tiana Maria, bebe de iubita_tiana
Andrei, bebe de luanaroman
sa cresteti mari, sanantosi, fericiti si cuminiti....
asta era restanta ![]()
si acuma sarbatoritilor de azi!!!
La Multe Lunite....

Sabina Ioana, bebe de yuppi 
Dan Alexandru, bebe de oana_du 
si in special nurorii mele dragi si scumpe!!!!

Alessia Stefania, bebe de Picky_toto 


sa cresteti mari, sanatosi, fericiti si foarte,foarte cuminti....

-am tot stupul si sa aveti o zi buna!!!
Mirela, mamica fericita de
RADU-DEIAN (07.06.2009)
Relusha spune:
viteza, bato vina....
La Multi Ani mamicilor sarbatorite azi....

Vali5 
ela86 
sa fiti sanatoase si sa va bucurati de minunile voastre....
Mirela, mamica fericita de
RADU-DEIAN (07.06.2009)
Relusha spune:
nu stiu cate amatoare se handbal avem in stup, dar Campionatul Mondial se joaca in China....
Romania joaca la Suzhou – aproape de noi ... asa ca noi azi mergem la meci ...
HAI ROMANIA !!!!!! 
















sa fim alaturi de fetele noastre, mai ales ca joaca asa de departe de tara.....sigur o sa se bucure sa vada steagul tarii noastre in tribuna!!!!
asa ca mamici de albinute, pentru cine vrea sa-l vada pe Radoze azi la ora 11,15 in direct la TVR 1
Mirela, mamica fericita de
RADU-DEIAN (07.06.2009)
CarlaV spune:
Buna dimineata!
Un cantecel sa va bine-dispuna?
http://sabina.geneza.ro/pages/filme-movies/2-ani-si-4-luni--sabi-canta.php
Pup, revin.
Carla, mama Larisei din 15/06/09 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
Saby 2-3 ani*******mare(7) oct. 2009*******mare(5+6) august 2009 *******mare(4) iulie 2009 *******mare(3) iunie 2009 *******mare(1)2009 *******mare(2)2009 *******Saby la 2 ani
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"
dani3lla spune:
Buna dimineata tzitzirici....relusha multumim de cafeloasa...si-a facut efectul gata acum sunt fresh
yoanna felicitari pt ...fragute.Am vazut pozici si parca i-am vazut pe Denis si pe masica mica....baietii astia tare oropsiti de fete
.Asa face si aia mica ii baga lu Denis mana in gura,ochi...peste tot.Intr-o zi Denis statea cu degetele in gura si maimutica mica i le-a luat din gura sa le bage la ea in gurita....si tantalica al meu...a lasat-o![]()
Se fac ei mari si se schimba foaia...ai grija de Stefi ca parca vad ca o ia Rares si ti-o aduce dupa 3 zile![]()

dici nu stiu daca am mai zis dar felicitari pentru masuratori.Asa sunt dr ....daca ii contrazici nici nu se mai uita la tine

andata stiu ca as putea verifica cutia dar stii cum se uita vanzatoarea la tine daca ii ceri asa ceva.Nu m-ar interesa nici pe departe privirea ei cand e vb de piciul meu dar...nici nu pot sa-mi tin gura
Intr-o zi m-am dus in piata si am vrut sa aleg doua pere mai moi pt pici si nu pot sa-ti zic pe ce ton mi s-a spus sa "le iau la rand"....vare rand ca erau in ladita
M-am sictirit de piata dar pana la urma cred ca ajung sa inchida astia tarabele cand ma vad intrand in piata![]()
Cat despre "MAMA"...a revenit la bububu si aaaa...poate peste o luna o sa mai aud din noi
nicuratze vreau si eu un sot dasta
...de unde l-ai luat...sigur era la oferta...sotul + o galeata de bun simt![]()

yoanna multi ani inainte cu sotzul
philip vreau si eu la Mos Craciun ca si eu am fost cuminte si am papat tot din "falfulie"
relusha la 11:15 ma postez la vizionare
carla 

si ce misto o acompaniaza si Lari
boticul mic de cantareata
DANA mamica fericita de
botos Denis Andrei
meu scump
prelucrate
Sf Andrei
Flmulete BB mic
cris_82 spune:
neata mamici cu pui mici...
LA MULTE LUNITE INAINTE sarbatoritilor zilei
bebe Dan Alexandru de Oana_du 

bebe Alessia Stefania ,pletoasa mica si frumoasa de Picky 

bebe Sabina Ioana de Gabriela 

bebe Ilinca de Danabanana 

sa cresteti mari si frumosi


andata....cred ca ma aruncamde la etaj
nicuratze....![]()

yioanna....de abea astept sa mai cresca un pic si sa inceapa sa vorbeasca si sa inteleaga lucrurile care se petrec in jur si uite asa poate mi se schimba si soarta
.AM vazut pozici cu printesa..e superba cu codite
si ce mare s-a facut


philip....nici mult nu mai aveam si trageam un pui de somn acolo
.Am vazut si baietii calare pe Mos![]()
relusha...multam de cafeluta
nu sunt amatoare de handbal,dar tinem pumnii si noi si bagati tare cu galeria acolo![]()
mami de
Miruna(29 mai) 



http://img207.imageshack.us/img207/7853/fotografie0122.jpg
dani3lla spune:
Sa-mi fie rusinicaaaaa....La multe lunite inainte puilor mici
bebe Dan Alexandru de Oana_du
bebe Alessia Stefania de Picky
bebe Sabina Ioana de Gabriela
bebe Ilinca de Danabanana














DANA mamica fericita de
botos Denis Andrei
meu scump
prelucrate
Sf Andrei
Flmulete BB mic
lavinia.p spune:
Buna mamici si bebici!
Raportam si noi un Rares mic cu rosu in gat si tratament cu antibiotic!


Revin dupa ce citesc din urma!
Va pup!
Mami fericita de printisor
Rares Florin
http://picasaweb.google.com/lavinia.portelechi/PozeDeLaMallCuFetele#5408534901243000194 - poze de la Mall
http://picasaweb.google.com/lavinia.portelechi/Poze6Luni#5408896925940798658
http://lb1f.lilypie.com/D3Sbp2.png
23.05.2009
http://luanababymall.ro/concurs/
Votati-l pe Rares la pagina 1! Multumesc!
andata spune:
Yioanna, am vazut pozele, sunt superbe. Si pe cele unde e singurica si pe cele cu cavalerul. Asta e preferata mea, din motive evidente : http://picasaweb.google.com/yioanna/InVizita#slideshow/5411523733212453730
Multi ani inainte alaturi de sotul tau. Tatal tau cum se mai simte?
Andreea, am admirat flacauasii. Mosul ala, nu ai cum sa ii faci un vant peste ocean?
Mirela, m-am trezit prea tarziu cu meciul, deja e 33-9 pt noi. HAI ROMANIA. Ms mult ca ne-ai zis. Nu stiu daca v-a aratat intre timp in tribune, asa ca mai bine asteptam poze
Carla, dulce foc micuta ta. Vorba lui tati: "Ce frumos". Mi-ai inseninat ziua
Dana, asa e, ai dreptate, sunt multe vanzatoare care se uita chiorash. De obicei le zambesc si le spun ca sunt pentru pici si atunci sunt si ele mai amabile. Nu tine intotdeauna, dar de unde nu tine, nu cumpar.
cris, la primii doi copii, si eu de abia asteptam sa creasca, sa mearga, sa vb. Acum doar ma bucur de fiecare zi. Stiu ca va merge, va vb etc, dar zilele acestea cand doar se uita in ochii mei zambind, vorbeste pe limba ei si e atat de dulce si dependenta de mine, nu se vor mai intoarce niciodata. Asa ca doar ma bucur si traiesc din plin fiece moment, chiar si cand urla... Nici nu-ti dai seama cand trece timpul si te trezesti ca o suna seara baietii...
Lavinia,
bb Rares sa se faca bine si pe tine ca sa treci mai usor prin asta
Urez si eu multe lunite inainte sarbatoritilor zilei
bebe Dan Alexandru de Oana_du
bebe Alessia Stefania de Picky
bebe Sabina Ioana de Gabriela
bebe Ilinca de Danabanana
http://community.webshots.com/user/annadana1
http://ganduri-de-mama.blogspot.com/
http://paul-mihaita.blogspot.com
Ramona.P spune:
HA ha ha ha ha Relusha...cred ca v-am vazut acum la sfarsit!!! 
!!!!!BRAVO ROMANIA!!!!!
rEVIN....
